Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sijust
14. nov 2011

@daduliana ahoj,ja som mala 14ty den po ET HCG 980 a je len jedno...teda,ze sa nerozdvojilo embrijko,nam vkladali 1 blastocystu...

silvinnka
14. nov 2011

@sijust gratulujem ku krasnej fotke,prosim Ta kolko od ET si mala robene prve sono?dakujem

sijust
14. nov 2011

@silvinnka dakujem,moc 🙂 kazali mi prist presne o tyzden po krvicke...tam bolo vidies gest.vak...a zltkovy vacok...po dalsom tyzdni som bola u svojej dr.tam malo 0,4cm a videla srdiecko...a dnes uz krasne bilo...a drobcek mal uz 1,3cm... 🙂 a ty si kedy bola alebo ides?

silvinnka
14. nov 2011

@sijust ja idem na prve sono teraz v piatok,to budu 3 tyzdne po ET,takze tiez by tam mal byt vidiet akurat gestacny vacok 🙂) jeden alebo dva 🙂) aj ja by som uz velmi chcela aby bolo vidiet srdiecko,musim byt trpezliva 😉

alibabaa
14. nov 2011

@silvinnka aj mne vkladali 2 blastocysty 🙂 tak dufam,ze sa im u mna paci a zostali ... uz som zvedava kolko babatiek mas v brusku 🙂

sijust
14. nov 2011

@silvinnka nebojkaj,teraz v piatok uvidis vacky a na dalsie uzv ta zavola o dva tyzdne...to by si mala byt 8tt,uz by malo bit srdienko/a a vtedy sa s tebou v centre aj rozlucia,utrogestan do 12tt hlasit sa u svojho dr...neviem,kde chodis do centra,ale v Heliose sa za kazde uz tehu uzv plati 16,50€...

alibabaa
14. nov 2011

@sijust fuha, to je celkom slusna palka. som zvedava kolko sa plati v GF.. a to kedy sa zacina platit?

sijust
14. nov 2011

@alibabaa hned to prve tehu uzv...z centra ti zavolaju,ze si tehu...o tyzden budes mat prist na 1 uzv a to uz budes platit...

84matulik
14. nov 2011

@sijust jééééééééééééj krásne...gratulujem....a v ktorom týždni si???? ja idem zajtra tak som zvedavá či narástli za pár dní....hih...asi hej...pracuješ, alebo si domka????

sijust
14. nov 2011

@84matulik dakujeeem 🙂 som v 8tt...dr.povedal,ze mimik zodpoveda velkostne...ale rastie nenormalne...uz som to tu pisala,ze za tyzden narastlo 9mm 🙂 pracujem doma....to je velka vyhoda,treba mat klud...aspon na tom zaciatku,ked vsetko rastie...

84matulik
14. nov 2011

@sijust aj ja🙂)))) ja som mala poslednú ms 22.9. a to tak vychádza že každý štvrtok nám začína nový týždeň....hih...tak som zvedavá zajtra🙂)))))))))))))) to mi vždy budú robiť ultrazvuk????nevieš???? jéééééééééééj sa teším......Ty už detičky máš??? alebo prvé???? ja som PN....

sijust
14. nov 2011

@84matulik ja som mala PM 20.9.takze kazdy utorok je dalsi tt 🙂 kazde dva tyzde sa robi uzv...uz mi dali v centre papa 🙂 dalsi uzv mam mat v 10tt uz u svojej...ale idem tam bud.pondelok,uz mi budu robit prve vysetrenia...krv,moc a tak...a je to moje prve

84matulik
14. nov 2011

@sijust no mne už tiež dali pápá...minulý štvrtok...a zajtra idem na prvé vyšetrnie doktorovi....tiež moč...krv...atd....

kukucka78
14. nov 2011

ahojte kočky môžem sa vam tu vtierknuť? som 8 den po KET ak sa ráta aj den vkladu

anjelik255
14. nov 2011

@annamary27
no ta to som nevedela. ja sa v tomto nevyznam, mam pocit akob som bola z inej planety,ked tu citam tie vase prispevky.... 😖

little_miracle
14. nov 2011

@84matulik transfer sme mali 31.10. a o tyzden ideme na sono 😉

little_miracle
14. nov 2011

@sijust same krasne spravicky.........gratulujeeeeeeeeeeeem

alica311
14. nov 2011

@sijust Krásna fotečka 🙂

marylinlu
14. nov 2011

@little_miracle a ako sa cítiš???

marylinlu
14. nov 2011

@kukucka78 ahoj, takže KET si mala 7.11.? a ako sa cítiš???

marylinlu
14. nov 2011

@sijust blahoželám!!!! nech ti to vyjde! 🙂

marylinlu
14. nov 2011

@84matulik ahoj, od dnes už som bola v práci, dnes je týždeň od transferu. Chodím do SPLNu v KE.

lopita
14. nov 2011

ahojte babulky. taaak a som tu zas. som po druhom ivf. zatial cakam na et. vsetkym babulkam s dvoma II GRATULUJEM a nam ostatnym drzim silno palceky.

annamary27
14. nov 2011

@anjelik255 ani ja sa zatial v Ket nevyznám,lebo idem na svoj prvý a dúfam,že aj posledný,ale riadim sa protokolom čo mi v centre dali.Zajtra idem na kontrolu sliznice.

ursula5
14. nov 2011

@annamary27 ahoj, potom napíš akú si mala sliznicu a čo Ti povedali 🙂 ja idem v piatok tak až som nachystaná 😀 😀

annamary27
15. nov 2011

@ursula5 ahoj,bola som u doktora Drábeka,ledva omočil tú sondu do mńa a už vytiahol a vravel,že sliznica ja v poriadku a vklad v piatok a,že z labáku mi ešte zavolajú kedy presne.Tak teraz sa budem len nervačiť,aby sa dobre rozmrazili tí naši krpci.V ambulancii č.2 som si vypýtala ´daľší recept na estrofem,dali mi 6balení,ktoré som hned tam v lekárni vybrala,lebo vraj inde mi toľko naraz nedajú.

timmka
15. nov 2011

ahojte, do kedy mam pit tolko vody? do kedy ste pili vy? dakujem, som po odbere 5 dni a zajtra by mal byt teoreticky vklad, ale voda do mna uz vobec neide ☹

annamary27
15. nov 2011

@timmka ahoj,ja som pila hlavne veľa vody popri injekciách po odber vajíčok,ale ja celkovo pijem veľa vody,takže to nebol taký extrém a ani neviem kedy som dávky vody začala znižovať.držím palce na vklad. 😉

kukucka78
15. nov 2011

@marylinlu ahoj ano Ket som mala 7.11 a momentalne sa cítim príšerne lapla ma nejaká hnusná chrípka som k.o.ale inak v poriadku

alica311
15. nov 2011

@ursula5 Ahoj, píšeš, že v piatok ideš do centra. No tak aj ja, možno sa tam stretneme 🙂 , lebo ak si dobre pamätám, tak chodíš do Heliosu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre