Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

erika3177
29. nov 2015

Ahojte, ja som dneska 14 den po et, zajtra idem na krv. Robila som si testy, vyšli negatívne. Toto bol nas 8 pokus. Cely cas som mala prechodne bolesti, naliate a bolestivé prsia, ale to vsetko mohlo byt spôsobené progesteronom. Mam v sebe toľko adrenalínu, ze by som vedela dobehnúť maratón...bola z vás niektorá tehotna aj napriek negatívnemu testu? Drzim nam palce 🙂

glopsa
29. nov 2015

@linda243 ahoj, ja som 5 den po et, mna picha vo vajecnikov a prsia ma bolia. A zaludok ma boli od piatku.

linda243
29. nov 2015

@glopsa ahoj, no prsia bolia aj mňa, ale to už odkedy som si začala pichat injekcie A aj pri menzese má bolievaju.. Tak dúfam, že nedostanem 😞Budeš si robiť aj t.test? alebo pockas až na krv

linda243
29. nov 2015

@erika3177 ahoj, no tak držím palce, aby ti to napriek neg. testu vyšlo. Ja som to mala opačne, doma mi vyšiel test pozitívne A napokon nič.. Tak tento krát rozmýšľam, či si budem vôbec test robiť A nepočkam až na test krvi

erika3177
29. nov 2015

@linda243
Dakujem Linda! Podobne aj Tebe, nech sa to podari! Mala si asistovany hatching? Test si urob az z krvi, ono sa zbytocne stresujeme, alebo tešíme.... Potešila ma tvoja odpoved, dik. 🙂

lucik0306
30. nov 2015

Ahojte dievčatá. Tak u mňa to bohužiaľ nevyšlo. Testy negatívne aj 14 ďeň po ET, ďalej som už netestovala, nemá to význam. Na krv som ešte nebola, momentálne to nie je možné a považujem to za zbytočne (vzhľadom ku výsledkom testu). MS ešte nedošla, ale už špiním, takže sa to pravdepodobne rozbehne v priebehu niekoľkých dní. Prvotné sklamanie som už prekonala, už sa len zmieriť s myšlienkou, že moje dieťa bude jedináčik. Toto bolo moje 4 IVF a do ďalšieho už pravdepodobne nepôjdem. Drahý chce, ale ja to tak necítim. Uvidíme.....Všetkým Vám dievčatá zo srdca prajem, aby Vám to vyšlo a aby ste sa konečne dočkali svojho krásneho voňavého bábätka 🙂

erika3177
30. nov 2015

@lucik0306
Ahojcek, nesmut! Mas aspoň jedno dieťatko!!!! Viem, ze to boli, ale teraz si oddychni a neskor porozmyslas... Ja sa obávam toho krvného testu, kedže domáci bol negatívny. Neviem preco tam idem..., ale asi potrebujem bodku za týmto pokusom. My skúšanie uz 8 rokov a toto bol nas 8 pokus...a posledný. Nemáme este bábätko... Všetkým nam to velmi prajem!!!!

linda243
30. nov 2015

@erika3177 Ahoj Erika, prvý krát, keď boli testiky pozitívne, robila som si ich az5 😃tak to bolo p inseminacii.

linda243
30. nov 2015

@erika3177 A teraz som bola ET.Možno vyskúšam aj test 😀asi neodolal, ale určite na 14 ty deň pôjdem na krv. Dúfam, že nám to už všetkým dobre dopadne.

erika3177
30. nov 2015

Test negativny...., ako dalej ... ? Drzte sa babenky ;)

linda10
30. nov 2015

Ahojte baby ja som mala dnes KET vlozili my 2embryjka emoticon Dufam ze mi to vide.Je tu este niektora co mala teraz vklad?

evit81
30. nov 2015

@lucik0306 Ahoj, veľmi ma to mrzí, ja som na tom podobne. Dnes 13. deň po ET krv negatívna, menzes mám už rozbehnutý. Je to na figu. Tiež mám jedno už väčšie dieťa (s bývalým), ale chcela by som ešte jedno, teraz mám oveľa krajší vzťah s mojím manželom a to prvé dieťa som si kvôli existenčným problémom veľmi neužila (stále som pracovala) . Bolo to naše druhé ivf. Zostali nám 3 mrazáčiky, takže snáď ešte tri pokusy. Na ďalší ivf cyklus sa už nechystám. Dnes som písala aj doktorke a chcem aby mi dala odporučenie aspoň na hematologiu a imunulogiu. Aspoň to hemato by som rada zrealizovala pred ďalším vkladom.

vivera
30. nov 2015

@linda10
Ahoj, ja idem vo stvrtok na ket.

linda243
30. nov 2015

@erika3177 jeeej Erika, tak to mi je strašne ľúto 😢Držím palce, aby ti to V blízkej budúcnosti vyšlo 😃

vherecka
30. nov 2015

@linda10
Ahoj, ja som bola v piatok na Ket 2 embrii. Chodim do SPLNu v Košiciach

glopsa
30. nov 2015

@linda243 ahoj, uz som nevydrzala a dnes negativny. Som este len 6 den po tak sa utesujem, ze je to este skoro na test. A ty budes?

linda10
30. nov 2015

@vivera Jej tak drzim palce a potom imformuj 🙂
@vherecka No super a to si teda 4den zatial ziadne priznaky?

chevalbleu
30. nov 2015

@mozartka Ako sa mas? Ako dopadlo sono dnes? Dufam, ze je vsetko v poriadku s fazulkami, ja idem zajtra 🙂

vherecka
30. nov 2015

@linda10
Zatiaľ sa žiadne príznaky nedostavili, sem tam pichnutie v podbrušku. Ale pevne verím že sa dočkám 🙂

chevalbleu
30. nov 2015

@erika3177
@lucik0306
@evit81
Velmi ma mrzi vase sklamanie. Ak ste este neboli na krvi, chodte, mozno motyka vystreli a predsa to tam bude. Zelam vela sil a energie do dalsieho pokusu, 2016 bude plodny, musime verit!

evit81
30. nov 2015

@chevalbleu ďakujem. Na krv som bola dnes, je negatív na, ja potrebujem mať veci uzavreté 😢 Nemáš skúsenosti s hematologickými testami? Aké hodnoty sledujú?

linda10
30. nov 2015

@vherecka No tak dufajme ze ti to vide drzim palce urcite informuj 🙂 No Ja dnes len 1den a to cakanie bude hrozne a strasne sa bojim ale ostava mi len dufat 🙂

chevalbleu
30. nov 2015

@evit81 Neviem presne, ake testy su to, hadam ti tu niekto bude vediet poradit. Jedine, na com som bola ja z krvi, bol Karyotyp test. Vysledky trvali asi 10 tyzdnov a zistuju, ci chromozomy oboch partnerov su spravny typ a pocet.

evit81
30. nov 2015

@chevalbleu ďakujem, baby dajte vedieť niečo o hematologických testoch?

leto79
30. nov 2015

@silvinkabb no na stranke heliosu su statistiky, mozes mrknut, ak si dobre pamatam, tak statisticky najuspesnejsie je druhe IVF

erika3177
30. nov 2015

@chevalbleu
Diky moc 🙂 hej, verím v rok 2016!!!! 🙂 vsetko dobre aj Tebe!

mozartka
1. dec 2015

@chevalbleu vsetko o.k., bola som na urgentne vysetrenie, tak len na sono /kvoli spineniam/. Nic viac sme neriesili len srdiecka ci je o.k., Na kontrolu idem az 16.12.2015. Daj si potom info ako ste dopadli dneska, cakam super spravicky.

linda10
1. dec 2015

Baby ja som bola vcera na KET a chcem sa spytat citili ste nejake priznaky? A ak ano kedy? Stane sa ze niekto neciti ziadne a aj tak sa podari? Viem este som dnes len 2 den takze nemozem mat asi ziadne asi.Ale velmi sa bojim :(

stella25
1. dec 2015

@linda10 ja som mala od druhého dňa bolesti, niekedy až ba nevydrzanie a od 5 dňa asi spinenies a strašné pálenie zahy.

linda10
1. dec 2015

@stella25 aha ale prvy den vkladu sa myslim nepocita

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre