Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rusalka22
3. aug 2010

@bobik77 ahoj, no mne v 23 rokoch diagnostikovali uplne zlyhanie vajecnikov - menopauza takze toto bolo jedine riesenie. V heliose sa caka aj 5 rokov kym prides na rad s darkynou vajicok. No kedze som mala stastie a nasla som uzasnu babulu ktora sa mi ponukla takze som sa dostala na 1. miesto v poradovniku. Stoji to okolo 3.000 Eur + dala som este nieco aj tej darkyni. Ale ak to niekto chce s darovanymi vajkami skusit, chodte do Brna do reprofitu tam sa caka cca 4 mesiace a stoji to cca 4.000 eur.

rusalka22
3. aug 2010

@annamary27 dakujem, zajtra hned pisem.

mirka7582
3. aug 2010

ahojte ja som 8 den po ket 🙂

ondre
3. aug 2010

Ahojte. Dneska som po transfere. To cakanie asi bude najhorsie ako celi priebeh co som podstupila. ☹ je tu niekdo po transfere?

bobik77
3. aug 2010

ahoj ondre si tu?

sobcek
3. aug 2010

Čaute baby. Transfer som mala v nedeľu...Kedy testujete? Či si to nechávate na krv? Ja asi nevydržíííííííííím 😀 😀 😀

bobik77
3. aug 2010

Ahoj sobcek.....však testuj ale asi to nepomoze....Ja som skúšala piaty deň a nič a teraz už nato kašlem. Už som sa nejako zmierila s tým že nič z toho. Lebo mám už bolesti na mrchu... Vklad som mala 28.7

sobcek
3. aug 2010

@bobik77 Piaty deň je veľmi skoro. Embryjko je čerstvo zahniezdené. Ja som po IUI testovala 13. deň a nič a 14. deň už bola slabá čiarka, takže každá hodina rozhoduje. A test s citlivosťou 25 ti teda dlho nič neukáže. Mne ukázala až desiatka.

bobik77
3. aug 2010

Ja si myslím, že keď sa uhniezdi embryjko tak to cítiť...špinie, bolesti a tak. Však keď tu čítam tak väčšinou sa to tak prejavuje...No ale stále čakám. Uvidíme, ale je to na nervy. Neviem ale všetko u mňa prebieha tak ako pri prvom ET.... ☹

bobik77
3. aug 2010

A kde chodíš do centra?

lila222
3. aug 2010

Ahoj, ja som bola na ET tiež 28.7.... tak čakám aj ja ☹

sobcek
3. aug 2010

@bobik77 No, všetky bolí to isté. Prsia, brucho, zle od žalúdku. Ale to nie je bábom, ale utrogestanov, alebo iným progesterónom, ktorým nás dopujú 😉 Veď keď žena otehotnie normálnym spôsobom, predsa nemá príznaky tehotenstva 5 dní po styku. Chodím do Gyn-Fivu v BA.

bobik77
3. aug 2010

Ale pravdou je že musíme všetky myslieť pozitívne. Aj keď na druhej strane si myslím, že to nie je len o psychicke ale aj o našich chorobách, kvalite vajíčok a tak. Deti sa rodili aj počas vojny a to boli ženy v inom strese, tak nech mi niekto hovorí že je to len o psychike. Ja mám teraz 2 IVF a keď beriem tie hormóny tak mám normálne záchvaty zúrivosti a buď v pohode....až na piaty - šiesty deň to so mnou prstane kývať!!! ☹ .....

vevericka80
3. aug 2010

ahojte ... ja idem az v piatok na KET...drzim vam palce.....na pocity sa podla mna netreba spoliehat....ja som sa pri kazdom vklade citila inac a nikdy z toho nic nebolo... testovat piaty den je este prilis skoro...najskor by som testovala az 10. den

bobik77
3. aug 2010

Súhlasím s tebou sobček....Nechodím často na tieto stránky ale keď si občas pozriem nejakú tému a tie štatistiky...tak mi z toho vyjde že tie centrá si robia čísla na ženách ktoré v podstate nemajú nejaké veľké zdravotné problémy ..len sa im nejaký čas nedarí otehotnieť.

bobik77
3. aug 2010

Veverička teba si pamätám z nejakej inej témy....

vevericka80
3. aug 2010

@bobik77 no to je mozne 🙂 chodim medzi SPLNacky a aj do tejto temy som chodila v marci, ked som absolvovala 2.IVF

bobik77
3. aug 2010

No veď ja som chodila do SPLNU, takže dobre si pamätám. 🙂

vevericka80
3. aug 2010

a teraz chodi k Hermanovi?

bobik77
3. aug 2010

Nie teraz chodím do Martina do Heliosu. A ty si stále v splne?

bobik77
3. aug 2010

Akurát som rozmýšľala že by nebolo odveci zorganizovať nejaké to stretko snažiliek z Košíc a okolia. Aby sme si vymenili názory skúsenosti, starosti a pod. Čo ty nato?

vevericka80
3. aug 2010

ano este som v SPLNe, ale ked ani tento pokus nevyjde, tak zmenim centrum...teraz musim verit tomu, ze sa to teraz podari

bobik77
3. aug 2010

Ktoré IVF teraz absolvuješ?

vevericka80
3. aug 2010

ja nie som proti 🙂

bobik77
3. aug 2010

Podľa mňa by to bolo super. Je leto dohodneme niekedy na piatok, keď už má každý veget. Ale ako to zrealizovať. Založíme novú tému? Alebo áko

vevericka80
3. aug 2010

je to KET z 2.IVF-ka....nedarilo sa nam...presla som vselijakymi vysetreniami...zistili mi protilatky proti spermiam, proti fosfolipidom, mutaciu PAI, MTHFRC677..,.takze teraz uz verim, ze sa to podari, ked uz si picham fraxiparin a beriem kopu vitaminov a prednison

bobik77
3. aug 2010

Aj ja som brala aj prednison, pichám si CLEXAN, tiež beriem kadečo. Ale nie vďaka Hredzákovi, ale vďka tomu, že som sa ja sama angažovala a išla som za tým, čo mi je.

mima263
3. aug 2010

jej baby ahojte, už ste v téme čakanie? Tak držím palce

vevericka80
3. aug 2010

no ved to, jeho to ani nezaujimalo....aj ja som si to sama vybavovala......no co sa tyka toho stretka neviem ako by sa to dalo

bobik77
3. aug 2010

No dáme novú tému, Dobre?
Ahoj mima263, čo nové?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre