Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

livi28
25. feb 2014

Dnes som bola na krvi a teraz mi volali 🙂 všetko dobre dopadlo hodnota HCG 50 🙂

livi28
25. feb 2014

Teraz neviem ci povedala do telefonu 50 alebo 500 🙂

zu_zi
25. feb 2014

@livi28 a kolky den po transfere si?

matulka2314
25. feb 2014

@basha070 nemyslim si ze to je neskoro lebo inak by tak nevolali podla mna si zober ze normalne ti beru krv az dva tri tyzdne po meskani kramov, ked tak si sprav este par testov ci to silnie

livi28
25. feb 2014

@zu_zi dnes presne 14 dní

livi28
25. feb 2014

takže asi povedala 500 aj sa mi to tak zdalo 🙂

basha070
25. feb 2014

@livi28 gratulujeeeeeeeem !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
Uzasne !!!! No, ja som 13 den a hcg 78. Tak neviem. Uzivaj si tehulkovanie !!!

livi28
25. feb 2014

@basha070 Ďakujem a držím palce aj tebe 🙂 a j všetkým 🙂

moncibubu
25. feb 2014

@vanushka ja som mala transfer v stredu, dnes mam len 6 den od transferu, a tie krize ta nebolia, lebo mna hej a riadne, a aj brusko, ale to menej, hej mali sme vlozene 1 embryjko jednotkove,ty si tusim 8 den, vsak, tak to mozes vo stvrtok testovat

moncibubu
25. feb 2014

@livi28 jeeeeeeej tak druha tehulka, gratulujem, to je supeeer

moncibubu
25. feb 2014

@zu_zi ahojkaj vitaj a kedy si mala transfer

vanushka
25. feb 2014

@moncibubu ahoj, ja som mala o 1 den skor, cize v utorok, 8 den som pocitala s transferom, ale ked den transferu sa nepocita tak potom 7 den. 1 den mame rozdiel. Nie, mna krize nebolia, len 3-4 den transferu ma bolelo podbrusko, ako pri ms, potom preslo, a dnes rano zasa a uz preslo.... take divne to je 😀 nie, krize ma nebolia.ja mam vlozene 2 embrya, ale neviem ci este tam daco je 😖 ... do ktoreho car chodis ?

basha070
25. feb 2014

@vanushka presne takto som to mala aj ja, nic ma neboli, len som mala par krat bolest ako pri ms ale len chvilku a hned to preslo. Tak snad je to dobre znamenie !!

zu_zi
25. feb 2014

@moncibubu 17.2. po PK. A ty?

vanushka
25. feb 2014

@basha070 nahadzaj nam tu tehotensky virus !!! nech uz ho konecne pochytame 😀 raz, dva, tri .... CAKAM ! 🙂

zu_zi
25. feb 2014

@livi28 velke gratulace 🙂

zu_zi
25. feb 2014

Ja som mala stale kopec priznakov a ked som bola raz riadne tehotna, tak som nemala nic, iba na siesty den po vklade som sa v noci zobudila na silnu bolest vajecnikov, ktora ale rychlo presla. Na druhy den som trochu krvacala a na osmy den boli kolajnicky. Teraz nemam zase ziadne priznaky a asi z toho ani nic nebude ☹ Tak si zelam aspon pichnutie do krizov... kratke slabe spinenie na toaletaku... ja uz som asi sisi baby, nemyslite? Jedine co je, ze som stale unavena, ale ze strasne. A to je z utrogestanu, takze ziadna utecha... ale zajtra napriek tomu skusim test, drzte palce, prosiiiim!

smoulinka13
25. feb 2014

Aj ja cakam na tehu virus

vanushka
25. feb 2014

@zu_zi jasne, drzime palce, aj na nohach !!!! bude vsetko dobre, neboj 🙂 okrem toho za chvilu pride basha070 a bude tu rozdavat tehu virusy, takze ostan z nami 🙂

vanushka
25. feb 2014

@smoulinka13 neboj, ona ma dost, ujde sa vsetkym 🙂

smoulinka13
25. feb 2014

@vanushka tak cakam rano ich budem potrebovat 🙂

basha070
25. feb 2014

@vanushka tfuj tfuj tfuj !!!! Bodaj by sme boli vsetky do jednej tehu !!!!

basha070
25. feb 2014

@smoulinka13 vela stastia a hcg ...rano pri testovaniii 😀

vanushka
25. feb 2014

@basha070 no konecne si tu 😀 dakujem, chytila som a uz to ucinkuje 🙂 teraz mozem ist kludne spat 😔

smoulinka13
25. feb 2014

@basha070 dakujem dobru noc

basha070
26. feb 2014

@zu_zi neboj, upokojim ta, ja nemam tiez ziadne priznaky. Nic. A krv pozitivna 😵

smoulinka13
26. feb 2014

@basha070 tak test zase negat :((((

vanushka
26. feb 2014

@smoulinka13 moj je tiez negativ 😢 snehobiely.... neviem co na to mam mysliet, faktom je ze pri minulych ivf som v tomto case uz mala menzes,tentokrat ziadny, ale aj test negativ.... ☹

ty mas dnes termin ocakavanej menstruacie, ze ?

smoulinka13
26. feb 2014

@vanushka ahoj ja uz sa psychicky pripravujem na ket co uz... dnes ma dojst mms ale kym beriem utros nepride nie?? Ty si den po mne este mas nadej

vanushka
26. feb 2014

@smoulinka13 u mna prisiel menzes napriek utrosu, musela som zvysit davku 😠 ( minule ivf )... neviem... mozno ze este nedostanes menzes, vyckaj, zajtra testuj este raz. nemas ani spinenie, nic ?

ono niekedy test negat, ale tehu je napriek tomu, pocula som o tom....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre