Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvinnka
13. nov 2011

@anjelik255 ja som mala transfer az na 24DC

little_miracle
13. nov 2011

@84matulik krasna fotecka! Srdecne gratulujem.............my tiez s napatim cakame ci bude 1 alebo 2 😅

annamary27
13. nov 2011

@anjelik255 tak ja mám v mojom protokole písaný aj estrofem a aj utrogestan ,ked sa zadarí až do druhého mesiaca tehu.

marylinlu
13. nov 2011

Ja beriem estrimax 1*2 a utrogestan 2*2......

deni73
13. nov 2011

@daduliana Ahoj, ja som mala 16. deň až 2100 hcg, čakám jedno bábätko. Bude to dobre, neboj sa.

jajka1980
13. nov 2011

@deni73 ..blahoželám... 😉 😀 😉

deni73
13. nov 2011

@marylinlu Ahoj, ja som mala síce et, ale žiadne príznaky, naozaj, celý čas nič, a podarilo sa... Držím palce. 🙂

marylinlu
13. nov 2011

@deni73 ďakujem veeeeľmi pekne....ja Ti gratulujem a prajem veľa šťastia až do konca!!! 😀

daduliana
13. nov 2011

@silvinnka no ja uz som bola na krv na 14 den.ale este idem aj zajtra, aj na ultrazvuk tak sa uvidi.Hcg bolo 425,ze vraj dobre.Tak som zvedava.

silvinnka
13. nov 2011

@daduliana jeej,tak to mas pekne hcg,aj ty ides dost skoro na sono 😉 ,mna caka v piatok 🙂

daduliana
13. nov 2011

@silvinnka skoro??mne sa to zda akurat,nemozem sa dockat🙂malo by tam byt uz normalne vidno embrijko.Myslela som,ze kazdeho takto posielaju na sono.kedy si mala ET?

silvinnka
13. nov 2011

@daduliana ja som mala ET 5.11. v piatok budem mat 3 tyzdne od ET,mala by som byt 6+1 vtedy casto byva este len gestacny vak a malo kedy je vidiet aj srdiecko 😒 ....aspon u mna to takto bolo kazde tehu,srdiecko v 7 tt aj s miminkom 🙂 ved sa nechame prekvapit,mozno miminka rychlo rastu a prekvapia....ty budes kolko po transfere?

84matulik
14. nov 2011

@alibabaa super, tak ti držím palčeky....Mne ked ich vložili, tak som sa naozaj do slova šetrila, respektíve som nerobila vôbec nič...manželík ma obskakoval...len toaletu som robila sama🙂)))) Takže sa opatruj aj ty, je to osvedčený recept!!!! aj ked hovoria že je to jedno, ja tomu neverím....Mna bolelo brucho zo začiatku sem-tam...a prsia som začala cítiť asi 9 dní po transfere....Držkám päste!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

84matulik
14. nov 2011

@marylinlu ďakujem🙂)))))))))))))))) teším sa moc....no ja po transfere som na radu iných, ktoré už boli na transfere som nerobila nič, absolútne nič...len sprcha a wc....zvyšok mi robil manželík a potom mamina.....fakt som týždeň ležala s vyloženými nohami🙂)))))))))))))) Každý hovorí že na tom nezáleží...ja si myslím že áno...Mám kamošku ktorá bola a prvý krát sa držala takých rád že všetko môže robiť, do troch dní alebo piatich to odišlo...druhý krát išla týmto "receptom" a majú krásne dvojičky....A pozri funguje to aj na druhýhc - som dobrý príklad 😀 😀 😀 😀 😀 Pocity, bolelo ma bruško ako pred MS a asi po 9 dňoch som začala cítiť prsia a to sa tak zosilňovalo, že ma neskutočne bolia doteraz, budím sa v noci, ked si lahnem na bok, brucho...hrúza.....a brucho už ustupuje, ale tiež bolo asi do minulého týždňa hroznéééééééééééééééééé Ty si po ET????

84matulik
14. nov 2011

@sijust ďakujem🙂))))))))) tak držkám palčeky a hned tu napíš!!!!!🙂))))))))))) Tešíme sa, ale aj trošku strach mám..... ☹ ☹ ☹ ☹ či to zvládnem....

84matulik
14. nov 2011

@little_miracle hih...ďakujem...a kedy ste boli????

marylinlu
14. nov 2011

@84matulik Ahoj Matulik, ja som po 3 IVF ( bohužiaľ neúspešných), dnes som 7 dní po KET, ležať som ležala, ale nie tak dlho ako ty, sestrička v Care mi vravela, že to nie je podstatné, že jedna žena hneď po transfere šla do Alp lyžovať a predsa bola tehu, ja neviem....čo sa týka pocitov, neviem, či si to namýšľam, ale zdá sa mi, že cítim prsia trošku a trošinku aj podbruško. Akokeby pred menzesom. Neviem...uvidíme.....Všetko je v Božích rukách! Drž sa, nech Ti to výjde až do samého konca!!! 🙂

84matulik
14. nov 2011

@marylinlu ahoj, ja viem že vždy povedia že je to jedno....ale ja som to tak robila preto že som si povedala že spravím maximum, aby som si nič nemohla vyčítať...ja som bola prvý krát.....Tak ti veľmi držím palčeky...pracuješ, alebo si doma???? a kam chodíš, myslím centrum????

linda81
14. nov 2011

ahojte kocky...tak ja dnes 5 den od ET, a bolesti su prec...rano akurat citim prsia, akoby boli 2x vacsie a to je vsetko.Dufam , ze drobcom sa dari.Dnes som bola v robote, dohodnut volno dalej, takze od stredy koniec PN a 2 tyzdne D🙂.No a potom dufam , ze budu //.

ursula5
14. nov 2011

@linda81 držím palce 😉

zuzik401
14. nov 2011

Ahoj, já jdu ve středu na KET a už teď jse z toho nervozní, protože už jdu počtvrté a zatím se to stále nevede ☹ moc bych si přála, aby to koněčně vyšlo

linda81
14. nov 2011

@alibabaa Ahoj....ako sa mas? Nejake pocity?Lebo ja nic...okrem castejsieho behania na WC a prs rano....fakt sa zacinam bat..

alibabaa
14. nov 2011

@linda81 ahojcek 🙂 no bat sa zacinam aj ja .. to je asi normalne.. tiez nic necitim. teda didi citim ale to mam z utrosu to mam vyskusane.. ☹ a beham casto na wc ale to preto ze aj v noci byvam este stale smadna ako tava ako pri injekciach a tak pijem a potom aj cikam... tak neviem... ach jo to cakanie... je neznesitelne.. o co to maju lahsie tie co maju babo prirodzene? nepride mrcha urobia test a hotovo... ziadne cakanie ze uchyti neuchyti.. ☹
nezostava nam nic ine len byt silne a verit!

daduliana
14. nov 2011

@silvinnka no ja by som mala mat v stredu 3 tyzdne od et,dnes som bola zas na krv,moj gynekolog mi povedal ze tam nieco male vidi ale nie je si isty.A zas gynekolog v sanatoriu mi povedal,ze tam nevidi nic a ze podla neho sa to vypudilo von:((ale povedal ze treba pockat na krv,a podla hcg uvidime.Ja som z toho akoze tak mimo,ze ja nedokazem nic robit.A vysledky krvi su az zajtra,to je hrozne ta neistota.Este aspon mala nadej.Ty si na PN?ja som sa dnes dala,a budem na pn az dokedy neotehotniem-uz teraz si uvedomujem ,ze som to dost podcenila:(

silvinnka
14. nov 2011

@alibabaa drzim paste 😉 ja som do 10 dna nemala vobec ziadne priznaky,akurat ma sem tam zabolelo v podbrusku,inak nic ani prsia....vobec nic ,no a na 10 den mi vyslo zkrvi vysoke hcg 🙂

silvinnka
14. nov 2011

@daduliana moja,pekne klud,na sono je aj tak podla mna skoro,tak ako som pisala....videl Ti aspon gestacny vak?Nespinis,nie?potom sa to nema ako vypudit,uvidis hcg bude vyssie,len to cakanie Ti nezavidim 😒
Urcite vsetko bude v poriadku 😉

alibabaa
14. nov 2011

@silvinnka kolko si mala 10 den hcg? pises ze velke a cakas jedno ci dve? alebo to este nevies?? ja som velky zvedavec 😅

linda81
14. nov 2011

@alibabaa ach veru....to je trapenie...ja sa aj snazim mysliet pozitivne, ale dakedy to tak dolahne na mna.No uz len vydrzat...

silvinnka
14. nov 2011

@alibabaa hcg 951 ,no este neviem ci jedno alebo dve,vkladali dve blastocyty,teraz v piatok idem na sono,tak hadam uvidim niejake prekvapko 🙂

sijust
14. nov 2011

@84matulik ...tak predstavujem nasho mimika 😔 mame 1,3cm...srdiecko bilooo 🙂 a TP 27.6....neboj urcite dvoch drobcekov zvladnes,eeej a keby bol parik...to by bolo super 🙂 kedy ides k svojmu dr?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre