Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
11. okt 2011

@depa Ahoj moje, no uz by mohlo v krvi byt nieco vidiet, ale lieky nevysad a bojuj... urcite by som na krv este raz isla.... boze baby toto su strasne sklamania.... to chapeme len tie co to prezivame..... Drzkaj sa .... ja chodim do Iscare Ba. Ty?

annamary27
11. okt 2011

@lara16 držím palce 😵

annamary27
11. okt 2011

@depa určite chod ešte na krvné tetsy,v niektorých centrách sa chodí na prvý test až 14ti den po vklade.

depa
11. okt 2011

@katka1177 do KE centra k Hermanovi....dokonca aj moj drahy tomu nechape ked minule to vyšlo ale v 8tt som potratila tak že sa niečo stalo a pritom vraj jemu sa zda že je to tam len ani ja tomu nechapem uvidim čo mi ukaže druhy krat krv a na tyžden by som isla do roboty....ešte sa vam babulky ozvem

katka1177
11. okt 2011

@depa drzim vsetky palce a daj nam vediet

ursula5
12. okt 2011

@depa Držím palce 🙂

mojusa
12. okt 2011

@ursula5 ja chodim do iscare v martine, tak to ti strasne drzim palce nech to tentokrat vyjde. mna este zenska nechala do konca oktobra doma. musim sa dat dokopy a ked idem este bud. tyzden do martina, tak nechcem nastupovat zbytocne do prace. ale od 1. novembra urcite pojdem lebo doma sa uz strasne nudim. drzkaj sa a potom daj vediet ked budes po KET, budem ti strasne drzat palceky 🙂

katka1177
12. okt 2011

caute baby, ja som dnes 6. po ket a zatial ziadne priznaky, len brucho trosku boli ....?

sijust
13. okt 2011

Ahojte dievcata,poradili by ste mi prosim? som 4 den po ET,mam si davat okrem utrogestanu aj duphaston...zacala som mat taky biely vytok a od vcera ma dost pobolieva podbrusko,ako pred ms 😒 mam trosku obavy....budem vdacna,za kazdu radu...pekny dnik prajem 🙂

katka1177
13. okt 2011

@sijust mna tiez pobolievalo brusko, to je asi normalne. Ja som dnes 7. den po KET a bolest ustupila tak uz len pozitivne vplyvat 🙂 Ja beriem utrogestan a estrofem. Drzim palceky.

84matulik
13. okt 2011

Ahojky, ja som bola minulý piatok na ET a dnes som si robila test ☹ ...negatívny...asi je ešte skoro...som doma, oddychujem...kedy test ukáže či je to OK????

84matulik
13. okt 2011

ja beriem tiež utrogestan, estrofem a ešte aj prednison...tak pevne verím...bolelo ma zo začiatku brucho dosť, teraz to ustupuje, tak neviem, neviem....

84matulik
13. okt 2011

katka1177 ty si bola tiež minulý piatok???

miminkad
13. okt 2011

@84matulik ahoj,zalezi,ake velke embrya ti vkladali.ale to si skoro testovala.prednison beries odkedy?

84matulik
13. okt 2011

??????? neviem??? prednison beriem od prvého dňa cyklu....a mám ho brať do tehotenského testu na gynde....

pici
13. okt 2011

@sijust nie nie miolacik... duphaston az pri krvacani... vsetko je v poriadku neboj sa...

pici
13. okt 2011

@depa urcite chod este na jednu krvicku. u nas v gf sa po et chodi 10 a 14 ty den, az ked su obe negativne, znamena to negativny vysledok..

katka1177
13. okt 2011

@84matulik ja som bola vo stvrtok v Iscare Ba, Ty kam chodis? Ake mas pocity?... to je nervak pomooooc 🙂

84matulik
13. okt 2011

ja chodím do gynfivu, dr. Harbulak....No je...doteraz som tu mala stále nejakú návštevu, tak som to vôbec neriešila ale od dnes som sama, ako "prst", tak hned ako som sa zobudila išla som do lekarne, spravila test a negatívny....ale to vôbec podľa mňa nevadí, lebo kamoška robila test až cca po viac ako týždni po transfere, bol negatívny...potom išla štandardne na test z krvi a bol pozitívny a čakajú dvojičky...hihh
@katka1177

84matulik
13. okt 2011

@katka1177 pocity....divne, bolí ma brucho som úplne unavená a celé dni "žerem"...som úplne pažravá, od kedy mám prednison a ostatné hormony, tak som pribrala už skoro dve kg, a tom ešte ani tehu neni☹((( ale to sa nedá, neviem či je to z toho prednisonu...alebo ....brucho už trošku ustupuje, ale niekedy bolí dosť a ked som si prvé dni kychla, tak to bolo úplne hrozné....

katka1177
13. okt 2011

@84matulik mna bolelo do vcera brucho teraz nic, citim sa uplne normalne, ani prsia, ani pazravost,ani zle .... tak uz len cakat. Ja tak verim 🙂 ...

84matulik
13. okt 2011

no mne to brucho tiež už polavuje, ale sem-tam je to ešte ako pred MS, tá moja pažravosť je možno z toho prednsonu, alebo sa len vyhováram...hih 😀
Každopádne je mi sem tam aj dosť zle, ale to potom nejak pominie, alebo sa opäť najem 😀 😀 😀

katka1177
13. okt 2011

@84matulik to bude dobre znamenie!

84matulik
13. okt 2011

@katka1177 a si doma, alebo normálne pracuješ???

84matulik
13. okt 2011

to dúfam!!!!!!

katka1177
13. okt 2011

@84matulik pracujem

84matulik
13. okt 2011

@katka1177 hmmm ved to je na tebe, ja by mám viacerých známich, známe, ktoré boli radšej doma....niektoré až do testu...ale to už by bolo pre mňa moc veľa...nuda....v pondelok idem do práce...

katka1177
13. okt 2011

@84matulik ja som bola doma 4 dni, mam pracu v kancelarii takze nevidim dovod... podla mna je to uz na udele ci to entokrat ma alebo nema vyjst...... a na krv ides kedy? a testnes eeste?

84matulik
13. okt 2011

jasne....ja som rada, že som si mohla aj oddychnúť...takže tak...tiež v podstate pracujem cez telefon, to sa úplne nedá....budúci piatok idem na krv, a ked to nevydržím tak spravím budúci týždeň test...a ty???? ale je to asi zbytočné....

katka1177
13. okt 2011

@84matulik ja idem na krv vo stvrtok bud. tyzden a neviem ci testnut ... najradsej by som nie... no neviem ci to vydrzim. Asi urcite testnem rano pred krvou, aby som bola pripravena 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre