Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
25. nov 2010

@annamary27 tisa maš jasom ani raz nemala mrazačikov 😢 😔 vynde to vyndetito100%

monka88
25. nov 2010

@goralenka drziim palcekyyy!! inak ja som dnes 8D po KET a uz 4ty den ma boli brucho ako pri mrche...tak ktovie co sa deje...ale neboj verimeeeee,co ine nam ostava,ze 😀

balinka???? no akooooo??? cakame pozitivne spravickyyyyyy!!! 😀

goralenka
25. nov 2010

@monka88 no vies, keby so bola 7 dni po transfere uz som kludna, lebo by som vedela, ze uz je rozhodnute.. tie prve dni ma ubijaju 🙂 Ja som napriklad po kazdom ET vedela, ze to nevyslo uz cca na 6ty den... preto som nikdy nebola nejak prekvapena..ale tentokrat sa citim nejak inak.. taka vyrovnanejsia, pokojnejsia.. mozno tou ziadostou o adopciu alebo tym, ze uz si to tak neberiem, neviem....

monka88
25. nov 2010

@goralenka ktovie a mozno prave pre to vsetko to teraz vyjde! 🙂
ozaj a do ktoreho centra chodis?

goralenka
25. nov 2010

@monka88 gyn fiv.... no.. mohlo by, uz mam aj prednison, spolieham sa nan, maternicu mam vraj zdravu, geneticke testy mame, takze to mohlo vsetko byt tou mojou imunitou nestastnou.. je pravda ze ju mam dost vysoku, mam aj autoimunitnu chorobu stitnej zlazy, takze nakoniec som si ich ozaj asi sama zabijala...
Predtym som bola strasne nervozna a furt som len prosila nech to vyjde.. teraz som pokojna, ked vyjde tak vyjde, ked nie, tak nie... teraz som skor zvedava ako to dopadne..ale ze by som sa isla vesat, to nie 🙂

goralenka
25. nov 2010

skor ma teraz trapi, preco ma dnes, den po transfere picha v maternici..uhniezdovanie to byt nemoze a zbytocne ma to rozculuje 😀

monka88
25. nov 2010

@goralenka inak prednison mam teraz aj ja...predchadzajuce KET,som si ho akosi zabudla pytat...myslela som,kedze uz jedno babo sa zadarilo,ci nahodou sa ta imunita aj nepolepsila,ale asi nie,ked sa KET nezadarilo.Tak teraz som si ho pri dalsom KET uz pytala,tak som mooc zvedava aj ja 😀
Co sa vsak tyka imunity,my sme boli aj v Prahe na imunilogii,kde mi potvrdili,ze to je nas jediny problem.Vy ste na takom vysetreni neboli?
A zaujimave,ked som cakala po transfere,vtedy ked vysiel,tak aj ja som bola akosik prekvapivo pokojna,hoci to bolo nase 3IVF...a vidis,zadarilo sa vtedy.A terazky to samoska uz tak moc neriesim,ked mame drobca,ale mooooc by som mu dopriala sestrickuuuuu 😀
Taakze drzime si palcekyyyyy!!! 😀

goralenka
25. nov 2010

@monka88 no nam ziadne take vysetrenie nerobili... len si zmyslela lekarka ze by to mohla byt pricina, ked som pocas 3 ET ani raz neudrzala embryo napriek tomu, ze maternica je zdrava a problem je len v mojom PCO. CIze ked uz boli embrya, povazovali to za hotovu vec. A stale nic. Tak mi ho nasadila aj bez testov.
No ja som teraz uplne pokojna, neviem preco. Predvcerom som bola nervozna do jednej hodiny (lebo nam rozmrazovali a kedze naposledy mi 6 drobcov neprezilo rozmrazenie, bala som sa, ze pri dvoch to bude katastrofa!) a potom som sa ako keby zazrakom upokojila, uz som vedela, ze su v poriadku, O pol tretej volali, ze prezili obe a to som uz vlastne vedela.
neviem, z coho prameni moj pokoj teraz, ale som uuuplne kludna..co sa stane sa ma stat 🙂
Len obcas ma pochytia myslienky, ale tie zahanam pracou 😀
A dakujem drziiiim tiez 🙂

valery08
25. nov 2010

@annamary27 ahojky, aj mne vkladali v utorok, ale v rámci 1 KETKA z náško 2ivf dvoch bobáčikov, tiež sú po PK a dávali sme si aj lepidielko, ty si si nakoniec dala ten asistovaný hatching? A kedy sa dozvieš výsledok? Držím silno palčeky 🙂 .
@goralenka aj tebe držím silno palčeky, aby sa to podarilo. Kočky, ktoré ste po KETKU, aké lieky teraz beriete po prenose a v akom dávkovaní?

goralenka
25. nov 2010

@valery08 ja beriem 3x denne 2 tablety estrofemu, vkladam si 3x denne dve tablety utrogestanu, raz denne polku prednisonu, 2x denne siofor (pco) a 1x denne euthyrox na stitnu zlazu. Som jak storocna baba 😀
A este cmulam tak 8 tabletiek pangaminu (vitaminy B na delenie buniek)

balinka
25. nov 2010

HCG negativne,no nevadi,ideme dalej poseldny krat GF...v poslednej dobe sa im ''dari'' 😒 potom Brno reprofit 😉

monka88
25. nov 2010

@balinka saaakris to faaakt? ☹ ja som fakt bola presvedcena,ze uz aspon Tebe to vyslooo!! a teraz totooo ☹ a mas pravdu poslednu dobu som ani nepocula,zeby sa to nejakej babe z GF podarilo...hmm coze sa dejeee???
takze uz len mne a goralenke ostava,aby sme im napravili reputaciuuuu 🙂

balinka
25. nov 2010

@monka88 ja cakam na mrchu a ideme znova do toho 😉 mam este styroch,ale uz chcem rozmrazit vsetky a aby mo vlozili dve najsilnejsie 😉 drzim palceky 😉

valery08
25. nov 2010

@goralenka ďakujem za výstižnú odpoveď 🙂, čo by sme pre bábatko nespravili, aj keď fakt berieme tých liekov ako staré baby 🙂 🙂 🙂. Ja beriem 3x1 estrimax a 3x1 duphaston, predtým som tiež stále brala aj utrogestan, ale teraz mi ho už nenasadil, tak snáď to bude o.k. A ešte beriem aj vitamíny FEMIBION 800. Ja som nikdy neskúmala, prečo som mala 1IVF a 2 KETKÁ neúspešné, dúfam, že nemáme tiež problém s imunitou, lebo už 2 IVF nám vyšlo. Tiež som sa veľmi strachovala, že či embryjká prežijú rozmrazovanie, keďže boli po PK, ale chvála Bohu sa dve rozmrazili pekne, no už žiaľ nemáme žiadnych mrazáčikov ☹ ☹ ☹ .

valery08
25. nov 2010

@balinka je mi to veľmi ľúto, ale som rada, že bojuješ ďalej. Určite sa to raz musí podariť 🙂 .

goralenka
25. nov 2010

@valery08 ani ja uz nemam mraazacikov.. posledni..a fakt ked mi vcera povedala, ze su trosku menej kvalitne, mala som jej chut povedat "ved my ti ukazeme ake su nekvalitne, ked sa pozbieraju!!!"
Ja treti cyklus uz do GF nepojdem urcite ak nan nahrabem peniaze... pojdem niekde inde... z viacerych dovodov.

annamary27
25. nov 2010

@ybyta dakujem. som velmi happy,lebo minule mrazáčikovia neboli 🙂

valery08
25. nov 2010

@goralenka správny postoj, len nech jej ukážu svoju ukážkovú kvalitu 🙂 🙂 🙂 . Ja v podstate ani neviem, akej kvality boli naše embryjká, len mi vravel, že keby neboli dobré, tak vklad ani nerobia.

annamary27
25. nov 2010

@valery08 ahoj,na vysledky idem 3.a 7.12 a hatching som nepotrebovala,embryjká nemali hrubý obal a vykukli samé. 😀 😀 😀 😀 😀

goralenka
25. nov 2010

@valery08 si pamatam pri tom jednom KETE pred piatimi rokmi mi tiez povedala ze to jedno je nejake take lenive lemrave.... ked mi volala po rozmrazeni..a na druhy den rano mi zahlasila: predstavte si, to co bolo na tom horsie sa nejak strasne rychlo prebralo potom a uz ma 8 buniek, to prve ma stale 5...to mate nejake turboembryo... tak som jej povedala, ze to je po manzelovi, ze to je taky lenochod kym sa nenastartuje 😀
Ale ved uvidime... tuzba je silna... ale priroda stale bohuzial silnejsia...

goralenka
25. nov 2010

Inak ja som naozaj strasne pokojna.. taka ako keby som bola presvedcena, ze to tentokrat vyjde... to je ozaj v mojom pripade ale blby pristup, lebo ak nie, tak ten pad na hubu ma bude hrozne boliet...
Tak som si povedala, ze kaslem na to, ze mozno mam poslednu sancu realne uvazovat nad kocikom tak hladam na nete kociky.. rovno uz pre dvojcata 😀 mne to uz sibe...

valery08
25. nov 2010

@annamary27 tak to čakáme na výsledok rovnako, aj ja idem 3.12 na krv 🙂 🙂 🙂 . Budeme sa podporovať a verím, že všetky, čo čakáme na výsledok budeme úspešné 🙂 .
@goralenka pozitívne myslenie je veľmi, veľmi dobré a robí veľa 🙂 . Ja si tiež nechcem pripustiť, že to nevyjde 🙂, tak dúfam, že nebudem sklamaná 😒 .

annamary27
25. nov 2010

@valery08 a kam chodíš ty?

goralenka
25. nov 2010

@valery08 ja nie ze myslim pozitivne, ja skor nemyslim nijak a uzivam si to 😀

balinka
25. nov 2010

@valery08 urcite to vyjde,ale nie v GF,tam to vychadza iba prominentnym damam..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

tinna13
25. nov 2010

@balinka ahoj, je mi luto ze ti to nevyslo.ja som sa rozhodla na 2 IVF tiez pre reprofit brno uz mam aj termin 4.1.
verim, ze tam sa nam to uz podari 🙂

balinka
25. nov 2010

@tinna13 ahoj 😉 ja mam v gf este 4 mrazakov,cakam terz na mrchu a ked ju dostanem cca pondelok,tak zacinam s dalsim KETkom este tam,je mi to luto ich tam nechat,ale chcem rozmrazit vsetky styri a vlozit tie najlepsie a ked to nevyjde ideme v januari do brna.vies o nejakom dr.v reprofite?

goralenka
25. nov 2010

to myslite vazne s tym gyn fivom? 😢 nie som prominentna ☹
ale uz tam tiez nepojdem.. neviem aku maju uspesnost ale cim viac pacientiek, pristup strassnejsi.... ja som ich zazila este na zochovej a to bolo uplne o niecom inom 😒

tinna13
25. nov 2010

@balinka jasne este to skus,nic im tam nenechaj a budes mat krasny darcek pod stromcek,v RF je vela doktorov, a vraj su vsetci dobri. maju tam aj fotky, tak som si vybrala podla sympatii 🙂

ihlicka
25. nov 2010

@monka88 dakujem a drzim ti palceky 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre