Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

blcha76
15. júl 2014

@radina Nie, žiadne príznaky, asi 2 týždne som mala trošku divný žalúdok, predýchavala som, ale teraz vôbec nič. Ako keby som ani nebola tehu. Ešte musím týždeň vydržať do utz 😉 , potom sa uvidí, ale tie nervy...

ingrid0105
15. júl 2014

@blcha76 bude to vsetko ok 🙂 no ja tiez cakam na 25.07. my ideme do toho brna 🙂

radina
15. júl 2014

@blcha76 ja to iste, pred par dnami som o takomto case lezala kaput na sedacke a teraz mam kopec energie, ani kavu mi netreba. a apetit mam ako za troch.

blcha76
15. júl 2014

@radina Mne káva prestala chutiť a doma a ani v robote nevypijem vôbec, iba keď idem niekam na návštevu, tak vtedy mi nevadí... A ešte vôbec nejem sladké, čomu som aj veľmi rada, lebo predtým som zožrala aj 2-3 čokoládové tyčinky za deň bez problémov a teraz absolútne nič, čokoládu, keksíky a podobné hovadiny som nejedla ani nepamätám...

radina
15. júl 2014

@blcha76 to sa ovladam, tiez si cielene nekupujem sladke ani ine pochutiny. sem tam si dam vonku zmrzku a doma ovocie 😉

katka17044
15. júl 2014

tak ja dnes na krvi a už je uplne negativna tak som rada ze to aspon takto dopadlo... zajtra ideme na konzultaciu som zvedava co povie pani doktorka na to preco sa to mohlo stat....

radina
15. júl 2014

@katka17044 konecne mozes uzavriet list a ist dalej. drzim palce 🙂

radina
15. júl 2014

zienky, pichate si niektora fraxiparine alebo clexane na mutaciu? mam otazocku , ze ci je fraxik 0,3 to iste ako clexane 0,2....vymenili mi to tak v car kvoli alergii.

katka17044
15. júl 2014

@radina ano tak 🙂 dakujem

ingrid0105
15. júl 2014

@katka17044 tak cakam na infosky 🙂 potom

katka17044
15. júl 2014

@ingrid0105 aj ja na tvoje z Brna budem drzat palce

diska
15. júl 2014

@radina je to to iste ale ak mas 02 tak je toho menej.

angel74
15. júl 2014

@blcha76 @radina @ingrid0105 baby tak ja rano testujem dufam ze bude pozitivny,drzte mi palce😉

blcha76
16. júl 2014

@angel74 No daj sem ten pozitívny testík 🙂 !

angel74
16. júl 2014

blcha76 @radina @ingrid0105 takze test negativny...:'( to bolo nase posledne embryjko☹

radina
16. júl 2014

@angel74 To ma mrzi :( ... uz som to tu viac x pisala , bola si na reprod. imunologii? urcite si daj toto vysetrit. ako aj trombofilne mutacie.

santeema
16. júl 2014

@angel74 mrzi ma to velmi, ale neboj raz sa zadari. kolke ivf ko to bolo? aj ja som mala malého az na 4 ivf, neboj aj ty raz budes mat stastie🙂 . prajem ti vela energie.

angel74
16. júl 2014

@santeema bolo to moje prve ivf mala som len tri embeyjka

smoulinka13
16. júl 2014

@angel74 raz to vyjde, nevzdavaj sa 🙂

angel74
16. júl 2014

@radina nebola som nikde ziadne vysetrenie mi nerobili aj ked som pisala koudelkovi povedal ze teraz nemozeme robit nic ale ak budeme absolvovat dalsie IVF tak potom az urobi vysetrenie takze tera musisme zase sporit lebo ja som samoplatca mozno to bude uz aj vekom na krku uz 40 ☹

angel74
16. júl 2014

@radina a tie vysetrenia si mam ja pytat? Ved doktori by mali vediet ake vywetrenia by som mala absolvovat naco tam vlastne chodim? ☹☹

blcha76
16. júl 2014

@angel74 😢 Mrzí ma to... Držím ti palčeky do ďalšieho kola! Skús ešte ďalšie IVF a určite sa zadarí 🙂 , musí 🙂 ...
Viem že sa mi ľahko rozpráva, lebo ja keď som absolvovala 1.IVF, tak som toho už mala plné zuby a povedala som, že ak to nevyjde, do ďalšieho nejdem. Najviac mi na to vadilo to lietanie do BA na kontroly a to aj každý druhý deň, to bol zabijak 😒...
Ale ver si a určite ešte skús 🙂, podarí sa 🙂 , uvidíš, a možno keby sa mi nezadarilo, tak by som sa predsa ešte obetovala a absolvovala to ďalej, lebo ten drobček o 9 mesiacov za to určite stojí 🙂!

radina
16. júl 2014

@angel74 doktori ti nic navyse nespravia, vsetko si treba vydupat. trombofilne dedicne mutacie ti spravi hematolog, mne v car, ale aj sukromny internista mi to spravil. Ja som si toto vydupala hned po 1 ivf, a dobre som spravila. Pripadne nech ti na gyndos vymenny listok na hemato.
Reprodukcnu imuno - v Prahe v Podoli u dr madara, alebo u dr Malickovej. Robia rozdielne vysetrenia.
V BA v medirexe cez dr. Girovsku , ktora je ale na materskej ,takze vobec neviem, ci berie novych pacientov, to treba zavolat do medirexu do imuno. labaku - dr. Tibenska ti povie instrukcie. Alebo maju nahradneho dr. v nitre, ale to uz neviem kto je, su tu o tom diskusie, pripadne viac na ceskom mk.
toto si nastuduj : http://www.dynex.cz/files/akce-dynex/casomil201...
bohuzial, nasi lekari neveria na nejaku reprod. imunitu. pocula som to od nich viac X 😠

radina
16. júl 2014

@angel74 vsimni si str. 44, 40r pacientka po 8 ivf ostala konecne tehu po 12r. - az po zisteni tnf alfa protilatok a nasadenej liecbe.

veronka88
16. júl 2014

Caute, som 5. den po transfere a zacala som zlahka spinit. Myslite, ze je to ok? Zacinam sa obavat, ze to nevyslo.. ☹

radina
16. júl 2014

@veronka88 ahoj, ja som toto tak skoro nezazila, ja som zacala spinit az na nejaky 12 po ET. ale skus si zavolat do car, ci si nemas zvysit davky utrosu.

casperka1980
16. júl 2014

HCG 189,80 potvrdené... 😀

katka17044
16. júl 2014

@veronka88 neboooj ake embryjka ti vkladali? Pretoze to moze byt praveze dobre a sa uhniezdovalo

katka17044
16. júl 2014

@angel74 je mi to luto... porob si vysetrenia a uvidis pri druhom ivf uz budu vediet na co dat pozor a dobre to dopadne

katka17044
16. júl 2014

inak my sme boli teda dnes na tej konzultacii a dobre to dopadlo pani doktorka navrhla genetiku, (bola velmi zlata, ze jej to je velmi luto a fakt sa snazila ze co vsetko by sme este mali skusit aby sa to uz podarilo) a co je super, ze to tam robia priamo takže štvrtok nam beru krv a potom sa 2-.3 mesiace caka na vysledok... a potom este navrhla aj priamo embryo vyšetriť ak ich bude 4-5 lebo za 5 emrbyi sa platí za toto vysetrenie az 1050 eur. je to drahe ale zistujú az 7 poruch ktore byvaju najbežnejšie dokonca budu vediet ci je to chlapec al. dievca... ak to ma byt moje posledne ivf tak si to urcite dam spravit. inak som uz aj vyplnila papier teda do poistovne ale ak pojdem tak az október nech uz mam komplet výsledky za chvíľu ideme aj na tu imunológiu a uz budem mat vsetko tak snad budeme mudrejsi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre