Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzina33
10. dec 2009

Aj na nohách 😀

walle
10. dec 2009

ahojte zlatkovia...prišla som vás pozrieť... 🙂

mibík - normálne si ma vyľakala...dnes sa naozaj za vás pomodlím!!! 😔 opatrujte sa...

riki - zajtra krvička????stráááášne ti držím palce...aj zuzke...trošku som sa zľakla keď som čítala že si špinila, pretože...veď vieš, v tomto smere ja som pesimista!!! 😢 len ma nenasleduj... 😔

zajtra som tu...čakám na vaše správičky z krvičky... 😵

HLAVNE!!! ak to bude negatívne, povedzte si, že ste zdravé a to je krásne...že máte manželov ktorých milujete...a že asi to tak malo byť a niekto vyšší vás možno uchránil od neskoršieho nešťastia...proste tak to malo byť... 😔

a ideme ďalej, nevzdávame sa...

mib
11. dec 2009

rikuska, myslim na teba a drzim palceky. dufam, ze spravicka ktoru by si mala kazdu chvilu dostat bude pozitivna. 😉

zuzi, aj na teba myslim. kedy ti daju vediet vysledok? budu ti volat uz zajtra, alebo az v pondelok?

zuzina33
11. dec 2009

ahojte dievčatá, ja sa už modlim, asi za hodinu- dve by mi mali volať, tak som strašne zvedavá a nervozna 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

matelko1
11. dec 2009

zuzina drzim palce.ja verim,ze to vyslo 🙂 ....tvoje pocity poznam,taka som bola aj ja nervozna,nevedela som sa sustredit ani na pracu.

zuzina33
11. dec 2009

Ja nemam chuť ísť ani variť, ale musim.Veľmi sa bojim.

matelko1
11. dec 2009

neboj sa,urcite bude krvicka pozitivna 🙂 ..daj vediet.

zuzina33
11. dec 2009

neviem sa dočkať ☹

nemko
11. dec 2009

kocky tak ako?Uz som netrpezliva na vase vysledky.

matelko1
11. dec 2009

ved aj ja som uz netrpezliva.
zuzina........

rikuska21
11. dec 2009

babule, moja krvicka je pozitivna, 🙂 , tisko sa tesim , som stastna a cakam na 7 tyzden ked nam potvrdia srdiecko 😵

zuzi myslim na teba

nemko
11. dec 2009

Rikusssssssskkkkkkkkkkaaaaaaaa strasne blahozelam moja, fakt z celeho srdca

rikuska21
11. dec 2009

si poklad, vdaka 😀

mib
11. dec 2009

rikuska, super. blahozelam ti. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 som ti vravela, ze spinenie nemusi este znamenat nic zle ... ale teraz uz nech radsej nieje. 😉

zuzi, ty si ako dopadla? trosku mam obavu, ked si sa neozvala. 😒

zuzina33
11. dec 2009

tak už som doma, ale nemam dobru správu, krv negatívna, aj som si poplakala, ale potom ma kamoška vytiahla na pizzu a zišla sme sa tam taká dobrá partia, tak som sa trochu ukľudnila. A skusim to ešte raz na jar - posledný krát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja na toto nemám nervy. 😉 😉 😉
dúfam, že druhýkrát to vyjde!!!???

andysok
11. dec 2009

aj ja cakam na zuzlku.,,,,, ☹
mib tebe sa ako vodi?

mib
11. dec 2009

zuzinka, to ma nesmierne mrzi ... ☹ ja som mala po prvom neuspesnom ivf rovnake myslienky. isla som do tho so 100 percentnou istotou, ze to vyjde. ... a sklamanie bolo o to horsie. ale nabrala som silu a isli sme dalej. teraz viem, ze sa to da zvladnut. je to nespravodlive, ale musis to zobrat tak ... ani zdravemu paru sa to na prvy krat nemusi podarit. my sme bohuzial odkazani na to, ze to nemozeme skusat kazdy mesiac. ☹ dnes je ta bolest najhorsia, ale uvidis, ze uz o par dni ked sa zacnes pripravovat na dalsi transfer, budes to vnimat inak.

andysok, spinenie ustupilo .... aspon na teraz. poctivo lezim a uz som aj penazenku odovzdala manzelovi. ved na co by mi bola, ked nemozem von. 😀 zatial sa drzime a v nedelu spravim testik, aby som sa uistila, ze HCG je stale dost vysoke.

andysok
11. dec 2009

mib tak to sa TESIM, je fakt paraden aka je tu medzi nami sudrznost, spaja nas tuzba a ked sa to nepodari, sme smutne za ostatne a a j ked sa to podarí , tesime sa ako keby sa to podarilo nam, drzim palce 😉

nemko
11. dec 2009

zuzi aj mna mrzi, ze Ti to nevyslo a viem ako sa citis, mna to caka o par dni, ale som na to pripravena aj ked viem,ze aj napriek tomu, ze to ocakavam bude to boliet, ale verim, ze raz sa to podari - nam vsetkym

matelko1
11. dec 2009

zuzinka tak to mi je luto,ale musis verit,ze to vyjde.a snehuliacikov mas?

zuzina33
11. dec 2009

keď ja sa už obávam, že ak mi 2.IVF nevyjde, už nenaberiem síl, aby som skúšala niečo ďalej. Ja som už 2krát potratila (po spontannom otehotnení - missed abort)a mna už tieto veci strašne ubíjajú a už aj môj manžel sa bojí, že ma to položí. Ja mam v ňom strašnú podporu, mame také super manželstvo - naozaj, také by som dopriala každému.

andysok
11. dec 2009

Zuzulka ☹

zuzina33
11. dec 2009

Andysok: takto ma volá aj môj manžel - moje zlato 🙂

andysok
11. dec 2009

😉

rikuska21
11. dec 2009

Zuzul, 😔 😔 , vela sil

mib
11. dec 2009

zuzik, niekedy mam pocit, ze toto co sa nam deje je dan za to uzasne manzelstvo. asi clovek nemoze mat vsetko. ale neboj ... musi to vyjst. ved deticky si zasluzia vyrastat v takej uzasnej rodinnej atmosfere. 😉

walle
11. dec 2009

rikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....tak toto je sen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

stráááááááááááááášne sa teším! až som to povedala manželovi, pretože tiež vie o tebe z môjho rozprávania...bol užasnutý ako ja!!!!!!!!!!!!!!
pravdupovediac, trošku som sa bála, že správička bude negatívna, pretože čítala som o špinení...a tak som začínala aj ja a nič...ale teraz už musím veriť, že špinenie nie je koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

tak to ťa musím dobehnúť!!! 😉

opatrujte sa, máš v brušku anjelikov...anjelika... 😵

walle
11. dec 2009

zuinka - veeeeľmi dobre viem, čo prežívaš...ja mám tiež za sebou neúspešné prvé IVF... 😔 to bolí...ale ideme ďalej a tá sila sa z nekadiaľ nájde .....to zase my ženy máme na to dar 😉

veľa krát si myslíme, že to je už príliš na nás....a predsa ideme ďalej a zvládneme to... 😔 a uvedomíme si to až neskôr a povieme si: "Pane Bože, kde som vtedy nabrala tie sily, teraz už by som to nezvládla...nešla do toho a tak..."

takže zuzinka - pripravuj sa dôsledne...pozývam žťo do témy..."Vyšetrenia, ktoré pomôžu k úspešnému ET,KET...alebo ako na to..." a možno sa tam nájdeš a niečo ťa aj osloví a pomôže ti...opatruj sa. 😔

walle
11. dec 2009

zuzinka - tak ja som mala missed abortion v treťom mesiaci po prirodzenom počatí...viem, čo prežívaš a navyše mám úžasné 7 ročné manželstvo...ako ty... 🙂 a teraz neúspešné IVF... 😔 myslím si, že mala by si si prečítať témičku Vyšetrenia... 😔

mibík - tak toto som si aj ja povedala...Pane Bože, mám také krásne manželstvo...úžasného manžela a detičky nikde... 😔 akoby som tušila, že až také šťastie nemôžem v živote mať...krásne detstvo, mladosť, škola,ešte muža som si našla dobrého, darí sa nám aj v podnikaní, máme krásny vysnívaný dom...a žeby vyšlo aj to vyvrcholenie šťastia???????????? bábo???????????? ťažko sa mi to verilo...a je to tu 😔

ale stále veríme 😵

zuzina33
11. dec 2009

ďakujem za vety, kt. ma ozaj potešili, asi je to ozaj daň za niečo.
Alebo som musela byť srašne zlý človek v minulom živote, keď mám takú smolu, ja som ani to detstvo nemala bohvieaké, rodičia rozvedení - a momentálne otec niekde v čechách, nedá o sebe ani vedieť a mamina zomrela pred dvoma rokmi. Ja mam len toho môjho muža, ale aj veľa ozaj dobrých priateľov

walle: tu tému, čo si mi tu napísala najdem v modrom koniku? Vieš ja som tu troška ešte taká nová, tak sa rozhliadam 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre