Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ame
30. sep 2013

@lulu77719 dakujem pekne, skusim, niekde baby pisali, ze aj kajenske korenie je dobre
@amonda ja uz mam vsetky zamrazene embrya v stadiu blastocysty

alikaxx
30. sep 2013

@viaven . Ja som netestovala, nechcela som. Zajtra idem na krv, tak uz pockam. Chodim do GIN-FIV. A ty???

viaven
1. okt 2013

Ja som bola v brne v reprofite... daj vediet ako dopadla krv ;-D

alikaxx
1. okt 2013

@viaven neviem, ci sa odoslala alebo neodoslala sprava....bola som v gyn-fiv-e. Dnes som bola na 10.ty den na krv, ale skoncila som negativne. POvedali mi, ze ak nedostanem do piatka, tak mam prist este raz na krv ☹

viaven
1. okt 2013

@alikaxx to mi je luto, a lieky mas vysadit alebo ich este uzivat? Aj ked mne sa zda na krv este skoro, inde robia az 14den test... nadej tam este snad je... 🙂 a co ti vkladali ak sa mozem spytat? Teda ake velke embryjka a kolko? Ket alebo Et?

yasminne
2. okt 2013

ahojte ak mi viete nejako poradit budem vdacna! dnes mam ET mame len jedno embryo ktore sme povodne chceli dat zamrazit pretoze mam velmi slabu vystelku ale volali nam rano, ze embryo nie je dostatocne kvalitne na mrazenie a ze bude lepsie ho vlozit. Poradte prosim ako mozem este dopomoct rastu sliznice/vystelky maternice. mam ju mizerne nizku ledva 4mm ☹(( Dnes je den 3 po odbere a mala by som pichat pregnyl (to mam novinku namiesto utrogestanu).

slaurinka
2. okt 2013

Ahojte baby... potrebovala by som vašu radu... dňa 24. sept. sme boli na ET vkladali mi 2 embryjká a ak správne počítam dnes je tomu už 8 deň... mám tlaky v prsníkoch aj bolesti v podbrušku ale nie sú stále mám ich len sem-tam, no dnes ráno som mala hnedkastý výtok i keď len máličko ale mám strašné obavy že sa nám to nepodarilo 😒 na krv mám ísť až 7-ho v pondelok, no neviem či to vydržím... môže ten výtok naznačovať že sa nám KET nepodaril??

lenkalienka01
2. okt 2013

@slaurinka podľa mňa môže znamenať pozitívum, ale aj negatívum. Vôbec by som sa takto skoro nestresovala...každá má iné príznaky. Ak si mala PK, tak ja by som možno ráno testovala. Po PK by tam už nejaký náznak mohol byť. Držím palce 😉

lenkalienka01
2. okt 2013

@yasminne 2 dcl vínka červeného každý večer 😉

slaurinka
2. okt 2013

@tekla3010 ahoj... aj ja som mala transfer toho 24-teho.. 🙂

slaurinka
2. okt 2013

@lenkalienka01 ďakujem... po IVF som hneď na prvý šup otehotnela 🙂 tiež mi vkladali dva embryjká, pocity som mala podobné, ale na to špinenie sa nepamätám.. bolo to síce len ráno ale len trošička na papieriku a v gaťkách ale obavy zostávajú.. tak hádam všetko bude v poriadku...

slaurinka
2. okt 2013

tekla3010 a keby máš ísť na krv?

alikaxx
2. okt 2013

@viaven My sme mali darovane vajicka, zo 6 garantovanych sa nam oplodnilo 5. Mali asi 3 dni, ked mi robili vklad, ostatne nam zamrazili. Bolo to moje 2.IVF, ET. Lieky mam zatial uzivat, estrofem a utrogestan. Ak v piatok budem opat negativna tak ich asi vysadim 🙂

viaven
2. okt 2013

Tak apsom ze mas mzraziacikov, hlavu hore ;-D ja neviem dokedy mam uzivat lieky, ale asi budem so soboty a ak mi nevde test tak ich vysadim. Ak sa mozem spytat, aky mas problem ked ste mali darovane? My sme mali darovane embrya. Boli sme 2x na IVF koli azoospermii ale vajicka tiez neboli ktovie co, k tomu PCO, tak sme to videli ako jednoduhsiu moznost. No ked sa uy ani ta nevydarila na 4x... ☹

yasminne
3. okt 2013

je tu niekto kto picha pregnyl 3,6,9,12 den po ET?

little_miracle
3. okt 2013

@yasminne ahoj, ja mam zajtra KET a asi aj mne naordinuju dopichovanie pregnylu, pretoze mam bud biochemicke alebo potracam ☹ Zvazovali to uz po ET, no museli od toho upustit kvoli OHSS.....nakoniec som o miminko prisla v 9tt ☹ ☹ ☹
Uvidim ako sa Dr. do zajtra rozhodne - no planovala mi davat po 1500IU...

melisska
3. okt 2013

@little_miracle bola si na hematologicke vysetreni???? a pichat budes asi hepari nijeky nie pregnyl-fraxiparin, fragmin, clexan ,NIE? 😕
ah pregnyl na udrzanie??? ale mal by si aj heparin ., alebo si mala ist pred ket na hematologiu

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melisska
3. okt 2013

@bettypo viem, napadlo ma to, ale ked ma za sebou potraty, cudujem sa , ze nama hemeto🙂
dakujemeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melisska
3. okt 2013

@bettypo toto, lebo ak je tam niekde chyba, tak je zbytocny vklad...a da sa to liecit, tak skoda

yasminne
3. okt 2013

@little_miracle ahoj ja mam tiez naordinovany pregnyl 1500 kazdy treti den od odberu, spolu 4x a potom hcg test az po 18 dni od ET. Doteraz mi vzdy dali len utrogestan takze je to pre mna novinka. U. mna je problem s vajickami je ich malo bud nic alebo max 1-2 po najvyssej moznej stimulke a moja vystelka/ sliznica je moc tenka ☹ tak patram po info ci ten pregnyl este moze ovplyvnit rast sliznice.

brrrcka
3. okt 2013

ahojte,chcela by som vedet vas nazor,som 10den po ET a od vcera krvacam,neni to silne,take stredne,volala som do heliosu,tak mi zvysli davku utrogestanu na 3krat po2,spodok brucha ma stale pobolieva,dneska menej,test som si este nerobila,myslite ze je este nadej,ze to bude uspesne IVF???mam zmiesane pociti a bojim sa vysledku,dakujem za vase nazory

meaningful
3. okt 2013

@brrrcka Ahoj, ja som bola nedavno na ET - dve vajka (morule) z 13 odobratych sa podarilo len 4 oplodnit a dve len zostali na vklad, bohuzial som 12 den zacala trocha spinit, koordinatorka mi povedala, ze mam prist teda aj skor na krv, bola som... bohuzial mi volali ze to nevyslo.

Ale hore hlavu, jedna kocka bola v tom istom case, dostala riadne silne krvacanie a nadej uz nevidela, sla na krv v ten isty den ako ja, a predstav si jej to vyslo. Tak je to individualne ale treba verit ze to vyde.

Davky utrogestanu sme mali obe rovnako dane 3xdenne 2tb.

stastenka42
3. okt 2013

@brrrcka Ahoj zalezi na tom akej farby je ta krv,ak je hneda a skor spinenie tak by to mohlo byt uhniezdovanie...ak je cervena tak...vydrz este dva dni a testuj alebo vybehni na krvicku...drzim palceky

brrrcka
3. okt 2013

@meaningful
@stastenka42 tak manzel ma stale upokojuje ze to bude dobre,ja tiez stale hovorim ze verim ze bude stoho nieco,mam obavy ale stale dufam,tak krv vcera bola taka vseliaka hnedocervena a dneska uz len cervena,a urcite budem este testovat,trosku ste ma upokojili dakujem 😉

stastenka42
3. okt 2013

@brrrcka neboj aj ja som krvacala a pozri😀😀

brrrcka
3. okt 2013

@stastenka42 tak super si ma ukludnila 😉 a vam sa hned na prvykrat podarilo?

stastenka42
3. okt 2013

@brrrcka nie ja som trosku zlozitejsi pripad🙂🙂pozri v mojom profile..

brrrcka
3. okt 2013

@stastenka42 fuha tak to ta muselo stat namahy a hlavne nervov,ta obdivujem,ja by som to asi nezvladla,vy si to ozaj zasluzite po takom tazkom boji,u nas bol len zly spermiogram,ja som mala vsetky vysledky poriadku,a hned na zaciatku mi doktor povedal ze mam 95%sancu,tak som strasne zvedava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre