Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

soni1
26. nov 2009

mib, ako sa cítiš?

mib
26. nov 2009

soni, zatial v pohode. nic neboli, nic netlaci ... len prsia trosku na dotyk. uvidime zajtra, ked zavolaju z car. 😉

katy7
26. nov 2009

mimochodom vsetkym cakatelkam silno drzim palceky

dudinka80
26. nov 2009

ahojte dievcata.....
tak mam to uz za sebou...... nic sa nezmenilo ☹ 😢 😢
luly tak ako je to s tebou???mib a ty ako,zajtra mas testik??
vsetkym vam drzim palceky...............ozvem sa budem vas podporovat a pisat si nadalej 😀 😀 😀 😀

mib
26. nov 2009

ahoj dudinka, 😢 😢 😢 😢 😢 😢 stale som dufala, ze by ti mohlo to HCG este vystupat. dudi a mrska ako? este sa neohlasila? mne prisla vzdy hned s negativnym vysledkom, psycho. ☹

ja som bola dnes na krvicke. zajtra budu vysledky. hned mi sestricka davala recept na dalsi utros aj nejake injekcie fraxiparinu a hovorim ze ten recept si vyberiem potom v pondelok. povedala mi "ak budu testy pozitivne .." dala taky doraz na to ak, az ma zamrazilo. viem ako to myslela, ale aj tak. 😖

rosienka
26. nov 2009

dudi, to mi je fakt neskutocne luto ☹ 😢 Znamena to, ze do ziadneho dalsieho IVF uz nepôjdete? Skus si nechat odstup par mesiacov, kym sa rozhodnte, to clovek potrebuje. Jedno velikanske objatie odo mna 😉

katy- ahoooj, no ty si sa z tej septembrovskej temy uplne vytratila 🙂 Nakoniec sme ajtak praktisky vsetky stimulovali oktober-november a doteraz je este par na rade 😉 Drzim veeelmi palce do toho 3IVF, ako som zistila, pre viacere je to fakt do tretice vsetko dobre, ale ratat sa s tym neda. Dôlezite je, mysliet pozitivne a zbytocne nestresovat, i ked sa to lahko hovori...ja viem 🙂

mib- neboj, nic nemusi bolit ani tlacit, ja doteraz nic necitim a to vraj cakam minimalne dvojky 😉

wale, luly drzte sa 😉

posielam vam vsetkym tu tucne tehu virusy, kedze mi dnes namerali hcg 2142IU 😀 😀 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dudinka80
26. nov 2009

rosi-nie uz nepojdeme,dalej by som musela ist uz ako samoplatca....ale este sa uvidi....vserkym vam drzim palce a obijmam vas 😉 😉 papa

walle
26. nov 2009

mibík - aj na teba som myslela...ale viem, že výsledok je až zajtra...kedy to budeš vedieť? hneď ráno? daj prosím vedieť...ja keď som teraz doma, tak len tu čumím... 😉

katy - s tebou som sa ešte nestretla, ale asi si už toho odskákala dosť...dúfam, že teraz už to vyjde...bolo by dobré si dať do profilu v nastaveniach aktuálne info o sebe...tak budeme rýchlo všetky v obraze a hlavne nové bambuľky...

mne už je teraz lepšie, bola som sa prejsť s manželom a čakatelky a tehulky z CZ ma neskutočne upokojili....že vraj to hnedé špinenie...mávali aj niektoré tehulky...jedno zlato dokonca povedalo, že vraj v 8 deň po ET,KET sa zavrtáva embrijko a to môže spôsobiť aj špinenie...najprv je zahniezďovanie a potom to zavrtávanie...že to niekde čítala...bolo to také zlaté...nechcem sa nad tým racionálne zamýšľať...rada tomu uverím!!je to lepšie na psychiku! 😉 😉

dudinka - je m to veeeeľmi ľúto...aj to patrí ku krásnemu životu...a možno to budem musieť pochopiť aj ja v pondelok, kedy mi budú brať krvičku... 😢

rosienka - ty len nás navštevuj, aby sme sa nabrali!!! 😉

walle
26. nov 2009

mibík, luly...ja som začala špiniť...mám hnedý výtok a bolesti ako na menzes...včera trošku a dnes už viac...píšem to, lebo neviem, či som to tu spomínala...

ale stále VERÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

walle
26. nov 2009

lulyčko... ☹ kde si??? prosím, daj vedieť ako si dopadla....stále tu čakám.... ☹

rebeka33
26. nov 2009

Walle ja sem nepíšem, ale čítam si vás občas. Myslím, že lulu sa ozvala na predošlej stane a bolo to zlé. Ale neviem či si na ňu myslela. Asi sa musí s tým vyrovnať. Prajem jej veľa sily aj vám všetkým.

mib
26. nov 2009

walle, pisala si ... ale je to spinenie silne? ktory den cyklu si dnes?

rebeka, ja som si to vsimla, ale tiez mi nebolo jasne, ci som to pochopila spravne. ale asi hej. ☹ ☹ ☹

walle
26. nov 2009

rebeca, mibík- vy ste to tak pochopili, že to bolo negatívne u luly??? o 14 hod. mala mať výsledky....13:40 napísala...negatívne HCG minimálne dala tam 😉 a cmuk.....to mi pripadalo,že si robila srandu keď je tam smejko...že pri najhoršom, to môže byť HCG minimálne negatívne a zvyšok už iba lepšie... 😖 😖

neviem, žeby som to zle pochopila...mňa to tiež napadlo...ale neverila som tomu...neviem.... 😒

mibík- ja som dnes 24 deň cyklu, čo na menzes by bolo aj skoro...ale niekedy to tak mám, také isté špinenie pár dní a potom to príde na ten 27-28 deň cyklu... ☹ je to hlavne ráno, včera ráno, dnes ráno aj doobeda a poobede už silnejšie...ak to surovo opíšem, tak asi jedna čajová lyžička takého hustejšieho hlienu bledohnedej farby...hm...máš s tým skúsenosti? alebo niektorá a že nakoniec to nevyšlo??? nebojte...treba mi povedať pravdu... 😅

katy7
26. nov 2009

rosienka, dala som si trosku pauzicku od konika, potrebovala som vypnut, ale uz tu bude castejsie, lepsie sa micaka s osobkami, ktore maju podobne strasti...

wale, v profile som to mala, len som to potom prepisala, nech ma to nedepta, ale davam si to tam, nech je to prehladnejsie 😉

katy7
26. nov 2009

a tych chyb...

silvia.v
26. nov 2009

Ahojte babenky 😉 , som tu prvý krát. Ani neviem ako a kde začať. Dnes som bola na ET. Boli mi aplikované 2 embryka. No a teraz to nekonečné čakanie. 4.12 by som /ne/mala dostať mršku. Dosť sa obavám aby to prebehlo všetko v poriadku.

walle
26. nov 2009

katy - ohc, tak ty si už tu príkladom vytrvalosti... 😖 obdivujem ťa 😵

silvika - VITAJ VKLUBE ČAKATELIEK!!! robíš dobre, že si tu...mne to strašne pomáha prečkať túto ťažkú chvíľu...a uvidíš, nebudú to iba pocity strachu, neistoty..prvé príznaky na tehulkovanie no i prvé príznaky na menzes...budú to aj krásne chvíle a môžu a dúfame, že skončia šťastne... 😵
najprv si v nastaveniach pripíš aktuálne info o sebe, tak ťa rýchlo spoznajú aj osôbky iné!!! 😉 napr. keď ku mojej foto prídeš myškou vidíš na čom som... 😉

rebeka33
26. nov 2009

Už keď som sa pripísala, chcem ešte podporiť dudulku. Ja mám síce len 2 ivf, ale uvažujem nad reprofitom Brno.
Sú veľmi vrúcny k samoplatcom a robia soft, ktorí ťa vyjde rovnako ako ivf na Slovensku. Pozri do témy Slovenky v reprofite brno. Snáď naberieš znovu odvahu. Veľa sily, štastia a zdravia.
Všetkým prajem pekné tehuľkovanie.

rosienka
27. nov 2009

ahojte
wale- ja som ziadne spinenie nemala, ale viem, ze niektore to maju tak tyzden po ET, tak by to mohlo vyzerat u teba dobre, kedze si len 24DC 😀
mib- tak ako vysledky? uz ich mas? 😉
luly- fakt si to myslela tak, ze je to negativne? definitivne??? 😲
katy- aj ja som si viackrat dala pauzu od mk, ale pocas stimu je to dobre 🙂 zacala si uz stimulovat, alebo v ktorom stadiu sa nachadzas?
silvia- super, vitam ta a prejem vela stastia tvojim embrijkam 😉

rikuska21
27. nov 2009

ahojte Babulky, dnes idem na Ketko a az teraz som sa zacitala do temicky, naozaj to tu srsi optimizmom a dobrymi povzbudeniami, co vlastne vsetky potrebujeme,

walle zdravim ta a velmi vam vsetkym drzim palce, urobila som si prehlad o vas a teraz ak mozem sa k vam pridam, lebo odo dnes budem cakatelkou na vysledok aj ja

S niektorymi sa uz poznam z inych temiciek, myslite na mna a drzim vam palecky 😀

rikuska21
27. nov 2009

este jedna mozno prihlupla otazka, neviete my poradit, ci ma na uhniezdovanie vplyv, ci je zena v klude alebo nie??? ja mam dilemu ci ostat doma a ak ano tak dokedy?? ja sa v praci dost nachodim hlavne po schodoch tak nevie, vy ste doma alebo pracujete???
pekny a uspesny den, vecer napisem ake to bolo 😅

floskula
27. nov 2009

rikuska, embryologicka povedala, ze po 3 dnoch je rozhodnute. ale prehanat s fyzickou aktivitou to netreba. ja som vzdy ostala 3 dni doma a potom som sla do roboty. ale nepomohlo mi to. ine lezia doma cele 2 tyzdne a tiez to nepomoze. je to asi na pocite. ale chodenie po schodoch, ked po nich nepobezis, by fakt vadit nemalo. proste chod po nich tak, ze pojdes pomaly, pokojne. ja mam schody aj doma, takze vyhnut sa im nedalo. a poznam kocku, ktora byva na 4 poschodi v baraku bez vytahu a embryjko to prezilo. az do 9 mesiaca. teraz ma to chlapca rok. 😀
na tvojom mieste by som ostala doma este v pondelok, prip. aj v utorok a potom do roboty. ale tak pianko, co sa pohybu tyka. 😉

matelko1
27. nov 2009

rikuska ak mas pracu namahavu,tak ostan radsej doma tie 2-3 dni. mne doki v centre sice povedal ked som bola na transfer a odchadzala som domov,ze sa mam normalne zaradit do bezneho zivota a ako keby som ani v centre nebola,ze sledovanie to je to najhorsie.....ja som hned isla do prace,ale pracu som nemala namahavu,a aspon som nemyslela na somariny.

walle
27. nov 2009

rikuska - držím palečky dnes...a dnes určite oddychuj, aj víkend...
ja som doma a pozri - menzes je na spadnutie... ☹

stále referujem svoje pocity - takže dnes som 9 deň po KET a 25 deň cyklu...

dva dni dozadu som začala mierne špiniť...za tie dva dni je to horšie, dnes už silnejšie a vidím tam už aj červenú farbu - je to hustejší hlien už do červenej farby, na vložke tak tri kvapky ale keď sa utriem, je to silné...mávam to hlavne ráno a doobeda... ☹ viem, že niektoré maminky tiež špinili, ale mne to pripadá už na farbu aj krvi...bolesti mám ako na menzes...a tak na 85% mám pocit, že to nevyšlo 😔 😔

k tomu špineniu - vidím to reálne...aj keď som čítala históriu dievčat, a tie ktoré to mali a obávali sa a opisovali to...nevyšlo im to... 😢

ešte stále mám nádej, drží ma tých 15% viery a tie sú silné a presviedčam sa, že patrím medzi tie zázračné dievčence... 😲

sisajojo
27. nov 2009

cauko kocky.uz som sa dlho odhodlavala,ze sem napisem,ale niako som sa tomu branila ,ale kedze som s vami na jednej lodi tak pisem 😅 som 7 dni po et a idem sa zblazdnit 😝

walle
27. nov 2009

mibík ako????čakám... 😔 😔 s nádejou, že o 9 mesiacov budeš mať miminko... 😅

lulyčko - ak nás čítaš, prosím...potvrď alebo vyvráť naše predtuchy... 😔 normálne ma to bolí , pretože aj čítam hostóriu a viem, čím si prešla...

ale babenky - raz nám to musí vyjsť... 😵

walle
27. nov 2009

siska - dobre si urobila...mne to pomáha tu byť...nájdeš tu mnoho povzbudení i odpovedí ...a ten čas lepšie beží...

babenky - ešte sa chcem opýtať...keď som bola raz na IVF- ICSI-KET...ak mi to teraz nevyjde, druhé KET sa počíta ako druhý pokus, ktorý prepláca poisťovňa...alebo pokusy sa počítajú iba IVF ? aleo je to jedno či je to IVF alebo KET? 😖

matelko1
27. nov 2009

walle KET sa nerata,to mas zmrazene,rata sa iba ivf,

matiasko
27. nov 2009

walle 🙂
druhy cyklus sa rata ak pojdes na OPU.
az odber vajok sa rata dalsi cyklus 😉

sisajojo
27. nov 2009

walle ved ano..asi kazda mame taku depku pocas tohoto hrozneho cakania 😠 ja este marodim,ale uz v pondelok idem do prace tak pridem aj na ine myslienky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre