Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pici
17. okt 2011

@katka1177 nie uplne v pohode. len som to pisala preto, ze budem v ba, tak ze je to den , kedy mi to najviac vyhovuje.. mas nieco oblubene kam chodis?

katka1177
17. okt 2011

@pici oki tak plati v utorok, to je uplne jedno dame niekde kafe kde povies 🙂 ... budem tesit ... hodinu este upresnime..... padim z prace... piseme... pekny vecer

pici
17. okt 2011

@katka1177 jasne... papa zatial

veselavrba
17. okt 2011

Ahojte ja zatial tiez nemam nejake priznaky zle, sem tam ma bolia prsia a aj sa mi zvacsili priemer o 7 cm. Vajecniky ma nebolia, som uz 8 de po vlozeni tak som zvedava, v pondelok idem na testy uz. AJ som rozmyslala nad testom skorej ale neurobim si ho,aby som sa zbytocne nestresovala 🙂 Nastastie robim tak sa nejako tym nezaoberam. Drzim vsetkym palce ktore to maju uz za par dni :D

ursula5
17. okt 2011

@jajabajaja ja som volala keď som začala špiniť tak mi nasadili ten Duphaston, to je ne udržanie tiež 🙂 ale nepomohol ani ten

ursula5
17. okt 2011

@veselavrba držím palčeky 🙂

84matulik
17. okt 2011

@veselavrba držím palčeky🙂)))

veselavrba
17. okt 2011

Dakujem baby potesilo ma to :D ozaj a ako zvladate pity rezim?Ja musim denne vypit 5 litrov tekutin a poviem vam ze je to o krk lebo stale potom chodim na wc :D

ursula5
17. okt 2011

@veselavrba tak ten pitný režim je asi najťažší a potom to čakanie, ja som zvládala piť len v tedy boli horúčavy ale teraz v tej kose si to neviem predstaviť 🙂 drž sa

katka1177
17. okt 2011

@veselavrba dakujeme 🙂 .... .. ja nemam ziadne priznaky a som 11 den po ket... tak drzim palceky 🙂

pici
17. okt 2011

@veselavrba
@ursula5 baby sorry za otazku ale to kto vam povedal pit *5 litrov? ved to by som bola priputana k wc keby som tolko mala vypit..

veselavrba
17. okt 2011

@ursula5 no snazim sa len je to fakt tazke a hlavne teraz v tychto dnoch. A ty si na tom ako?Mas nejake deticky?

veselavrba
17. okt 2011

@pici mne to povedal moj doktor-primar,

veselavrba
17. okt 2011

@katka1177 ahoj a kedy budes vediet ako si na tom?budem drzat palce nech ti to vyjde🙂

pici
17. okt 2011

@veselavrba aha... no to som ja este nepocula... akoze viem ze sa ma pit dost vody.. ale 5 litrov? sa mi zda trochu vela.

veselavrba
17. okt 2011

no ale to je vseobecne tych 5 litrov rata sa aj polievka,caje,mieralky takze nie len tekutiny .

katka1177
17. okt 2011

@veselavrba no najneskor vo stvrtok, ale podla mna ma zlomia skor testy 🙂

katka1177
17. okt 2011

@pici pomooooc.... test doma 🙂 ....

pici
17. okt 2011

@katka1177 xixixi to je nebezpecne co? ja kym ho doma nemam dovtedy by ma to nelakalo :D

veselavrba
17. okt 2011

@katka1177 no ja by som si radsej test nerobila urcie pockam do pondelka aby som to mala priamo od doktora. Zbytocne by som sa stresovala ak by vysiel pozitivne a im negatine. Som odhodlana vydrzat az do konca a cakat🙂

katka1177
17. okt 2011

@pici to je priserne 🙂))))) ... no uvidime

84matulik
17. okt 2011

@katka1177 posielam foto, dúfam že to bude vidieť?🙂)))

michelitta
17. okt 2011

@katka1177 Kati kasli na test,pockaj na krv,tych par dni Ta nezabije..🙂 a jednak nie je tak doveryhodny ako krvne testy,je klepsie vediet vysledok na 100 percent ako na 50 a neskor sa nemusi obratit na to lepsie 😖 😖 kedy ides na krv? drz sa! priznaky veskere ziadne,ci? ci to je jedno..asi to ma kazda inac 🙂

michelitta
17. okt 2011

@84matulik fuuu,gratulujem,ciara jak delo,ziaden duch,to vyzera byt iste! ktory den si testovala? prajem vela zdravia 🙂

84matulik
17. okt 2011

@michelitta dnes ráno, nie ranný moč...ale neskôr ...som 11 deň od transféru🙂))

katka1177
17. okt 2011

@84matulik krasny !!!!!! joooj taky by som si velmi prosila.... asi kazda🙂))

84matulik
17. okt 2011

@michelitta a to je škaredo odfotené....dalo by sa aj lepšie....

katka1177
17. okt 2011

@84matulik tak to vyzera koki aj na 2!

michelitta
17. okt 2011

@veselavrba ahoj,pokial si nemas PCO,tak nie je preco pit tolko vody,5 LITROV je aj na velkeho chlapa dost a navyse kto Ti to povedal,ze po transfere mas tolko pit? je to blbost,neprelievaj sa zbytocne,sam dokto Ti to potvrdi..!inak sa drz!

84matulik
17. okt 2011

@katka1177 neboj, aj ty taký budeš mať....🙂)))!!!! každá!!!! je pekný, že????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre