Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mikema
16. máj 2016

@hranoska no ja sa tiež moc sledujem keď nemám čo robiť. Na stastie som vkuse v pohybe ale aj tak mi tie dni moc neunikaju. Kedy testujes?

hranoska
16. máj 2016

@mikema ja sa stale pristihnem, ze na to myslim aj v praci, aj ked by som mala byt myslou niekde uplne inde 😀 chcela by som testovat v stredu..lebo ja to uz fakt dlhsie nevydrzim 😀 aj ked ratam s tym, ze tam este nic nebude..a ty budes kedy?

mikema
16. máj 2016

@hranoska Ja dam asi tiez stredu, zajtra vstavam o 4 tak nemam sancu este na testovanie mysliet 😀 Ty Kokos ale bojim sa toho ako cert svätenej vody 😀

hranoska
17. máj 2016

@mikema no ja som dnes nevydrzala 😀 mozem mat este pregnyl v tele?? som 12 dni od pichnutia 5000IU..

chmurkaxy
17. máj 2016

@hranoska Pregnyl sa drží max 10 dní a to pri vyšších dávkach injekcie.

lucka_220809
17. máj 2016

@hranoska ak ti vysiel pozitivny test, myslim,ze to uz nie je pregnylom...testni este o dva dni, ak si nemala uplne kolajnice, tak uvidis, ci sa ti trochu este zvyraznia ciarky...ale pregnyl sa tak dlho myslim nedrzi v tele... 🙂 drzim palce, znie to velmi nadejne

hranoska
17. máj 2016

@lucka_220809 dakujem 😉

meli8412
17. máj 2016

@hranoska Uz to nebude pregnyl. Hod sem test, nech sa tesime s tebou 🙂

hranoska
17. máj 2016

@meli8412 este nie 🙂 som len 5DPT..do krvi sa moze este vselico stat...

vevericka13
17. máj 2016

@hranoska ahoj ja som dnes 10 po pregnile 10 000 a mam test biely, takze ty uz budes tehu 🙂 ked ti zajtra ciarka zosilnie je to jasne 🙂 ja som len 9 dpo a 6 den po 3 dnovom transfere

hranoska
17. máj 2016

@vevericka13 som teda zvedava..mne vkladali 5dnove, ale uz bola HB, tak mozno sa aj preto skor uchytilo..

vevericka13
17. máj 2016

@hranoska v takom stadiu sa uchyti hned 🙂

hranoska
17. máj 2016

@vevericka13 a mame este take 4 zamrazene 😀 dufam, ze ich nebude treba, aj ked mi ich bude luto..

meli8412
17. máj 2016

@hranoska Teraz nechapam, robila si dnes test alebo nie? Podla toho, co si pisala, tak ano.

hranoska
17. máj 2016

@meli8412 ano robila 🙂 ale nechcem ho pridavat, mozno je to zly test, alebo ja neviem..proste sa to bojim zakriknut 🙂 potom ked bude silny, tak pridam , no zatial je to este velmi neiste 😉 nemyslim to zle, ale este to beriem s rezervou..

meli8412
17. máj 2016

@hranoska Ok, tvoja volba. Drzim silno palce. Kedy budes znova testovat, o 2-3 dni?

hranoska
17. máj 2016

@meli8412 uz asi kazdy den, lebo som zvedava 😀 viem, ze hcg stupa obden, ale proste si nerozkazem...za cely cas snazenia som mozno spravila 5 testov, tak si to teraz vynahradim 😀

meli8412
17. máj 2016

@hranoska Poznam to, ja som si pri tomto ivf spravila minimalne 15 testov, aj vratane domaci tehu test z krvi. Myslim si, ze hcg stupa kazdy den, videla som to na mojich testoch, kazdy den som testovala a kazdym dnom som mala silnejsiu a silnejsiu ciarku.

hranoska
17. máj 2016

@meli8412 podla mna to asi kazda tak intenzivne prezivame 😉 aj ked mam kamosku, ktora isla len na krv, vôbec netestovala..tak ju som obdivovala 🙂 dufam, ze teda budu aj moje silniet ako tvoje 😉

meli8412
17. máj 2016

@hranoska Budem mysliet na teba a drzat palce, aby silneli. Na 14ty den ides na krv?

mikema
17. máj 2016

@hranoska priznávam sa aj ja, tiez som testla, tiez tam je ciarka ale ja som mala pregnyl 10.000 pred 13 dňami. A podľa výpočtu na nete by som dnes mala mať už len kolo 5-6 hcg, viac nie. Tak neviem ci veriť. Myslim ze 5000 už isto v tele nemáš. Ja štartujem maratón a uvidím či bude silniet. Zatiaľ sa snažím netešit. Predsa len pregnyl je sviňa... 😀

hranoska
17. máj 2016

@mikema tyyyy 😁 no,ka sa tiez snazim byt opatrna v zaveroch 😊 som na nas veeelmi zvedava!!!ja ties strtujem testovaci maraton 😂 drzim nam palce 😉😘

hranoska
17. máj 2016

@mikema omg...*tiez 😁 na telefone sa zle pise..

mikema
17. máj 2016

@hranoska no ale sme vydržali 😀 Tak mne sa to zdá ešte nejak skoro ale tak snad má test neklame. Dnes má aj veľmi pichá podbrušku. Občas tak silno že až nechapem. Raz vpravo potom zas vľavo, potom nič, potom zas. No divne ale dúfam že to všetko je dobre znamenie...

hranoska
17. máj 2016

@mikema no to sme teda vydrzali 😂😂 A co!!ci budeme testovat alebo nie,aj tak na vysledku nic nezmenime 😉 Ja mam dnes tie mrchovske bolesti cely den..prsia bolia trosku menej..tak uvidime zase zajtra 😉

mikema
17. máj 2016

@hranoska No ja som uz riadne zvedava, bojim sa ze to bude este pregnyl... ☹ Ale na 13. den by uz nemusel, zatra je den 14. Uvidime, ci sa ciarka meni...

hranoska
17. máj 2016

@mikema no,ja som den pozadu...velmi si zelam,aby sme boli v januarovkach spolu 😉

mikema
17. máj 2016

@hranoska Aj ja, to by bolo super, keby sme spolu tehulkovali!. Inak ocikala som teraz este jeden test, manzel chcel vidiet a uplne zriedeny moc, lebo som pred tym bola cikat a potom pila 3 pohare vody a aj tak tam je ciarka- sice len jemna ale je. Tak som zvedava este viac, ci rano bude silnejsia... 😀 Ozaj vies co, mam celu dobu pocit, ze si mi znama, tak premyslam, ci ta nepoznam z MS? Nevydavala si sa v roku 2014?

hranoska
17. máj 2016

@mikema ja zomriem!!! Ja som tiez robila poobede 😂😂 A tiez tam je ciarka😉 No moja,sme jasne 😍😍😍 Vydavala som sa august 2015..minuly rok som tam dost oxidovala 😊Idem ta checknut 😊😊

mikema
17. máj 2016

@hranoska Ja som sa vydavala 2014 a potom som tam uz moc nebola, tak bez ma pozriet. No ja sa este stale bojim ze pregnyl. Ale zas moj moc bol uplne priesvitny a aj tak ciarka... No uvidime rano. Dnes uz nikam necikam. Vdaka Bohu ze som dnes o 4:30 vstavala a bola cely den na nohach, aspon rychlo zaspim 😀 Rano pisem, aj ked budem v panike cistej, ked budem testovat. Uplne mi stupla nadej. Ale vobec si neviem predstavit, ze by som naozaj mala dve ciarky, po 15 cykloch!!!! Ja by som sa tesila ako mala. No nic, idem na gauc, chrbat boli, mens bolesti tu, pichanie tu, na to pomoze uz len cokoladova zmrzlina (vdaka manzelikovi). 😀 A inak sranda ake sme obe rovnake v testovani a to som si dnes prisahala, ze dalsi bude az zajtra 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre