Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
19. mar 2012

@zuzanka.h Držím palce..a verím, že to bude super správička.. 😉

chmurkaxy
19. mar 2012

dievcata, ako sa dnes mate? 🙂

jajka1980
19. mar 2012

@chmurkaxy Super...a ty? Teda vy? 😉

chmurkaxy
19. mar 2012

@jajka1980 celkom dobre, dnes ma uz nic neboli :D akurat mi pise kamoska, ze zajtra idu na ET, je to ich prve IVF 🙂 tak davam dobre rady. inak sranda, jej muz je najlepsi kamos toho mojho a maju medzi svojimi narodkami dva dni rozdiel. a teraz mi pisu, ze aj nase deti by sme tak mohli "vyliahnut" 🙂

chmurkaxy
19. mar 2012

@jajka1980 ozaaaaaj, ja som trubka. a co ta kontrola? ako to vyzera?

jajka1980
19. mar 2012

@chmurkaxy Tak všetko je v poriadku..vraj je to na dobrej ceste a Dr mi predpísal ešte 1 balenie bravelle..tie mám užívať 4.prášky + 1.vodička..Takže balenie je na 2 dni..Tz. dnes som pichla jednu dávku a zajtra poslednú..a nakoniec v stredu mám pichnúť Pregnyl a vo štvrtok výber vajíčok.. 😉

chmurkaxy
19. mar 2012

@jajka1980 jeeeeejo, perfektne! tak zelam velku urodu zrelych vajicok, nech je z coho bruskovat 🙂 uz sa tesis, ze? 🙂

jajka1980
19. mar 2012

@chmurkaxy Veľmi pekne ti dakujem a tešíme sa veľmi. 😉
Hádam sa nám to tento krát konečne podarí..veríme tomu a myslíme len pozitívne.. 😵
A čo ty? Hádam si netestovala...

chmurkaxy
19. mar 2012

@jajka1980 moc moc drzim paste, cim viac ciarok na testoch, tym viac radosti 🙂 uvidis, ked sa teraz podari, potom to uz prirodzene pojde ako jablon, kazdy rok 🙂)
no, netestovala, rano pred hormonmi som vstala, rychlo so zalepenymi ocami na vecko, a ked som sa vratila do postele, hovorim si: vidis? a testovat mozes najskor zajtra 🙂 a zajtra snad oklamem samu seba takisto :D

jajka1980
19. mar 2012

@chmurkaxy Vdaka za päste..budú potrebné a tie // by nás fakt veľmi potešili..ešte sme ich nikdy nevideli..a to sme už testy x-krát robili.
Bol by to šok..ale nádherný..Keby si tak mala pravdu...
Je dobre, že si netestovala..len by si sa sklamala, lebo je to ešte priskoro..ale tak v stredu by si už hádam mohla..to budeš tuším 10 .deň.
Tak držím aj ja silno palce..všetkých 20..aby tam boli // 😉
Tak tfuj-tfuj..nech potom môžeš poslať tehu vírusky

bique
19. mar 2012

@jajka1980 ahoj ahoj, tak vidim, ze to uz mas za par 😉 nech je len urodicka kvalitna a bohata 😉 🙂 silno silno drzim palceky 😀 my mame v piatok KET, tak dufam, ze nasi snehuliaci budu posluchat a rozmrazia sa, ze jedna radost 😀 😀 😀 😀 tesim tesim s tebou....a budeme mat //, vsetky, lebo vsak je jar, no ni? 😀 😀 😀 😀

jajka1980
19. mar 2012

@bique Tak ahojky..no máme to za pár...a tvoji snehuliačikovia sa rozmrazia perfektne..
Tak isto aj ja tebe držííím moc moc palce na piatok..a potom dalších 14 dní..A prajem // z celého srdiečka. 😉
Zajtra začína jar..takže všetko sa prebúdza a tak isto aj naše telo..takže skôr príjme embryjka..a to prajem všetkým babenkám, ktoré sa o bábätko snažia.. 😵 a túžia po ňom.....

ursula5
20. mar 2012

@jajka1980 tak vo štvrtok OPU, držím palce nech je hlavne kvalita dobrá 🙂

jajka1980
20. mar 2012

@ursula5 Ahoj..Veľmi pekne dakujem za palce..Budú potrebné..Snád bude úrodička kvalitná... 😉

jajka1980
20. mar 2012

@ursula5 A čo vy? Ako sa máte? Všetko v poriadku? 🙂

chmurkaxy
20. mar 2012

@jajka1980 @nelly3 @bique Babyyyyy, nevydrzala som a na 8. den po KET som si spravila test. A je tam duch! Vidite ho aj vy, ci iba mne sisi? 🙂)) ja sa zblaznim od radosti 🙂

sarasota
20. mar 2012

@chmurkaxy gratulujem je to tam

nelly3
20. mar 2012

@chmurkaxy
jej super vidiet tam nieco, skus este na 10 den a urcite uz bude silnejsia, uzasne 😉

gelinka75
20. mar 2012

@chmurkaxy ja to vidim dobre, to uz nevyzera na ducha 😀 gratulujem

jajka1980
20. mar 2012

@chmurkaxy Gratulujeeeem...šupovka...tak nech pekne silneje tá //.... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Veľmi si ma potešila...je to super..teším sa s tebou.... 😀 😀 😀

jajka1980
20. mar 2012

@chmurkaxy Tak dávaj na seba pozor...a samozrejme na miminko...Ja tam tú druhú čiarku vidím..a nie ako ducha..je to tam... 😉 🙂 😀

ursula5
20. mar 2012

@jajka1980 my sme v poriadku zatiaľ, už kopkáme občas cítim tak som vytešená 🙂 zatiaľ ide všetko ako má byť 😉

ursula5
20. mar 2012

@chmurkaxy veru niečo tam už ružovie na 8 deň je dosť skoro testovať tak ešte skús na 10ty možno až na 12ty, ja som po KET testovala na 12ty a bola čiarka krásne ružová 😀
tak si to pekne užívaj opatrujte sa hladkaj si a ver, že to už tak zostane, veľa zdaru, držím palce 😉

chmurkaxy
20. mar 2012

jeeeeej, baby, dakujem, moc moc sa tesim, verim, ze nam uz ta ciarka nezmizne 🙂 idem zase spat, som uz ako medved, len spim a jem :D

bique
20. mar 2012

@chmurkaxy jasnee ze tam je....juuuuj, tesim sa s tebou 😀 😀 😀 😀 a gratulujem 😀 o 2 dni uz bude pekne vidiet // 😀

chmurkaxy
20. mar 2012

@bique ach, bique, dufam, ze to tak bude 🙂 a som si ista, ze cochvila sa tato tema premenuje na VSETKY SME TEHOTNE 🙂 ako sa mas?

bique
20. mar 2012

@chmurkaxy bude bude 😉 😉 teskaj sa, je to jasne 😀 😀 a vkladali ti dve? lebo na 8my den po ET ak ti vkladali dve, tak to aj na dve podla ciarky vyzeraaa 😀 😀 😀 ja sa mam fajn, akurat ma vecer strasne zduva aj z cistej vody ☹ vcera to bolo fakt kriticke, neviem co sa deje, moze byt ze zo zeleninky, lebo tej jem na kila, ale vcera som fakt uz myslela, ze mi pupok praskne 😕 tak uvidime dnes...cez den som ok...a uz sa tesim na piatok na KET 😀 dame vlozit dve 😉

fredinek
20. mar 2012

ahojte dievčata na tiež ste take netrpezlive ako ja?dnes som si robila test a bola len jedna čiarka zatial som pokojna je to len 7 den od vloženia embriek .

chmurkaxy
20. mar 2012

@bique nie, vkladali mi iba jedno, rozmrazil sa nam iba jeden rozmaznanec 🙂) a teda, ze bude rozmaznany, ak to s nami vydrzi :D
jeeeej, dalsie dvojicky budu? to je super, podla mna to je uzasne mat od narodenia niekoho, s kym sa da zdielat kazdy moment (vratane narodiek 🙂 ) len pekne oddychuj po KETe, nech sa dobre zavrtaju 🙂
a zeleninku jes surovu ci tepelne upravenu? lebo vraj surova je tazsia na zaludok, mozno kvoli tomu. ktovie, ako to nase telo reaguje s tymi hormonmi.. mozno preto je teraz vsetko inak, ako pozname 🙂

bique
20. mar 2012

@chmurkaxy tak ja aj taku aj taku 😀 ....ja sa budem tesit aj z dvojiciek, ale budem vo velmi velkom strese, lebo presne pred rokom som po uspesnom IVF v 27tt po predcasnom porode o dvoch chlapcekov prisla 😢 vsetko bolo ok, ukazkove, nikto nevie, preco som predcasne porodila, este pred porodom 2 tyzdne bolo na poradni vsetko ok...podla vsetkeho zlyhala starostlivost 😢 ale to uz nevyriesim...v januari sme mali este z prveho IVF ketko s jednym, nechytilo sa, tak preto teraz dame 2...mali sme 14, este mame 7 snehulkov, ale v januari museli 7 rozmrazit, aby sme ziskali jedno kvalitne, aj tak to nevyslo ☹ tak hadam sa nam pekne rozmrazia a potom aj pekne chytia...teda, ja tomu verim 😉 ...doki odporucal aj v januari dve, ale mala som z dvojiciek panicky strach...no a ked budu teraz dve, tak to bude stres 😀 ale ratam s tym 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre