Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
12. jún 2014

@radina presne o takomto čase chodí aj na mňa únava spravila som si cero kávu tá ma trošku oklame, super že ešte máš zamrazené ja už nemám... ale ak by sa toto nepodarilo budem skúšať prirodzene, lebo 3 mesiace po laparke sme si museli dávať pozor, tak ani neviem či to čo odstránili by tomu aj pomohlo ale aj som chcela dať šancu tým zmrzlinkám...

wanda1986
12. jún 2014

@katka17044 takze vo mne este plávu? 🙂 ale blastocysta sa neujala,tak uvidíme tieto 🙂

katka17044
12. jún 2014

@wanda1986 pravdepodobne áno, ak sa neráta pondelok čo sa mi zdá že nie, tak potom asi sobota najskôr.

radina
12. jún 2014

@katka17044 a preco 3 mes po laparke az? mne hovorili po laparke, ze mozme skusat hned. ale asi to zavisi podla toho , co ti tam robia ,ze . 😉

radina
12. jún 2014
wanda1986
12. jún 2014

@katka17044 no len keby človek vedel či tam budu do soboty. chapes,či sa vôbec vyvyjali dalej a tak...

radina
12. jún 2014

kocky, tak podla toho obrazku, tak tie moje sa uhniezduju od dnes az do nedele 😀

ingrid0105
12. jún 2014

@wanda1986 stale plavat stale plavat ako v Nemovi 😀 aj ja som mala ukazkovu blastocystu a prd z toho 😒

wanda1986
12. jún 2014

@ingrid0105 niekedy je ten najslabsi najsilnejsi 🙂 toto im budem rozpravat.stale plavat,stale plavat a v sobotu ze aaaaaaaaaaaaaaa stop a uhniezdit !!! 🙂) uvidíme nakolko su poslusne 🙂

katka17044
12. jún 2014

@radina áno v 2011 mi robili len diagnostiku ale teraz začiatok februára mi robili zákrok, odstránili mi zlý vajcovod. V 2011 som mala len ciastocne nepriechodné, ale teraz už jeden bol veľmi zlý mal sactosalpinx čo je už úplne nepriechodný vajcovod, ktorý ešte navyše aj škodí, lebo v sebe drží toxickú tekutinu, ktorá potom odplavuje embryjka a pravdepodobne to bola moja príčina keďže som 2 krát potratila. Myslela som že mi daju preč oba ale ten druhý sa vraj zlepšil a bol priechodnejší lepšie ako pred tým. Ja som sa na túto laparku sama pýtala a chcela to preč lebo tu som o tom čítala a mala som ciťák, že už ho mám taký zlý, lebo už iná príčina ma nenapadla a keď su vajcovody zlé tak je to dosť možná príčina neplodnosti a mne sa zhoršil behom 2 rokov.

radina
12. jún 2014

@katka17044 aj ja som mala podozrenie na ten sactosalp. , ale nastastie sa to nepotvrdilo. ale objavil sa mi myom . 😒

katka17044
12. jún 2014

@radina a vajcovody máš prechodné? bože čím kadečím si musíme prejsť...

katka17044
12. jún 2014

Inak ako si zavádzate ten utroš? Používate nejaký aplikátor alebo len tak?

ingrid0105
12. jún 2014

@radina mne oparovali laparoskopicky 6 cm myom v BB a jeden mensi tam zostal a ze to nevadi. Mne gyndos v GA chcel vybrat komplet vsetko a vidis teraz skusam babetko. googlila som a oplatilo sa. ak je myom do 2-3cm tak je to ok, len to treba sledovat a dolezite je to ako je umiestneny

radina
12. jún 2014

@katka17044 ano, boli OK. 😉

radina
12. jún 2014

@ingrid0105 moj mal 2cm a je na maternici, nie vnutri 😉 tak preto chcem co najrychlejsie podstupit ivfka , aby mi este dalsi nenarastol 😖

wanda1986
12. jún 2014

@ingrid0105 nechcem byt zla,ale gyndosi v ga,uff. ja som chodila k nemenovanému do galaxie.tak ale kym len preventivky tak ok, vzdy vsetko vysvetlil aj ked som sa na blbosti vypytovala. no a ked som prisla ze nemam menzes a neviem prečo,tak mi povedal,ze no prečo asi a bez vysetrenia mi určil den porodu. a potom mi spravil ultrazvuk a ze a ved vy nie ste tehotna. hmmm.porad som sa vyplakala cestou odtial. potom ma na kontrole,čo mi menzes neprisiel ani po vyvolavačke,tak ze: zeby ste predsa boli tehotna? no a predsa nie. a privital ma so slovami, to ste vy ta s nizkym endometriom? no a ja ze neviem čo je endometrium ale stale nič neriesil. presla som do sale a doleklobuk pred dr. hned mi povedal,ze nizke endometrium je problem,ale riesitelny a ze nech ide partner na spg na vylučenie problemu. hned do GF na spg a odvtedy sme tam ☹

ingrid0105
12. jún 2014

@wanda1986 mne embryologicka pri OPU povedal tiez ze tie hned zamrazene maju najvacsiu sancu lebo ze v tomto prvotnom stadiu najlepsie znasaju mrazenie a rozmrazenie, tak uvidime ci sa to potvrdi

ingrid0105
12. jún 2014

@wanda1986 no ten dr. ma meno po takom vtakovi ciernom ze? ten mi chcel vyoperovat maternicu uz pred 4 rokmi, odisla som k dalsiemu dr. tiez ma meno po takom rohatom zvieratku 😠 a ten zopakoval minuly rok tu istu vetu. odisla som do BB na konzultaciu k docentovi Bielikovi a maternicu mam, myom odstraneny a nedam dopustit na toho lekara 😀

wanda1986
12. jún 2014

@ingrid0105 ano ano,presne viem ktore zvieratka mas na mysli 🙂) ja na dr v Sali tiez nedam dopustit,a nepýta ani 15 eur pri kazdej navsteve.platim 5eur na rok a terminy na hod presne zdarma a este ma aj skor zoberie 🙂) a podpori ma vzdy aj psychicky. a este ked bol aj spg hotovy a katastrofalny,tak este aj priatela zavolal dnu aby vysvetlil aka je situacia a moznosti 🙂

radina
12. jún 2014

@katka17044 ja nemam utros, ale ten cronine 8% gel a je to v aplikatori. 😉 Ale ked som mala utros, tak to som si tie gulicky vtlacila dnu . 😝

katka17044
12. jún 2014

@radina aha 🙂 ja tiež tak robím bez aplikátora

smoulinka13
12. jún 2014

@wanda1986 my mame len zly spg, ja mam vsetko dobre...Stale nechapem preco sa neuchytilo, mali sme PICSI, ja som ok a 5 embryi a ani jedno :(

ingrid0105
12. jún 2014

@wanda1986 a neuveris ten "rohaty" si otvoril ambulanciu aj u nas v dedine! nechapem ako chce plnohodnotne fungovat na tolkych miestach. mne nevedel prist na meno ked som mu oznamila ze ma budu operovat v BB, odvtedy ma tak vola ze BB 😉 a minimalne trom zenam som dala nadej vo forme kontaktu na docenta v cakarni, ktorym tiez odporucal hysterektomiu ☹

wanda1986
12. jún 2014

@ingrid0105 pane boze,no podaktorí majú asi svoje "zaručene" druhy liečby. pre nich asi najjednoduchsie 🙂

wanda1986
12. jún 2014

@smoulinka13 neviem či ti padne na útechu, ale sú páry, ktoré su zdrave a nedarí sa im ani ivf. a sú páry,kde bol aj 0 spg,čiže azoospermia a podarilo sa aj prirodzene 🙂 hlavu hore 😉

angel74
12. jún 2014

@katka17044 ja som nelezala len prvy den po KET -e a potom som robila len take bezne veci ako varenie a mierny poriadok v byte -🙂 v sobotu sa testujem tak som zvedava dufam ze budu // -;)

smoulinka13
12. jún 2014

@wanda1986 ano treba stale verit 🙂

katka17044
12. jún 2014

@angel74 držííííím palce

katka17044
12. jún 2014

@angel74 a tebe aké vkladali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre