Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maryah
2. mar 2010

zuzana, suvislost s cim?

vevericka80
2. mar 2010

to moze byt, po 1.IVF som mala trochu rozhadzany cyklus a v podstate dalsi menzes dosiel dost neskoro (cakala som nan cca 60 dni)

maryah
2. mar 2010

jaaaj, suvislost s cyklom??? no, tiez si myslim, ze IVF rozhadze cyklus, predsa su to hormony a tie riadia telo... ja mavam kratky cyklus a na zaklade injekcii sa mi predlzil a tiez neviem aky dlhy budem mat cyklus, ale dufam, ze toto budem riesit az za 9 mesiacov 😵

zuzana36
2. mar 2010

myslela som cyklus 🙂

zuzana36
2. mar 2010

vevik, 60 dni? fuuu, to je hodne dlho, ja ratam, ze na dalsi mesiac zacneme s pripravou a nie cakat na MS 😒

maryah
2. mar 2010

zuzana, ktory DC si?

zuzana36
2. mar 2010

mary 19 den

maryah
2. mar 2010

a do ktoreho dna si si robila ovulacny test? mozno si mala anovulacny cyklus, stane sa, ze zena mava 2-3 anovulacne cykly v roku...

zuzana36
2. mar 2010

no vies, ja stale testujem- pre istotu 😖
ale je to ine, citim sa uplne inak ako bezne cykly. mna vzdy v polke cyklu zacnu boliet prsia, teraz nic. tak to uz asi bude tak, ze je to cyklus bez ovulky. len som dufala, ze snad dokazeme aj sami splodit potomka, ked tie dve deti mame normalne. a aj som dufala, ze ked je ten organizmus taky nabudeny, no ze to podje bez pomoci

maryah
2. mar 2010

a mas este stale tie testy negativne? menia sa ti tam tie ciarky? moze sa stat, ze este mas v tele hormony a je to anovulacny cyklus... asi treba cakat na ms a potom zacat znova... vies, co... ked dostanes ms tak zacni popijat tak do 13 DC caj z alchemilky... je na zenske vesi a upravuje cyklus. a preco ste boli na IVF, aky ste mali problem?

zuzana36
2. mar 2010

no tie ciarky sa obj., ale su stale rovnako slabe. a aj ja si myslim, ze to je este dozvuk z predchazdaj. cyklu.
len som velmi nedockava
IVF pretoze sa nam dlho nedarilo otehotniet, tak sa zacalo patranie, najskor moj vek, potom hormony, nepriechod, alebo velmi zuzeny vajecnik, nedostatoc. sliznica. vsetko veci, co by nemali az tak branit pocatiu a predsa. neuspes IUI. na IVF odobrali 14 vajok a ostalo len jedno a ani to sa neuchytilo, vraj uz bolo asi velke. ja uz ani neviem

maryah
2. mar 2010

tak snadbuduci mesiac ta druha ciarka uz bude silna a ovulacia tam bude... treba skusat a ani tym cajikom nic nepokazis 🙂
vajicok si mala dost... skusite este IVF?

zuzana36
2. mar 2010

skusime, ale uz pri omnoho slabsich davkach, bolo mi velmi zle aj dr vravela, ze radsej menej a kvalitne ko dost a potom z toho nic
a ty tusim cakas ako dopadnes, ze? nechce sa mi to hladat, len sa mi mari, ze si po ivf

maryah
2. mar 2010

to mas pravdu, radsej nech ich je menej, ale kvalitnejsie...
ja som mala vcera transfer takze este len cakam ako to dopadne, je to nase 1. IVF...

zuzana36
2. mar 2010

neboj, dobre bude
a vy preco IVF? a kam chodis do centra?

maryah
2. mar 2010

dufam v pozitivny vysledok 🙂
mali sme zly spermiogram tak ina cesta ani nebola a chodime do Martina do Heliosu

zuzana36
2. mar 2010

jasne, bude to pozitivny vysledok 🙂
takze si z okolia Martina? a ty si o.k.?

maryah
2. mar 2010

mam to asi 1,5 hodiny od Martina... hej, ja som v poriadku, u nas je zly len ten spermiogram, ale nastastie nie uplne hrozny 🙂 a dufam, ze sa ani zhorsovat nebude

zuzana36
2. mar 2010

no moj ma ukazk. spermiogram, tak aspon to, ze toto nemusime riesit
a ak sa vam to podari, tak to mate vianocne, ze? kamoska tieto vianoce tak mala a uzili si to vsetci,lebo deti boli do januara doma. no nadhera

maryah
2. mar 2010

no to by sme mali super... pozitivny tehu test by dostal k meninam a maly uzlicek by dostal k narodeninam 😵 . to by bolo uplne super 🙂

zuzana36
2. mar 2010

vauu, tak to ano, to sa podari
aj u nas to bolo, ze by to bol dostal k narodkam, no a nic tak co uz. snad 2 ivf bude uspesne. len sa toho dost bojim, po odbere som mala take velke bolesti, ze sa nedalo neplakat. bolo to hrozne a to ja zmesiem naozaj vela.

maryah
2. mar 2010

po odbere som mala aj ja bolesti, musela som si dat tabletku inac by to bolo asi zle a prespala som potom cely den...

zuzana36
2. mar 2010

hmm, takze tiez. ja sa na dnes lucim, ozvem sa zajtra. pa a pekny vecer 🙂

maryah
2. mar 2010

zuzka, som rada, ze sme si pokecali... idem si uz lahnut k telke lebo mi ide panelak... tak sa zatial maj a drzim ti palce 😵

strelka11
3. mar 2010

ahoj cakatelky....insolka ja uz mam niekolko dni taky isty problem ako ty,vecer ked si idem lahnut tak som unavena a mam pocit ze zaspim za chvilu,ale ked si lahnem tak sa tam len prehadzujem a neda sa mi zaspat,nerozumiem tomu,lebo predtym som so spankom nemala prolem aj ked som si poobede lahla. 😕
maryah,my sme mali tiez horsi spermiogram,pomalsie spermie a zly tvar spermii,ale doktorka v Care tvrdila,ze sa stym da otehotniet,sice tazsie ale da,ale doteraz sa nam to podarilo a to ubehli uz 2 roky,takze sme najprv vyskusali IUI 2x a ked to nevyslo tak sme sli na IVF.

insolka
3. mar 2010

ahoj strelka no ja som tuto noc vobec nespala stale som behala na zachod 😠 rano som bola strasne vycerpawna.A okrem toho mam sta problem s tym hrdlom a neviem čo si možem dat aby som si tym neuskodila.
Moje telo je asi tak oslabene že sa ho hned vsetko chyti tak teraz neviem dnes pojde mm do lekarne sa opyta co možem si dat aspon niake homeopatika 😅 😅

strelka11
3. mar 2010

ahojn insolka,alebo skus zavolat do Caru co si mozes dat,lebo mne povedala,ze keby som mala horucku alebo na bolest tak si mozem dat iba Paralen... a co si chodila na zachod cikat alebo ti byva zle? a to hrdlo sa ti zhorsilo alebo je to stale take iste?

insolka
3. mar 2010

No je to lepsie a potom sa to zase zhorší.....normalne po lyžičkach papam med už som s toho dost nešťastna.A viem že lekartka ma dovolenku tak neviem čo si možem dať ☹ Na zachod som chodila cikať .....už som myslela že si tam usteliam 😀 😀 😀

strelka11
3. mar 2010

chudatko 🙂 🙂 🙂 ,ja sa uz pred spanim snazim moc nepit,ale zase cez den si to vynahradim 😀
no neviem co by som tíi este poradila,mne pomoze kloktanie slanej vody,ale kazdy to neznesie... 🙂

insolka
3. mar 2010

No vieš že som nad tou slanou vodou rozmyslala?No nevadi že to neznesiem ale bojim sa aby som si to ešte viac nerozdraždila
😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre