Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinucha
3. okt 2008

Mmonna, ja som tehotná po KET a keď som sa pýtala sestričky v centre, aká je úspešnosť KET, tak povedala, že takáistá ako pri IVF, dokonca niekedy aj vyššia. 😉 🙂 Veľa šťastia, držím palce. 🙂

aanetta
3. okt 2008

Dici nie je to menej uspesne.ja som si to tiez myslela ale lekar povedal ze je to rovnaka sanca ako pri ET a aj som pozerala kliniku v Brne a tiez tam robili statistiky a je to rovnake.
takze mmonna nemusis sa vobec obavat 😉

mmonna
3. okt 2008

Dakujem Ti velmi pekne......snad mas pravdu...mne doktor povedal,ze nemam absolutne ziadne problem,takze sa to na 95%podari....a....nic.....no mam doma jedno krasne neposlusne 7rocne dievcatko,ktore by rado surodenca.....a mama samozrejme tiez..a este radsej

aanetta
3. okt 2008

neboj urcite sa podari 😉
a kedy vlastne ides?

mmonna
3. okt 2008

Ste strasne zlate 🙂 takze sa uz tesim na doktora 14teho,a kedy zas pojdem na tie tabletky a inekcie,alebo co sa vlastne vtedy berie.....Tinu,blahozelam Ti.....velmi si ma potesila,si zivym prikladom,ze aj mne sa to musi podarit.....a po KET si bola doma?setrila si sa?

mmonna
3. okt 2008

Aanet idem 14teho len na prvu navstevu.....vobec neviem,ako to potom prebieha.....

misik1
autor
3. okt 2008

pipka mam 1 snehulienku
a mmonna, neoj pridame sa k nim, len trosku neskor...ved to mozno budu chlapci a my budemem mat dievcata, tak to budu v buducnosti frajeri...haha
ja idem konzultovat 10.10 ze co dalej...dnes som uz totalne vycerpana, ale neda sa ani spat...

dicinka1
3. okt 2008

ja len ze..nemusia sa prebrat z toho rozmrazenia..a aj ked sa rozmrazia..ci sa nezastavi vyvoj.. 😅 to co viem,co som tu na fore vycitala 😉

mmonna
3. okt 2008

A ako sa citis misik?Ked som tu,a mame vsetky jednake problemy,tak uplne to inak prezivam...a celkom v pohode idem do toho.....ked som o konikovi este nevedela,tak som bola strasne deprimovana,ze sa nemam s kym o tomto porozpravat,a chcela som i poradit,co v Ceńtre nehrozi,lebo sme tam ako na beziacom pase...a este ked nebodaj natrafis na nejaku desnu sestricku....

mmonna
3. okt 2008

iste Dici,ze to,ze sa to nerozmrazi,i ked je to po PK,urcite hrozi,a toho sa i obavam.....dve,co neprezili PK mi vyhodili,a tieto to snad preziju....dufam....a verim....

misik1
autor
3. okt 2008

uz je to ovela lepsie ako na obed, konik vazne pomaha....vsetky baby su zlate....to je tak dobre, ze to existuje, lebo tu prechadzame rovnakymi situaciami, tak sa da poradit, podporit...super je to
len som uz veeelmi unavena a keby sa dalo, tak idem na to hned....no ale aj tie peniazky a hormony, no nie je to sranda a poistovne sa tvaria.......

dicinka1
3. okt 2008

mmonna..hlavne treba verit..fakt ten optimizmus pomaha...ver,predstavuj si ako ho uz kocikujes... 😉 ver ze sa to podari..nemysli na zle veci 😵 😵 😵

mmonna
3. okt 2008

Misik,a teraz co mas v plane?Ako budes pokracovat?

mmonna
3. okt 2008

Uz to urobim Dici,uplne inak ako teraz,ked sa to nepodarilo...budem aspon dva dni po tom v klude,ani z postele nevyjdem...a budem si hladkat brusko a pozitivne mysliet,ako hovoris....

misik1
autor
3. okt 2008

jaj baby ja som bola optimistka, snad do vcera vecera,ked som uz zacala nervozniet....ale predsa...ked som isla na ET, tak som hovorila ako si idem po deti, tak kolegyne az slzy pustali, velmi sme tym dvom malym bodkam verili, muz neveri doteraz, ze to nevyslo....je horsie na tom ako ja...

mmonna
3. okt 2008

Presne,Misik,moj muz bol na tom fakt zle....ked som mu volala,ze nic,tak mi neveril,ze si vymyslam...ze ved doktor povedal,ze urcite to vyjde hned....nebolo to od toho doktora nejake divne,ked nam dal az taku nadej,a my sme boli uplne presvedceni,ze uz cakame dvojicky?

ufko
3. okt 2008

ahojcek kocky.. normalne som si poobede musela lahnut a len tak lenosit v posteli so zavretymi ocami, normalne som cely den bola unavena a teraz som sa prebrala..
misik zlato nase.. musis tomu i nadalej verit, cele dni co sme si pisali, z tvojich riadkov isiel taky optimizmus, ze som to brala ako tutovku .. ale ved nas este dobehnes.. my teraz budeme stresovat kazdu krv ake je vysoke hcg 😒

ufko
3. okt 2008

mmonna musis doverovat vlastne telicku a nie co hovoria lekari a ini ludia.. musis citit, ze sa nieco deje, alebo nedeje.. hlavne ver sama seba a podari sa ti..

dici..ty si sa uplne vcera a skoro aj dnes stratila 🙂 tak co hcg ti ani nepovedali ??? tak ti velmo GRATULUJEEEEEEEEEEEEEM 🙂 a tesim sa velmi s tebou..

mmonna
3. okt 2008

Ufko,ved prave.....nevedela som,ako sa mam citit....nevedela som,co mozu tie hormonalne lieky urobit s clovekom..takze to je dost zavadzajuce...pri druhom pokuse uz budem mudrejsia....je to vsak i zaroven posledny pokus pri 1,IVF.....a neviem,ci budem mat na 2.sil.....dufam len,ze uz nebude potrebny....

ufko
3. okt 2008

mmonna.. ja som teraz po ket a vlozene mam dve zmrzlinky, ktore mi zostali z 1IVF - ktore skoncilo zamlknutym potratom v 8tt ☹
no ale teraz sa tesim, lebo sa to zadarilo a uz len cakam na zvysovanie hcg 😉 takze hlavne sa tu drz dobrych rad kociek 🙂 snaziliek 🙂)) a mysli pozitivus..zadari sa neboj, fakt treba verit..
pozri na dici - ta je tehu a tesila sa uz davno pred krvickou a to babatku pomahalo 😉

julietka
3. okt 2008

misik, je mi to luto, ale neboj, raz to vyjde 😵

dicinka velmi ti gratulujem, cely cas cakania si pozitivne myslela a verila si, tak to inak ani nemohlo vyjst 😉

zulka, este raz aj tebe gratulujem a davajte na seba pozor baby!

ufko
3. okt 2008

misik moj manzilek ani nema cas to so mnou prezivat :( akosi to berie sportovo, jedina co chce, aby som nechodila medzi ludi, lebo je ta zltacka 🙂))) mozno aj preto som si zacala s vami pisat, treba sa s niekym o tom porozpravat 🙂

julietka
3. okt 2008

vidis ufko, prepac aj tebe som zabudla zagratulovat k pozitivnemu testiku!!takze blahozelam nech len pekne stupa hcg!!
Vacsinou vas len pozorujem, ale sem tam mi neda neprispiet 🙂

ufko
3. okt 2008

moc dakujem julietka 🙂 nepozoruj len..ale aj prispievaj 🙂 a hodne 🙂

julietka
3. okt 2008

dlho som sem nechodila, lebo potom som samu seba velmi pozorovala 😀
ale teraz po pol roku som nakukla 😵
a vidim ze sa celkom dari babenam. myslim ze su celkom dobre statistiky, ked to vyjde dvom z piatich kočiek tak aj to je uspech 🙂

ufko
3. okt 2008

jul..ja som pri 1IVF vobec nebola na koniku, resp. bola ale som si iba citala a strasne ma to deprimovalo, lebo fakt vtedy bolo vsetko skor negat. ako teraz.. a teraz som sa aj "zapojila" a vacsine kociek sa zadarilo a tak je to uplne fajn, ked mas s kym pokecat presne o rovnakych pocitoch ako prezivas Ty sama.. 🙂

nelynka
3. okt 2008

ahojte mozem sa k vam pridat?? mame za sebou 1.IVF a teraz chceme ist na KET...takze to cakanie onedlho caka aj mna 😀

dicinka1
3. okt 2008

jasne nelynka..ty si tu samozrejme vitanaaaaaaaa..cmukyyy na licko..

julietka..jasne,pozitivne myslenie pomaha..a dakujem 😉

ufko..ty mas pozitivny testik?a ani si sa mi nepochvalila?pekne dakujem ti... 😉

ufko
3. okt 2008

cauko dici..mam ale hcg je "iba" 98 ☹ a tak v pondleok opatovna krvicka.. bola som v depke, ale kocky ma vcera podrzali 🙂) a hned aj mi bolo lepsie..
vcera si nebola na nete a teda si ani necitala 😵
takze vytesujem sa spolu s tebou, zulkou 🙂)
krasne snicky kocky idem do hajan 🙂 vitaj nelynka.. vitame ta a snad sa "nas" budes drzat, papa

vika34
3. okt 2008

ufko prvé HCG som mala po 10 dňoch 90,po 13 dňoch 191,tak nezúfaj,je to individuálne,držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre