Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
11. nov 2011

@marylinlu nieje zač.. 😉

linda81
12. nov 2011

@alibabaa ahoj spolucakatelka.....drzim vam palce velmi....som dnes 3 den od ET a cas mi zacina ist pomalsie a pomalsie.....vcera som pichala este HCG posledne, a utrogest 3x2.Nic necitim zatial, tiez len tie prsia asi , bojim sa normalne.Mm este k tomu ochorel, tak som musela tu behat hore dole, bojim sa fakt, ze to nema sancu vyjst za tychto podmienok.

mirka7582
12. nov 2011

@jajka1980 ano pomocou IVF 😉 bohužial priodzene nemam šancu . ja som do Splnu išla stym že stadial odídem tehotna ešte som sestričku vystískala pre štasie 😀 bola som pozitívne naladena že budem mat babo aj cez mrtvoly 😀 . držim ti palčeky nech sa ti to podarí 😉

in131
12. nov 2011

@linda81 Hore hlavu víde to a hotovo. Koľko si si dala vložiť? Dve? ja sa neviem rozhodnuť

jajka1980
12. nov 2011

@mirka7582 a to ti vyšlo na prvý pokus..alebo viac? Aký mate problém, ak sa smiem opýtať..

mirka7582
12. nov 2011

@jajka1980 ano na prvý mam poruchu podmodzgovej štítnej žlazy 😔

jajka1980
12. nov 2011

@mirka7582 a dakujem...ja tiež držím palce všetkým babenkám z tohto fore, ktoré túžia len po jednom a to mať dieťa pod srdiečkom... 😉

jajka1980
12. nov 2011

@mirka7582 takže sa liečiš na štitnu žľazu ? Lebo aj mne Dr. na endokrinologií zistil, že mám zníženú jej funkciu no zatial neberiem lieky, lebo teraz tento mesiac idem po polroku na krv a vyšetrenie, či sa to zlepšilo alebo sa nasadí liečba..

vivera
12. nov 2011

@linda81 ahoj aj ja čakám spolu s Vami na ET som bola včera. Ostala si na PN?

linda81
12. nov 2011

@in131 ano dve...tak sa to aj odporuca vsade....je vacsia sanca🙂

linda81
12. nov 2011

@vivera AHoj vitaj ...ano som este do utorku PN a potom dovolenka do testu...robim v infekcnom prostredi a s rontgenovym ziarenim, tak sa chcem kus setrit🙂.A mam este dost dovolenky , co treba vycerpat.Ak bude test pozit. ostanem na PN aspon 3 mesiace.Ako sa citis?Po kolkych dnoch si bola na transfer?

vivera
12. nov 2011

@linda81 mala som PK, Et na 5 deň, preniesli sme dve embrijka, ty máš nejaké pocity?
Že sa niečo deje ?

timmka
12. nov 2011

ahojte,mozem sa opytat, mali ste aj vy na druhy den po odbere bolesti zaludka, citim ako keby som mala svalovku, brusko ma bolelo len vcera dnes uz nie, ja len ci to nesposobila narkoza, vam nic nebolo? preto sa pytam lebo mala som 17 oocytov a bojim sa aby sa to teraz nezhorsilo

timmka
12. nov 2011

@linda81 ake HCG si si pichla? to sa picha po ET? to som nevedela 😒

vivera
12. nov 2011

@timmka si bola včera na odbere? Chodíš k Hermanovi vsak? mna zaludok nebolel

timmka
12. nov 2011

@vivera ano bola som, bola si aj ty?

vivera
12. nov 2011

@timmka ano na transfere, sme sa stretli na izbe 🙂

mirka7582
12. nov 2011

@jajka1980 ano len umna je problem v mozgu nedava signal štítnej žlazy aby vytvarala hormon ktory potrebujem na otehotnenie

timmka
12. nov 2011

@vivera to vazne, uz si spominam, ja to zacinam strasne prezivat, kontrolujem sa lebo dr . povedal, ze ked bude vsetko ok, tak transfer bude v stredu, ale ked sa to zhorsi,tak az na druhy mesiac, vcera to bola hroza, ale dnes je vsetko ok, len ten zaludok, ale od stvrtku od 12.00 som nejedla, a kedd som mala po odbere tak som sa nevedela dojest, ci aj to nesposobilo 😀 , no uvidime, dnes budem volat, tak sa ho opytam 😉
drzim palce 😉

jajka1980
12. nov 2011

@mirka7582 aha..chápem...hlavná vec, že sa zadarilo... 😉

vivera
12. nov 2011

@timmka no tak to bude tým, že si sa prejedla 🙂 Ja sa snažím spravať normálne, aj dr mi pri odchode včera povedal, že mám zabudnúť, že som tam bola. Takže dnes fungujem normalne

linda81
12. nov 2011

@vivera ahoj...no mne po ET povedali, ze v ten den t.j 9.11 2500 j HCG a 11.11 este raz 2500 jednotiek.Pred OPU som 36 hodin pichala 5000 jednotiek.Aj mna to prekvapilo, ale asi tu to tak robia..

linda81
12. nov 2011

@vivera inak pocity nemam ziadne, ja som veru aj zabudla miestami, ze krpce su so mnou uz, tak dufam , ze sa im nic nestane a tie znormalne doma fungujem , vsetko robim doma, normalne sa hybem, len sa snazim tazke nedvihat, co sa pri nasej labradorici nie vzdy da, ked vyvadza🙂..ale dufam , ze drobcom to neublizi...

vivera
12. nov 2011

@linda81
ja som pichala len pred OPU 5000 jednotiek, potom už nie. Možno to závisí od výšky sliznice

linda81
12. nov 2011

@vivera ktovie, ja som ale nemala nikdy problem ani s OVU, ani hormonmi, ani sliznicou,uz 11 DC bola 10-11 mm, jedine co mam , su nepriechodne vajcovody☹...mozno preto, ze v nasom CAR robia ET uz 2 den, tak davaju este HCG...

annamary27
12. nov 2011

@marylinlu držím palce 😵

nejka41
12. nov 2011

Ahojte žienky v prvom rade vám všetkým držim palce !!! Mám na vás takú otázku či sa vám krútila hlava po ET?Som 2 deň po ET a v noci som sa zobudila že ma bolí podbruško a ráno som sa v posteli ani otočiť nemohla lebo sa mi krútila hlava a celý deň ju mám takú sem tam točiacu. S tlakom som nikdy problémy nemala. Môže to súvisieť s tymi liekmi čo berieme? Na tehu.píznak sa mi zdá že je to veľmi skoro.Poraďte. Ďakujem

saska1
12. nov 2011

@nejka41 a berieš aj estrofem?ja som mala to isté, a mala som podozrenie na estrofem...to točenie hlavy som mala po ET dosť často 😉 .

nejka41
12. nov 2011

@saska nie ja beriem estrimax.

jajka1980
12. nov 2011

@nejka41 ahoj, Ja som brala tiež estrimax a tiež som mala závraty..občas..Ale estrofén je vraj skoro to isté ako estrimax.Aspoň tak mi povedala sestrička v SPLN-u. Vidím že si Košičanka, .Chodíš k Dr. Hredzákovi ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre