Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vevericka53
3. júl 2016

@saxana15 ďakujeme ti , je dôležité vediet a veriť že ono to naozaj funguje 😘😀 veľká motivácia

maculicek1977
3. júl 2016

@vevericka53 jaj bože, ja som 1 IVF mala tiež len 3 vajíčka, stimulka krátky protokol menopur 187,5 a potom znížili na 150 + cetrotide, hovorili, že mám hraničné hodnoty už prislúchajúce môjmu veku 38 preč, všetky 3 sa nám oplodnili ICSI, 1 malo po 3dňovej PK už 10 buniek to mi vložili, a tie ostatné 2, že neboli vhodné na mrazenie, ale som sa potešila, lebo embryologička povedala, že to jedno je krásne.... aj sa uchytilo ale zhruba 19-20 deň odišlo, šla som na kontrolu na 21 deň v domnení, že už bude vidieť aj gestačný vačok a jeho ešte nikde, tak znovu na kontrolu o 2 dni a HCG už bolo klesnuté......tak, tak ja , teraz mám krátky protokol s agonistom je tam napísané t.j. Fostimon 2 x prášok, a Diphereline no uvidím....už by som aj hneď šla keby sa dalo.....veľa síl ti prajem, už nám to musí VYJSŤ!

vevericka53
3. júl 2016

@maculicek1977 ooooh moja, to je riadne na psychiku, je to strašné.... Vôbec som si nemyslela ze toľko veľa žien ma podobne problémy... V práci ked sme sa začali baviť tak nakoniec som zistila ze ďalšie tri kolegyne boli na umelom oplodnení , dokonca jedna ta nemá problem s uchytenim ale s udržaním bábätka , tak sa vždy utesim a poviem si ked to nemá vyjsť tak radšej tak ako moje prvé tri razy ze som nenašla // ako prísť o miminko v prvom či druhom trimestri .... 😢
Musíme veriť ze uz aj my sme na rade sa tešiť z materstva a zázraku života ❤️❤️❤️❤️

vevericka53
3. júl 2016

@maculicek1977 a samozrejme aj ja tebe držím paste a posielam veľa síl , URCITE TO VYJDE !!!!

14nunu10
4. júl 2016

@vevericka53 určite sa pekne zahryzli neboj 😍😁mňa ti hlava boli už 3 dní skoro v kuse raz silno raz slabo ale stále ju cítim ,snažím sa veľa piť ,no uvidíme 😎😏
@miskab no to budes ktorý deň po? Držím moc palceky aby aspoň tienik bol 😉a kríže sú dobrý priznak len ono všetky tehu príznaky sú aj PMS tak je to o to ťažšie 😐ale musíme veriť a myslieť pozitívne ☺☺☺pichanie v podbrusku je určite znak toho ze sa zahryzli a maternica sa rozťahuje 😌

Inak dobre ranko dievčence prajem 💋

vevericka53
4. júl 2016

Dobre ranko aj ja prajem 😘

empathia
4. júl 2016

Ahojte dievcence pridavam sa k vam. Som teraz 5dpt (test negativny) a od 4dpt 5dnovej blastocysty ma pobolieva podbrusko ako na MS. Drzim vam vsetkym palceky

14nunu10
4. júl 2016

@empathia aj ja som 5 deň po ET ale netestujem možno skúsim až v stredu no chcela by som v piatok 👀a žiadny duch?? Myslím že to je skoro ešte ..

empathia
4. júl 2016

@14nunu10 ani dusik nic. Drzim ti palceky

14nunu10
4. júl 2016

@empathia ešte výdrž ..skús až 9-10 deň aj ja držím palceky

empathia
4. júl 2016

@14nunu10 dakujem 🙂 ako sa citis ? V ktorom si Car ?

14nunu10
4. júl 2016

@empathia tak cítim sa kadejako,mňa už hlava bolieva 3 dní v kuse ráno len oči rozlepim a už bolesť počas dňa sa trochu zmierni,ale cítim ju stále,pijem dosť,únava,curanie,prsia bolia potom sa neskutočné a nevydržím dlhšie ako 20-30 min stat a niečo robiť,najlepšie keď lezim ..chodila som do heliosu do MT

14nunu10
4. júl 2016

@empathia oprava : potim sa neskutocne...

empathia
4. júl 2016

@14nunu10 mna bolela hlava silno 2 den po Ket, a od 4 dna po Ket ma zacalo pobolievat podbrusko ako pred Ms. Od dnes 5den po Ket mam dost citlive bradavky na dotyk. Curat chodim aj ja stale. Este len sa vycuram a uz mam zase nutkanie aaaa popichava ma zosposu podbrusko niekedy tak zastekli

14nunu10
4. júl 2016

@empathia beries utrogestan? Ja hej ktovie či aj z neho sa človek tak cíti ako sa cíti..No máme to rovnaké uvidíme zas nám ostáva cakaaaat..

empathia
4. júl 2016

@14nunu10 ano davam si utrogestan 3x denne po 2 tabl 😉

14nunu10
4. júl 2016

@empathia to máš riadne dávkovanie ja mám 2x2 a aj to vytekanie mi ide na nervy ..Ja som si tam "dolu"nikdy nijaké lieky nedavala toto mám premiéru 😁

empathia
4. júl 2016

@14nunu10 nooo ved beham so slipovou vlozkou :( na nervy to je, ja uzivam aj estrimax 3x denne. aaale tak ked to pomoze tak to pretrpim 🙂

14nunu10
4. júl 2016

@empathia ja vložky ee,radšej gatule vymením aj 4x denne 😛veď hádam sa dočkáme odmeny za toto 😁😍estrimax je čo,nepoznám 😮

blackrose
4. júl 2016

@isabellita ako?? Nieco nove?? Drzis sa? 😕 😅

empathia
4. júl 2016

@14nunu10 to su estrogeny, brala som icg od 1dc na rast sluznice a blokaciu ovulacie aby sme vytvorili vhodne podmienky na Ket.

empathia
4. júl 2016

@14nunu10 nasa odmena nam coskoro bude robit neporiadok v dome 😀

bianitka996
4. júl 2016

Ahojte dievcata, tak dnes som 15 den po ET a na sone 6mm gestacny vacok, dr.povedal ze je to tehotenstvo a kontrolu mi dal o dva tyzdne, no dufam ze bude vsetko ok, moc moc vam vsetkym drzim palce, raz topredsa prist musi 🙂

boba245
4. júl 2016

@bianitka996 gratulujem a drzim päste nech ide vsetko tak ako ma 🙂

vevericka53
4. júl 2016

@bianitka996 veľká gratulácia!!! To je to najkrajšie co koze byt, prajem krásne tehotenstvo👍

bianitka996
4. júl 2016

Dakujem vam, sama tomu nemozem uverit este, ze to vyslo na prvy krat (prve ivf). Moc drzim palce kazdej jednej, pretoze sama dobre viem ake narocne je to vsetko na psychiku.

isabellita
4. júl 2016

Dievcataaa, je to tam!! Hcg 3000❤️ Nemozem tomu uverit! Vydrzala som, netestovala som, no tie 4hodony čakania na telefonat z Repromedici boli o nervy! Ale som šťastná, je ro tam ❤️

boba245
4. júl 2016

@isabellita gratulujem 🙂

ereska
4. júl 2016

@isabellita 3000 to na kolky den ???

isabellita
4. júl 2016

@boba245 dakujem, verim, ze vsetko bude do te aj nadalej🙏❤️Amen❤️
@ereska som 13den po ET, a jasne som sa pytala, aja bola hodnota hcg a povedala 3000. Tak ja neviem ake su to jednotky. Ale pozerala som a podla tabuliek to sedi 35dni od poslednej MS (5tyuden) su hodnoty od 18- 7340.

http://tehotenstvi.blog.cz/1103/tabulka-rustu-hcg

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre