Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ajussik
5. aug 2016

Ahojteee..takze oficialne potvrdene krvou...tehotnaa..308 hcg hormon

ssegra
5. aug 2016

@ajussik gratulujem 🙂 vitaj medzi nami tehulkami 🙂 na kolky den ti brali krv?

ajussik
5. aug 2016

@ssegra na 9 den ale testovala som sa uz 5ty a boli dve palicky...v piatok mam prve sono o tyzden..a dakujeeem

leelloo
5. aug 2016

Baby, neviete ako je to s lietaním po vklade? Chystám sa na KET, ale cca 10-15 dni po vklade by sme mali letieť do Irska na krstiny, tak neviem ci mam rušiť letenku.

alison758
5. aug 2016

@leelloo letiet mozes

ssegra
5. aug 2016

@leelloo mozes letiet na uspesnost transferu to nema ziadny vplyv..a aj keby si mala pozitivny vysledok mozes letiet

leelloo
5. aug 2016

@alison758 @ssegra fakt? Ja som prave myslela, ze neodporúčajú lietať hlavne zo zaciatku. Tak to ste ma potešili 🙂

alison758
5. aug 2016

@leelloo ;) v prepustacej sprave som to mala dosla napisane ze ziadne cestovanie ani lietanie nema vplyv ✊ drzim palce este aj to ze lezanie nijako nezvysuje uspesnost.kludne let

ssegra
5. aug 2016

@leelloo v brne mi povedali ze vela pacientiek hned po transfere odchadzaju lietadlom domov a vraj nehrozi ziadne nebezpecenstvo...a to maju klientov aj z australie a to je podstatne dlhsi let ako caka teba 🙂 takze si bez strachu uzi krstiny 🙂

leelloo
5. aug 2016

@alison758 @ssegra úžasne, dakujem, velmi ste ma potesili, ideme neterke za krstných, tak mi bolo luto, ze o to pridem, tak sa tesim, ze nie 😀 Dufam, ze čoskoro pridu oni nam na krstiny 😀

blackrose
6. aug 2016

Ahojte... tak ja som dnes tesne po KET. Mali sme dve zmrazene embryjka, ale jedno sa nepodarilo rozmrazit. ☹ takze toto je uz posledny pokus z 1.IVF. Verim, ze vyjde! Dali sme aj embryoglue a bolo treba aj asistovany hatching.

ssegra
6. aug 2016

@blackrose drzim paste aby to bol ten uspesny pokus a o dva tyzdne si si nasla vytuzene dve // 🙂

alison758
6. aug 2016

@blackrose drzim palce.ja som mala et v stredu a vyzeralo to ze nebude ziaden mraziacik.nakoniec mame este 1 blasticku.je to nase 2.ivf

blackrose
6. aug 2016

@ssegra @alison758 dakujem vam 🙂
@alison758 drzim palce aj ja tebe aby toto bolo to prave embryjko 🙂 a to si mala tak malo vajicok? Ja som mala zo 7 vajicok 3 embryja ktore zostali. 1 sa vlozilo teraz a jedno minule. Dost blbe skore. Som si myslela, ze budem mat na viac pokusov. Ale tak, dufam, ze to teraz vyjde. 🙂

alison758
6. aug 2016

@blackrose vajok bolo 24 a mierne ohhs 15 zrelych..oplodnilo sa vsetko ale vysledok uz vies..prve ivf 33 vajok 16 embrii ale nechali sme iba 6 kvoli financiam ale ziadne sa neujalo.my mame strasne zle spermosky ale zato vajko by som mohla rozdavat :D

lin34
6. aug 2016

Babulky neviete ci v GF robia dnes alebo zajtra?

ajussik
6. aug 2016

Dnes ano...zajtra neviem

lin34
6. aug 2016

@ajussik dakujeeeeem

vevericka13
6. aug 2016

Keby niekto chcel mam 2ks orgalutran 0,25mg/0,5ml
menopur 75 4ks injekcie v chladnicke
pregnyl 5000 1 ks v chladnicke
utrogestan 1ks cele balenie 30 kapsul, jedno nacate 28 ks
BA a okolie

blackrose
7. aug 2016

@alison758 ach jaj ☹ no aj my mame problem so spermiami.

alison758
7. aug 2016

@blackrose dyfam ze mensi ako my 😂 v jednej vzorke mame spermii ze sa to v desiatkach ratat :D

denidi
7. aug 2016

@alison758 ahojky,sko sa cítiš?

alison758
7. aug 2016

@denidi jeee ahoj dakujem.no mam take bolesti ako na mrchu.takze neviem.dnes som ani poriadne spat nemohla

denidi
7. aug 2016

@alison758 včera a dnes aj mňa tak boli podbrusko,tak verím,ze to bude pre nás dobré znamenie...😘

alison758
7. aug 2016

@denidi aj ja sa snazim :D viem ze je to normalne.chystas sa aj testovat?

denidi
7. aug 2016

@alison758 na krv idem až 15.8 a dovtedy nevydržím čakať,takzr určite testnem,prsty má pália,ale desím sa sklamania...a ty kedy skusis

alison758
7. aug 2016

@denidi ja by som mala ist az 17.takze urcite nevydrzim..chcela by som uz v stredu mozno utorok

alison758
7. aug 2016

@denidi aj ja bojim sklamania..ani nechcem mysliet nato co to somnou spravi..

denidi
7. aug 2016

@alison758 ani nehovor,este si len na to spomeniem a už ma pot zalieva,ale teraz verme,ze to tam bude😊

alison758
7. aug 2016

@denidi je to na hlavu :D ja sa bojim verit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre