Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leonie777
25. sep 2014

@nikadomi tiez som sa docitala ze po pk sa uhniezduju emb rychlo ... len ma desi, ze mne v den vkladu vypukol ohss a akurat dnes 3 den od vkladu to dalej pretrvava aj ked v nemocnici to infuzkami stabilizovali ... to cakanie bude nekonecne, je to uz moje 2 ivf, prve nevyslo a ani ket ... ty si na tom ako?

nikadomi
25. sep 2014

@leonie777 toto je moj prvy cyklus IVF, mala som sedem vajok, styri sa oplodnili aj dosli do stadia blastocysty, z toho jednu mi vlozili hned, dalsie dve v juni a poslednu teraz, cize zmrazene uz nic nemam :( juuj no ohss - drzim palce, na druhej strane to moze byt prave dobrym znamenim 🙂 ja som tiez mala ohss ale slabsi, nejako som to "rozchodila" - bielkoviny, litre vody, len som lezala... A na piaty den ustupilo, to uz som aj vedela ze z toho asi jnic kedze ohss sa prave tehotenstvom skor zhorsuje. A teraz vlastne po ket tiez na piaty den uz ok tak snad to ale bude iny pripad 🙂 uvidime, uz len cakat no

vanushka
25. sep 2014

@leonie777 ahoj ja som tiez 3 den po vklade, dali nam 2 Blastocysty 🙂 budeme spolu testovat 🙂 ako sa citis ?

lenka54321happy
25. sep 2014

@leonie777 drzim ti velmi palce X

lenka54321happy
25. sep 2014

@vanushka ahoj aj tebe drzim palce velmi!
Mna to caka o 2-3 tyzdne KET bojim sa velmi, budem citat vase pribehy baby....
Dajte nejae rady dobre na pripravu na KET prosim xxx

lenka54321happy
25. sep 2014

@nikadomi
Drzim ti palce nech ti to tentokrat uz vide!!!
Xxx

leonie777
26. sep 2014

@nikadomi tak nech to vyjde, vela pripadov je takych, ze to posledne je to prave, musis silno verit ... ja sa dnes uz citim ovela lepsie, takze ohss tiez zda sa ustupuje a teraz ma znepokojuje, ze pri tehu sa to ma zhorsovat ☹ dnes 4 den po vklade, tak este to bude dlhych 10 dni do testovania 🙂 budes testovat aj doma, ci pockas na krv?

leonie777
26. sep 2014

@vanushka ahoj, to je super s niekym to mame rovnako, bola si et ci ket? okrem toho ohss sa citim vselijako, boli ma zaludok, ale inak je skoro na akekolvek priznaky. ak budem testovat, tak v nedelu den pred testovanim krvi. teda tak som si povedala, ale aka bude realita uvidim 🙂 ty sa citis ako? kedy mas v plane test?

leonie777
26. sep 2014

@lenka54321happy ahoj, dakujem, je super, ze to mozem s babami prezivat cele, lebo to cakanie je nekonecne ... dobre rady pred KET? ja ti neporadim, robila som vsetko co som mohla a mne to nevyslo ... toto je 2 ivf, tak uvidime ako dopadneme na dalsi pokus ... moc si zelam pozitivny vysledok, ale po tom vsetkom som pripravena na vsetko

nikadomi
26. sep 2014

@lenk54321happy dakujeeeemm krásne, zlatá si 🙂 veru, univerzálnu radu, čo robiť aby to vyšlo Ti nedá nikto :( mám pocit že treba len skúšať a veriť, veriť, veriť silnooo 🙂 a veriť aj lekárom že robia čo možu ...

@leonie777 iste budem testovať aj doma, niekedy v priebehu týždňa budúceho, uvidím podľa toho kedy sa ako vyspím 🙂 🙂

@vanushka vitaj medzi nami čakateľkami na výsledok, spolu nám to pojde rýchlejšie tento vlečúci sa čas 🙂

vanushka
26. sep 2014

@nikadomi jeeej tesim sa ze je tu nas tolko 🙂 ty si kedy mala vklad ? ET ci KET ?

vanushka
26. sep 2014

@leonie777 ahoj, koncim tyzdna skusim testnut,,,, zatial necitim nic take "zvlastne" 😀 citim sa ako vzdy...ja som mala KET, kolko embryi ste dali zaviest ?

nikadomi
26. sep 2014

@vanushka mala som KET v sobotu, jednu blastocystu, toto je moj prvý IVF cyklus a vkladal sa posledný mrazačik 🙂 pri dvoch vložených Ti test možno ukáže skorej ako mne pri jednej... Ja čakám ešte s testom radšej

vanushka
26. sep 2014

@nikadomi ja tiez som dala posledne 2 mrazaciky 🙂 uz som mala 3 krat po 2 blasto a nebolo nic ☹ takze som opatrna

blcha76
26. sep 2014

@nikadomi
@vanushka
Dievčatá držím Vám palčeky, ja som mala vkladanú 1blastocystu a už na 7.deň po ET som na teste mala krásneho dúšika 🙂 , ani som tomu veriť nechcela. Držte sa, určite to bude pozitívne 🙂 🙂 🙂 ...

vanushka
26. sep 2014

@blcha76 dakujem 🙂 brala si pregnyl v den transferu ?

blcha76
26. sep 2014

@vanushka Pregnyl som si dala pichnúť cca 36 hodín pred odberom, tzn. v sobotu večer o 22.00 hod. a v pondelok som nejako okolo 9.00-10.00 hod. mala odber vajíčok.
Inak mali sme to v tú sobotu zaujímavé, lebo práve sme ten víkend boli na svadbe a večer sme si museli objednať taxík, ísť na pohotovosť dať si pichnúť pregnyl a vrátiť sa späť na svadbu 😀 😀 😀 ...

nikadomi
26. sep 2014

@blcha76 ďakujeme za podporu, potrebujeme teraz Tvoje tehu bacilky ako soľ 🙂

nikadomi
26. sep 2014

@vanushka neboj, nalepí sa aj na nás 🙂 najlepšie teraz :D

blcha76
26. sep 2014

@vanushka
@nikadomi
Posielam tehu bacilky: // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Držte sa, veľa šťastia tfuj, tfuj 🙂 .

leonie777
26. sep 2014

@vanushka to su nervicky toto cakanie 🙂 dali sme jednu blastocystu. este nam zostali 4 zamrazene. keby nahodou nieco, len dufam, ze nic nebude treba 🙂 tebe davali pregnyl aj v den transferu? lebo mne tiez a to som pocujem prvy krat. pichli mi ho sice aj 36 hodin pred odberom, ale po vkllade dalsi.
@nikadomi tak ty testujes a budes mat vysledok prva a potom my postupne 🙂

nikadomi
26. sep 2014

@leonie777 veru, asi už v pondelok skúsim, to bude 9ty deň od vkladu, víkend si dám ešte pokoj 🙂

vanushka
26. sep 2014

@blcha76 daaaakujeme,chytame bacily aby nas uz konecne nakazili 😀 😀 😀

vanushka
26. sep 2014

@leonie777 ano ano aj mne davali pregnyl v den transferu, ihned po vklade. kedy si mala vklad ?

lenka54321happy
26. sep 2014

@vanushka a to je na co ten Pregnyl?
To sa dava len pri ET ci aj KET?
Dakujem

anielik123456789
26. sep 2014

Kocky nevadí že som 5 min po transfer.isla cikat?nedalo sa mi vydrzaaat 😉 😉

lenka54321happy
26. sep 2014

@anielik123456789
Ahoj zevraj to nevadi!
Ja som sa pytala lebo ani ja som nemohla vydrzat dlhsie!

anielik123456789
26. sep 2014

@lenka54321happy a kedy si bola?

lenka54321happy
26. sep 2014

@anielik123456789
V maji sa mi zda....prve IVF....nevyslo...teraz prvy KET o 2 tyzdne...bojim sa velmi sklamania dalsieho ☹

lenka54321happy
27. sep 2014

@anielik123456789
Ako sa citis teraz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre