Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
10. okt 2011

@ursula5 ďakujem. 🙂 .... no jasne najlepsia zurka bude ked budu // a potom pockam na Teba a v novembri si strngneme s cajikom! 🙂

ursula5
10. okt 2011

@katka1177 OK dohodnuté, ale ja si s Tebou môžem štrknúť aj 21.10. ty budeš piť čaj a ja si niečo hrknem 😀

katka1177
10. okt 2011

@ursula5 dohodnute 😀 ... este dlhych 11 dni... inac som si to pomylila na krv uz asi 20, transfer som mala 6. ..... toto cakanie!!!!! 😀

ursula5
10. okt 2011

@katka1177 veru to čakanie je hrozné ale neboj vydržíš 🙂 keď sa Ti to prehupne za polovicu už to pôjde rýchlejšie 😉

katka1177
10. okt 2011

@ursula5 a Tebe to kedy na november vychadza ? ... tusim podla toho co som citala niekedy zaciatkom?

ursula5
10. okt 2011

@katka1177 no nevie kedy lebo teraz mám menzes po ET posunutý o týždeň a neviem ako to mám rátať a či príde načas ďalší mesiaca, ale niekedy v polke novembra by mohlo byť KET 🙂

katka1177
10. okt 2011

@ursula5 no ja som tak cakala na menzes po 1. ET a nechodil a nechodil a potom som si urobila test a //..... skoda, ze to nevyslo.... ☹ ale treba veeelmi snazilkovat, telo je neuveritelne nabudene 🙂

ursula5
10. okt 2011

@katka1177 mala si na teste // a krv si mala negatívnu či čo sa stalo keď to nevyšlo, teraz si po ET či KET?

katka1177
10. okt 2011

no mala som aj krv pozitivnu HCG 86 ale potom nestupalo 🙂 ..... priroda . To bolo po ET, ostali mrazacikovia a teraz mam po KET 2 vlozene 🙂

katka1177
10. okt 2011

@ursula5

katka1177 no mala som aj krv pozitivnu HCG 86 ale potom nestupalo ..... priroda . To bolo po ET, ostali mrazacikovia a teraz mam po KET 2 vlozene

katka1177
10. okt 2011

pekny vecer vsetkym .... tak dalsi den za nami 🙂

lara16
11. okt 2011

@ursula5 tak ja sa hlásim už dom z nemocnice...konečne pri zmysloch a už len s miernymi bolesťami...tak to čo som si prežila neprajem nikomu....ale už dúfam, že to najhoršie je za mnou... takže aj záhada môjho krvácania a špinenia bola týmto odhalená....takže po ukrutných bolestiach vo štvrtok a odhalení že jedno embryo je vo vajcovode a jedno v maternici....v piatok ráno operácia...odstránili mi vajcovod...a druhé embryo zostalo v maternici, že sa uvidí či to zvládne....po operácii žiadne lieky od bolesti nič...kvôli drobcovi aby prežil...tak som do pondelka rána čakala...nabrali krv a HCG chvalabohu stúplo...ale ešte nie je vyhrané....no ale aspoň už som doma...a teraz v pondelok UTZ a uvidí sa čo sa deje...

pici
11. okt 2011

@lara16 velmi ti drzim palce...

katka1177
11. okt 2011

@lara16 drzim palceky

nikitka2
11. okt 2011

@katka1177 prosím ťa mala si aj ty menštuačné bolesti a špinenie ked si čakala po vklade juj ja sa tak bojím

katka1177
11. okt 2011

@nikitka2 Nikitka nebooooooooooooj! .... hlavne pozitivne mysli! Ja som teraz 5 den po vklade, zatial nespinim, ale brusko obcas boli. Menstruacne bolesti su aj priznakom tehu, a spinenie pokial nie je krvacanie je tiez pravdepodobnost uhniezdovania. Ale je to fakt velmi individualne, hlavne treba verit! drzim palceky, kedy ides na krv?

depa
11. okt 2011

@katka1177 ahoj moja a vlastne všetky babenky ja som včera bola a krv a vraj negativna no pritom som rano aj testik robila a trolinka tam bola aj druha čiarka som velmi sklamana už fakt neviem čo ani vlastne neviem či mame mraziačikov velmi sa už bojim na krv som bola 11den po vklade no myslim že je to skoro nie toto bolo moj treti pokus a fakt už neviem už som z toho zufala mam si dat urobit ešte raz krv.testy? .....a do akeho centra chodiš

ursula5
11. okt 2011

@lara16 strašne moc držím palce drobčekovi aby to prežil aj Tebe a hlavne aby už bolo len dobre a mohla si to tehotenstvo krásne užívať 😀 drž sa moja a hlavne úsmev a pozitívne myslenie 😉

ursula5
11. okt 2011

@depa sa mi zdá skoro, že Ti robili tú krv na 11 deň mne až na 13ty deň a to váhali!! a ak Ti vyšiel test pozitívne išla by som znova na krvné testy aspoň na 13ty deň, do akého centra chodíš???

bettypo
11. okt 2011

@depa a aký druh testu si si robila? Lebo taký mamatest ukazuje aj na hcg 20 celkom viditeľnú čiarku. A aj keby to bola takáto hodnota, tak je malinká nádej, že by to bolo oK. Viem o čom hovorím. Netýraj sa

depa
11. okt 2011

@ursula5 chodim do KE centra dr Herman a ty do akeho centra chodiš......moj drahy sice tiež povedal že sa mu to nezda dufam že sa mylili a dopadne všetko dobre zajtra idem k svojmu ženskemu lebo ja som z revucej.

ursula5
11. okt 2011

@depa ja do Heliosu ale mne sa to fakt nezdá asi by si nemala vysadiť lieky a ešte počkať lebo fakt kočkám sa uhniezdilo niekedy aj na 11 deň a ten výsledok vyšiel na 14 deň pozitívne.

depa
11. okt 2011

@ursula5 ved aj ja som to čitala ale je možne že by som mavala vytok hlavne len ked idem na vecko tak mam na papiery take sem tam červeno hnede....ja už fakt neviem už som si aj poplakala uvidime čo moj žensky...

ursula5
11. okt 2011

@depa no čo moja skús svojho doktora a potom uvidíš 😉 no hore hlavu bojujeme ďalej aj mne vyhŕkla slzička neboj všetko zvládneš 🙂

depa
11. okt 2011

@ursula5 ale maš pravdu lieky nevysadim a uvidime čo povie zajtra moj doky a pojdem znovu na krv.

depa
11. okt 2011

@depa moja a ty si na chorej alebo chodi š riadne do prace ja som musela ist na choru lebo v lete som bola chora a dost dlho som sa liečila preto mi aj doktorka neodporučila ist po vklade do prace takže tarz som doma a čakam a čakam inač platim si aj dobrovolne poistenie

depa
11. okt 2011

@ursula5 moja a ty si na chorej alebo chodi š riadne do prace ja som musela ist na choru lebo v lete som bola chora a dost dlho som sa liečila preto mi aj doktorka neodporučila ist po vklade do prace takže tarz som doma a čakam a čakam inač platim si aj dobrovolne poistenie

mojusa
11. okt 2011

@ursula5 ahoj ako sa mas? ja som dnes volala do centra a objednali ma na buduci piatok na kontrolu a aj taku malu konzultaciu, kde sa dohodneme ako dalej a rozeberieme vsetko co ma bude zaujimat. boli strasne zlaty, bolo im to luto ze to nevyslo. tak ideme bojovat dalej a nevzdame sa, no nie?

ursula5
11. okt 2011

@depa ja som dnes nastúpila do práce po mesačnej PNke 🙂 takže už makám ale bola som doma celý čas už od polky ako som si pichala injekcie pred OPU 🙂

ursula5
11. okt 2011

@mojusa a ty chodíš kde do centra?? ja už si musím začať písať asi nejaký prehľad lebo som mimo 😀 😀 😀
tak super že sa ideš poradiť ja pôjdem tiež len čakám kým skončí menzes a potom sa hneď objednám lebo sa tam aj 2 týždne čaká tak až to stihnem do konca októbra 🙂 tak to by som sa už mala asi aj objednať 😎
a správna reč "NEVZDÁVAME SA"!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre