Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ursula5
16. feb 2012

@jajka1980 musíš veriť, ono sa aj mohlo zahniezdiť ale potom sa neudržalo, to už nik teraz nezistí čo tam bolo 🙂
ak si mala aj nejaké HCG namerané tak tam niečo bolo len asi sa to neudržalo a odišlo to samé možno nebolo pravé alebo bolo nejako poškodené a nevydržalo , hlavne hore hlavu a bojuj ďalej 🙂 ale to ty robíš 😀

ursula5
16. feb 2012

@bique jasné treba si veriť, určite to vyjde 🙂 držím palce na marec

jajka1980
16. feb 2012

@deni73 Vdaka za infošku..tak už len počkať na žiadosť a pustiť sa do toho..a hlavne myslieť pozitívne.. 😀

bique
16. feb 2012

@pufa neboj, iba pozitivne mysli...my sme mali super kvalitu, vsetko ok ako ma byt a aj tak sa nechytilo...su to bojovnici, oni budu bojovat 😉 a tes sa a nestresuj, lebo tym stresom velmi skodis sebe aj miminkam 😒 takze klud a pohodicka, vyjde to, musis v to verit, inak to cele nema vyznam....poznam baby, ktore mali velmi zlu kvalitu a posledne embryjko, takze nic ine nezostavalo, iba verit...a cakaju babulky... 😉

jajka1980
16. feb 2012

@bique Tak aj ja pôjdem do boja asi v marci..Teraz mrcha skončila, takže další cyklus zastavia a ideme do toho.. 😉
Ale..bola si lepšia s tým 0,1.. 😀 😀

bique
16. feb 2012

@ursula5 dakujem dakujem...uz aby bol ten marec 🙂 a ty sa ako citis?

bique
16. feb 2012

@jajka1980 takze budeme v marci bojovat together 😀 a navzajom si drzat palce a cakat a cakat a cakat 😀

jajka1980
16. feb 2012

@ursula5 Tak aj sestrička v SPLN-e mi povedala, že niečo sa tam dialo, žiaľ odišlo..ale za to si asi môžem sama, lebo som robila všetko možné. Kedže to bolo v septembry, práve sme zbierali úrodu v záhrade, tam som sa zohýňala, dvíhala bedničky s úrodou..tak asi tam som to pokašlala..Hoci môj drahý na mňa kričal..ale ja som tvrdá hlava- 😀 😀 😀
Potom, kedže máme zvieratká - veľa..aj tam som robila poriadky..Takže asi som si to fakt sama pokazila..No teraz ideme do boja s pozitívnym myslením a veru z postele nevstanem okrem toalety a sprchy..Nejak verím, že sa to podarí..a musím...lebo aj psychika má na tom niečo..že?

jajka1980
16. feb 2012

@bique Presne tak...boj musíme vyhrať !!! 😀

bique
16. feb 2012

@jajka1980 psychika je uplne najviaaac 😀 a nic si nevycitaj, lebo normalne v tomto stadiu zena nevie ze je tehotna....ked sa ma udrzat a je zivotaschopne, tak sa udrzi..ale kedze vieme, ze uz mame embryjko v brusku, nezaskodi sa trosku setrit 😉 vyjde nam to, uvidis, ja to citim v kostiach 😉 😀

jajka1980
16. feb 2012

@bique Presne tak..aj ja to nejak cítim až v klbach.. 😀 😀 😀 A šetriť sa budem maximálne..Ved by bolo na čase, aby sme už aj my zažili to, čo iné žienky..a nosili pod srdiečk 😵 😵 om bábätko - život..

ursula5
16. feb 2012

@jajka1980 už len to Tvoje odhodlanie je úžasné 🙂 takže už len potom pokoj a kľud 😉

ursula5
16. feb 2012

@bique ja sa cítim dobre úplne normálne 😀 😀 teda až tak nie občas mi šibe 😎 už mi vykuklo bruško a drobček zatiaľ rastie, prestalo sa mi grgať ako divej svini a všetko sa ukludňuje, už aj pleť sa mi zdá že sa trošku tie lišaje kľudnia ale musím ich stále ošetrovať 🙂 ako som začala robiť tak týždne celkom rýchlejšie utekajú 🙂
ďakujem za opýtanie

jajka1980
16. feb 2012

@ursula5 áno..urobím čokoľvek..aj ked viem, že ležať tak dlhý čas je dosť ťažké, no urobím to pre vysnívané bábätko..Takže budem ležať, pozerať telku, a sprcha a toaleta..nič viac.. 😨

ria191
16. feb 2012

@pufa neboj sa niektoré kočky si naschvál nedávajú PK lebo embryám je najlepšie v brušku, tam to určite dobehnú hlavu hore. Uvidíš dobre to dopadne držím všetky palce 🙂

ursula5
16. feb 2012

@jajka1980 presne pre bábätko všetko 😉

jajka1980
16. feb 2012

@ursula5 😉 jasnééé 😀

jajka1980
16. feb 2012

Babenky..dnes je nejaký výnimočný deň...Dostávam samé super správičky..prv sa mi jedna kočka ozvala po týždni a pol..a už má dievčatko a druhá kočka mi práve písala...je to tam!!!..čaká bábätko.. Obe babenky sú z MK.. 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pufa
16. feb 2012

@ria191
@erinka123
@nelly3
@bique
Ďakujem vám. Už som si dohovorila, že predsa jedna bunka hore dole mi nemoze pokazit tesenie sa a pozitivne myslenie. Dufam, ze mi to vydrzi tych 11 dni co budem cakat. Drzim aj vam vsetkym palce, nech sme onedlho stastne mamicky 🙂

silvinnka
16. feb 2012

@jajka1980 ja som napriklad nemala vobec ziadne pocity,nic ma neboleo,prsia uplne o.k,ziadna unava akurat ma za 10 dni 3x bolela hlava....bola som z toho nestastna a predsa sa podarilo(dvoj-nasobne) ....predosle ivf. prsia naliate,nervozna,unavena a vysledok nic.....u kazdej je to velmi individualne...

jajka1980
16. feb 2012

@silvinnka Tak to som si už všimla, že každá má iné príznaky, inak to pociťuje a jednej prospieva ak leží ,inej zasa ak robí všetko ako pred vkladom..
No tebe dvoj-násobne gratulujem a prajem ,aby si to dotiahla do úspešného konca.. 😉 😉 😉

silvinnka
16. feb 2012

@pufa nezvazovala si PK?vies,aj menej kvalitne embryjka sa vyvijaju do 3tieho dna,potom sa vyvoj,,zlych,nekvalitnych,,embryi zastavi....u nas sa to takto stalo 3x.Do tretieho dna super,na 4ty den pribudlo len par buniek a nedoslo to do stadia do ktoreho to malo dojst....boli nekvalitne ☹ Treba byt ,ale optimista,mozno su len trosku pomalsie a v brusku vsetko rychlo dobehnu 🙂

camelco
16. feb 2012

@mirkakn1 ahoj, ja som dnes 4 deň od ET, tiež verím, že to vyšlo, keď už 1. IVF nevyšlo, no uvidíme 🙂 ............ sem-tam mám taký zvláštny pocit v podbrušku, ale dúfam, že všetko je ok 😉

gaganka81
16. feb 2012

@bique
@jajka1980 baby aj ja idem v marci do toho, musíme veriť, že to dobre dopadne

camelco
16. feb 2012

@pufa hlavne nebuď v depresívnej nálade, skús myslieť na niečo iné, držím palčeky 😉

bique
16. feb 2012

@jajka1980 pre babenka urobime cokolvek 🙂 ja som lezala v nemocnici 7 dni s nohami hore, nemohla som ist ani na wc, manzel ma chodil umyvat a holit mi nohy 😀 jedlo aj misu mi nosili do postele....moja mama uz bola z toho chora, bala sa, ze mi uplne ochabne svalstvo na nohach 😒 ...ale co by som neurobila, aby sme s malickymi vydrzali 😖 aj tak to nepomohlo, ale viem, ze som pre nich urobila vsetko na svete 🙂 my zeny vydrzime vsetko 😀 😀 😀

bique
16. feb 2012

@gaganka81 jasne, ze to dopadne dobre!!! inak nemoze a ani neprichadza do uvahy 🙂 😉 😉

camelco
16. feb 2012

baby hlavy hore, určite všetko bude v pohode, tak ako napísala @bique "my ženy vydrzime všetko"

bique
16. feb 2012

@pufa budeme mamicky a ty sa to z nas dozvies najskor 😀 drz sa a kludne pis ako sa citis...to cakanie je katastrofalne, ale co uz...patri to k tomu 😠

bique
16. feb 2012

@ursula5 jj..pomaly sa ti to zacne kratit...o chvilu si za polovicou 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre