Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvia545
3. apr 2012

@zuzlik7 jéééj,,tak budeme narovnako bojovať a čakať na krásne // 😉 nie nemali sme PK 🙂

silvia545
3. apr 2012

@ursula5 dakujem,,verím že sa dočkáme šťastného výsledku 🙂

makovicka53
3. apr 2012

@jajka1980 ...juuj kiezby si mala pravdu 🙂 ...aj ty sa drz 🙂

makovicka53
3. apr 2012

@mabumi ahojky ano bola som v pondelok minulý tyzden...a ako sa mas?kolo si si dala vlozit?

bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabumi
3. apr 2012

@makovicka53 ja som od toho prveho vkladu, co sme boli spolu bola uz na KET, potom druhe IVF, ET a teraz zase KET. dali mi dve - jedno 6-bunkove a jedno 8-bunkove. a bola som v piatok, 30.3.
ty si mala vela zmrazenych vtedy vsak? to je tvoje prve KET? kedy testujes 🙂 ? a ako sa citis?

bibka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka1980
3. apr 2012

@makovicka53 Tak hádam sa to podarí..no neviem ako tebe, ale ja musím isť za gynekologičkou, lebo lieky mám len do nedele..Tak si prerátaj aj ty, či máš dosť... 😉

dadaba
3. apr 2012

@lenkalienka01 bud kludna aj moj mal 22mm a mala som 18 zrelych vajicok aj 18 embryi!!!!

jajka1980
3. apr 2012

@dadaba Pekná úrodička.. 😉 😵 😀

jajka1980
3. apr 2012

Baby, ktoré ste boli na ET /KET 26.3..prepočítajte si lieky, či vám budú stačiť do utorka (kedže v pondelok je sviatok) a idete na krvičku na 15.deň 😵

jajka1980
3. apr 2012

@makovicka53 a ako sa dnes cítiš? čo nové? koľko si to vlastne vkladala? 🙂

dadaba
3. apr 2012

@jajka1980 ano tesila som sa...ale baba co bola so mnou mala dve a hned po et otehotnela a ja et a dve ket neuspesne...takze staci aj jedno vajicko a dobre!!!

jajka1980
3. apr 2012

@dadaba Tak ja som mala ako pri 1.IVF ,tak aj teraz pri 2.IVF - 3 vajíčka, no z tých troch nám prežila len 1.morulka.., ktorú mám ešte hádam v brušku..

mimusa4
3. apr 2012

@zumike1 ja som bola po 5 dňovej stimulke na KO a nemala som žiadne a na druhej bolo niečo cez 9 po odbere mi povedal že sú 7 vložil včera 2 a jedno zamrazené, tak neboj bude ok a všetko dorastie 🙂

zuzlik7
3. apr 2012

@silvia545 ani my nie...kolko vajok ste mali na zaciatku? my 3 a z toho nam ostalo jedno embrijko, ale verim, ze bude bojovat za troch ;)

jajka1980
3. apr 2012

@makovicka53 Ahoj..Ten predchádzajúci príspevok písaný o 14:12..myslela som to tak, že neviem ako tebe vychádzajú lieky..ale mne len do nedele..Teraz som si všimla, ako to blbo vyznieva..prepáč..
No verím, že sa to podarí nám všetkým..bože..ale som to skomolila v tom príspevku..

makovicka53
3. apr 2012

@mabumi teda si toho riadne stihla...mrzi ma ze neuspesne o to ti viac drzim palce...ja som od vtedy prvy x na KET...dala som si vozit blastocysu...este mame jedneho mrazacika...praveze som nemala vela embrijok len 3 z 10tich vybratych....dnes som akurat 8 den po KET a prave mam dnes den kramov a dost ma boli bodbrusko...okrem toho som nachladnuta uz 5 den celkom kvalitne...tak ja sama neviem stale sa snazim verit... v utorok po velkej noci idem na krvicku 🙂 a ty s mas ako?

makovicka53
3. apr 2012

@jajka1980 no ja mam liekov dost pretoze ja aj ked mam doma tak poviem ze uz nemam a pytam si novy recept...istota je gulomet 😀 ...s kludom chod za svojim gynekologom a on ti v pohode predpise 😉

makovicka53
3. apr 2012

@jajka1980 dnes ma boli dost podbrusko ...dnes som 31DC tak sa obavam ci nedostanem....nesmiem!!!snad to prejde 🙂 a dala som si vlozit 1 🙂 a ty sa mas ako?

jajka1980
3. apr 2012

@makovicka53 Ešte raz sa tu oficiálne ospravedlňujem za ten príspevok, čo som písala o 14:12 vyznie fakt veľmi blbo..no mala som to inak na mysli, lebo viem, že si mala vklad v ten istý deň ako ja..
Preto som myslela, že máš toľko liekov ako ja..no ja mám do nedele..takže vo štvrtok idem ku gynekologičke pre dajšie balenie..
Ja sa mám fajn...žiadne bolesti brucha, len ked sa narýchlo postavím z postele, vtedy zaboli bruško..
Neboj sa..ms nesmie prísť a nepríde!!! 😉 Budeš- teda už si tehulka a ty tomu musíš veriť.. 🙂
Ja som 30.DC...
Takže ešte raz PREPáč.. 🙂

vvia
3. apr 2012

ja vkuse grgam :D

brita
3. apr 2012

@bibka1 Ahoj Bibka, ano, aj mna cistili a na dalsi pokus sme isli o pol roka. Menzes som dostala 8. tyzdnov po cisteni.

jajka1980
3. apr 2012

@makovicka53 Ty máš 31. DC?

bique
3. apr 2012

@ursula5 ahoj...dakujem, ze nas tak super podporujes, hned je lahsie na dusi 😉 mna uz podbrusko dost boli ako na MS, to grganie sa zhorsilo...zatial nespinim, ani nic..no tak uvidime vo stvrtok, lebo test uz kaslem....

bique
3. apr 2012

@kristina81 jooj, je mi to luto...tak len hlavu hore....mna caka ortiel vo stvrtok...nedufam si tipnut vysledok, stale dufam...drzkaj sa...

bique
3. apr 2012

@makovicka53 ahoj...ja som dnes 11den po KET, 9ty den po som tiez mala termin MS a od vtedy ma boli tiez velmi podbrusko, nadchu mam uz piaty den a od vcera grgam....10ty den po KET som testovala a test bol negativny 😖 uz netestujem, vo stvrtok idem na krvicku 😉 ty si testovala, ci nie?

bique
3. apr 2012

@vvia aj aj vkuse grgam 😀 😀 😀

zuzana9285
3. apr 2012

Ahojte dievčatá Dneska som 6.deň po ET a necítim absolútne nič Bolesti ako pred MS, ktoré boli na začiatku intenzívnejšie, teraz ustupujú, mám ich iba občas, a neviem, či je to dobré alebo zlé 😒 Občas ma pichne v podbrušku Prsia mám trošku naliate a mám na nich modré žilky viditeľné, ale myslím, že to je z Utrogestanu Ja už fakt neviem, toto čakanie je naozaj na celom IVF najhoršie Na test je ešte skoro Ako ste na tom vy? Je tu niekto, kto je tiež 6.deň? Aké máte príznaky?

silvia545
3. apr 2012

@zuzlik7 my sme tiež mali 3 a zostalo len jedno 😉 tak verím,že to bude tiež silný bojovníček ako jeho braček 😉 a teraz to dopadne už so šťastným koncom 😉 už si ani nepamatám,kedy som začala mať príznaky pri synčekovi,že sa to podarilo 😉 snažím sa teraz ležať aspon 2 dni,,tak ešte zajtra budem pekne lenošiť 🙂 nech sa pekne u mna zabyva 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre