Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
12. apr 2012

@zuzanka.h Aj my sme verili, že sa to tento krát podarí...takže odpoved v telefone ma riadne zarazila...no nevzdávame sa, len si dávame pauzu.. 🙂

jajka1980
12. apr 2012

@linda81 Dakujem...aj nás to veľmi mrzí, ale bojujeme dalej..

linda81
12. apr 2012

@jajka1980 ja este cakam....toto je tiez moj treti transfer, ale 2 ivf....strasne sa bojim...

jajka1980
12. apr 2012

@ursula5 Tak teraz začneme riešiť pred 3 .IVF všetko s mojou gynekologičkou. Lebo aj mne sa to nezdá..kedže tu veľa babenky písali, že majú X vajíčok..a aj na zmrazenie. My sme mali už po 2.x len 3 vajíčka..a aj to neprežili všetky. Takže chceme to začať riešiť..a až tak do boja.
Je to krásne, ked malé kopká...len nech kopká...rastie a priberá.Držte sa... 🙂

ursula5
12. apr 2012

@jajka1980 pekne si pochoď kopec vyšetrení až potom sa pusti do boja 🙂 si silná som rada, že sa nevzdávaš 😉

jajka1980
12. apr 2012

@linda81 Tak držím moc moc palce...neboj sa, a mysli len pozitívne...Ja viem, že je to dosť na psychiku, no musíš veriť, že sa to teraz podarí..
Ja, hoci som zasa negatívna, stále verím, že raz sa to podarí...Takže mysli len a len pozitívne a žiadne myšlienky o negatíve... 😉

jajka1980
12. apr 2012

@ursula5 😉 🙂

linda81
12. apr 2012

@jajka1980 snazim sa .-) dakujem....a vela sil zelam...

ursula5
12. apr 2012

@jajka1980 si zlatko, dosť máš naložené a ešte tu povzbudzuješ iných, fakt klobúk dole 🙂

jajka1980
12. apr 2012

@ursula5 Ja sa nevzdávam...hoci ma to stojí veľa síl a je to veľmi náročné na psychiku..Včera som si poplakala, no viem, že plačom nič nevyriešim...a tak sa musím pozbierať a pustiť do vyšetrení a hľadať , kde sa stáva chyba..

jajka1980
12. apr 2012

@ursula5 Hoci to nám nevyšlo..prajem každej jednej, aby sa dočkali svojho cieľa...mať bábätko.. 🙂

jajka1980
12. apr 2012

@linda81 😉 😵

zuzlik7
12. apr 2012

@jajka1980 ahoj, ja som len tak potichu citala a cakala na tvoj ortiel...drzala som ti prsty a verila som, ze ti to vyjde ☹ hmm...ja som na tom presne tak ako ty, len to je nase 1.ivf a tiez som mala iba 3vajicka a jedno sa nam oplodnilo...to mam teraz v brusku (verim, ze je tam) a v pondelok sa tiez dozvieme vysledok...viem, ze je to teraz asi tazke, ale prajem ti vela vela sil a verim, ze napokon sa dockas babatka, velmi ti to zelam!!!verim, ze vsetky, ktore po tom uprimne tuzia sa dockaju... 😉

84matulik
12. apr 2012

@jajka1980 hej?????? nevyšlo??????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale nie, sakra.....Držkám päste, nech sa vyrieši problém, nech zistia čo sa deje, a neboj riešenie sa nájde a budete spokojní.......

zuzanka.h
12. apr 2012

@jajka1980 a neskúšala si kúpele. Ja som pred IVF bola v Lúčkach a verím, že aj to mi pomohlo. Jednoznačne po psychickej a aj fyzickej stránke. Som si ich v centra vypýtala a pioisťovni mi ich schválili síce som si musela platiť ubytko , ale oplatilo sa .... Stojí to za vyskúšanie

jajka1980
12. apr 2012

@zuzlik7 Aj my sme verili..no žiaľ...Tebe samozrejme držím moc moc palce a v pondelok budem na teba myslieť...Tak sa držte...
Je to ťažké, no prebolí to a potom sa pustíme do 3.IVF.. 🙂

jajka1980
12. apr 2012

@84matulik Dakujem..
Snád zistia, kde je problém... 😨

jajka1980
12. apr 2012

@zuzanka.h Tak ja som bola na liečení v 15.-tich rokoch..Práve kvôli tomu, aby neboli problémy a komplikácie pri otehotnení..Tak neviem..no skúsim sa porozprávať s Dr...a budeme hľadať chybu., prečo to znova nevyšlo.. 😔

zuzlik7
12. apr 2012

@jajka1980 Velmi pekne dakujeme 😉 a ty sa drz a verim, ze "do tretice" sa uz budes velmi velmi tesit 😉

84matulik
12. apr 2012

@jajka1980 neboj, zistia a všetko sa podarí🙂)))) a ešte je možnosť darcovských 😀 😀 😀 😀

jajka1980
12. apr 2012

@zuzlik7 Nieje zač...a v to dúfame aj my.. 😉

jajka1980
12. apr 2012

@84matulik Ved presne tak..no bola by som radšej, keby sa zistila chyba u mňa..a ak by nebolo pomoci, potom by som začala uvažovať o darcovských... 🙂 😉

84matulik
12. apr 2012

@jajka1980 no presne tak...neboj zistia všetko...ale mi je divné že to už nezistili....

jajka1980
12. apr 2012

Len nechápem, že všetky, čo sme boli pred sviatkami na ET, KET ...ani jednej to nevyšlo.
Proste ma to zarazilo...Ved nás tu bolo dosť ..ktoré sme boli po vklade. 😨

jajka1980
12. apr 2012

@84matulik No ved áno...aj mne je to divné...lebo mám za sebou už 2.x IUI a 2.x IVF...a všetko negatívne..
A to Dr. ani nevie zistiť príčinu neplodnosti..lebo ja mám takú diagnozu... 🙄

84matulik
12. apr 2012

@jajka1980 hmmm....tak teraz ste sa ako dohodli????

jajka1980
12. apr 2012

@84matulik Tak v SPLN-e nijak..Tam mi kázali vysadiť lieky..a ak nedostanem do 2.týždňoch, mám prísť na vyvolávačku.
Ale moja gynekologička mi povedala, aby som duphaston nevysadila, a ak nedostanem do 19.4 ms, mám prísť na krv.
Lebo mala som HCG ,ale zasa nízke..presnú hodnotu mi ani nepovedali.
Takže moja gynekologička povedala, že ona mi pomôže..a mám sa vykašlať teraz na dalšie IVF..
Takže jej vkladám všetku dôveru... 😉

84matulik
12. apr 2012

@jajka1980 no len klasický gyndovia sa až tak v tom nevyznajú a tvária sa moc moc múdro, pacientku presviedčajú mnohokrát a potom je už neskoro, predsa v tých centrách sa špecializujú len na neplodnosť, a klasický dr., má široký záber....

jajka1980
12. apr 2012

@84matulik Tak ja mám novú gyndošku..ona pracovala v nemocnici na pôrodnom oddelení. Je dosť šikovná..a všeličo mi vysvetlila..No skúsim to najprv s ňou a potom uvidíme...lebo v centre nič môj DR. neriešil...
Asi o to nemal záujem, aby hľadal chybu..

84matulik
12. apr 2012

@jajka1980 jasné, ved ty vieš najlepšie🙂))) tak držím palce....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre