Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
2. júl 2014

@ingrid0105 dakujem velmi pekne tak zajtra ma to caka to budú zase nervy do 14hod.

katka17044
3. júl 2014

Kto bol ešte dnes na krv?

radina
3. júl 2014

@katka17044 ja som bola, 🙂 ale vysledky az v podelok. ty cakas do 14h , ze?

katka17044
3. júl 2014

@radina áno a prečo až v pondelok? Jaj to si bola tuším u svojho, že? Naposledy si bola inak v pondelok a mala si hcg cca 2000? Ako sa inak cítiš?

radina
3. júl 2014

@katka17044 hej , u svojho 🙂 nie , ja som bola v piatok min tyzden a bolo len 980. ja som uplne v pohodke, nic mi nie je, iba poobede som unavena ,ale to aj preto, ze redukujem kavu, nedavam si uz strojovu, ale len pol lyzicky kofeinovej a pol bezkofein. ,takze mam abstinencne priznaky. 😀
a ako u teba ?

katka17044
3. júl 2014

@radina aha, tak ja tiež tak nejak bez tej kávy to je dosť blbé hlavne poobede, inak sa dá, tiež nič také akurát prsia na dotyk dosť cítim ale v pohode som zvedavá aké bude hcg naposledy piatok som mala len 95

katka17044
3. júl 2014

@radina a kedy mas prvé sono?

radina
3. júl 2014

@katka17044 dnes mi ho spravil, ale zatial videl len ten gestacny vacok. ale vraj je pekne ohraniceny.
no uz je 14h 😉 som zvedavaaaaa.

katka17044
3. júl 2014

@radina tak uz som volala... tak ja som uz skoncila... tak som si poplakala ponadávala, že už vlastne ani nechcem deti a tak... na co to cele je? Len sa tesit potom zase nie a stale dokola... ale preslo ma to uz ... a teda pockam kym hcg uplne klesne aby nebolo podozrenie na mimo a potom budeme skusat prirodzene kedze od laparky ako mi dali prec ten vajicovod zly sme to este neskusali lebo sme si museli davat pozor.. tak asi to tak ma byt... som velmi zvedava na konzultaciu co vymyslia a snad nebudu vypisovat papiere na dalsie ivf bez nejakeho riesenia... tak zbytocne som prisla o par dni... ziadna voda ziadne opalovanie ziadna kava :D ooo ja si mozem dat kavu :D akurat dnes som si kupila nove balenie cero kávy :D no tak aspon nejake pozitívum mozem si dat kavu... hcg bolo teda 14, 95 a dnes 55 takze podla mna z tych 3 embryjok ked ostalo len 1 uz to nasvedčovalo tomu ze bolo zrejme slabé tak sa uchytilo a nevydržalo to... inak uz neviem co v tom je... teraz len dúfam aby to slo teda dole a nebolo mimo... prípadne aby ma nemuseli čistiť lebo tam potom musí byť tuším tiež dlhá pauza...

katka17044
3. júl 2014

@radina gratulujem k tomu vačku je to všetko na dobrej ceste... a v pondelok ti povedia vysoké číslo hcg...

radina
3. júl 2014

@katka17044 to mi je luto :( .. daj si pravit tie trombofilne mutacie, reprodukcnu imunologiu, asi by som sla uz len do Brna do Reprofitu . tam ti povedia uprimne, co si myslia, ci nemate skusit darovske ci uz spermose, alebo vajka, aku kvalitu maju embryjka atd.

angel74
3. júl 2014

@ingrid0105 blcha76 @radina ahojte baby tak zajtra sa uz zase chustam na moj posledny KET drzte mi palce 😉

radina
3. júl 2014

@katka17044 dakujem ti 🙂 .. si vezmi , ze ono da sa spravit daco aj pre uspech, ja som brala pol roka pred ivf prednison, pichala si heparin, dokonca pred ET aj infuziu intralipid. Su veci, ktore ti mozu napomoct k uspesnemu tehu, len treba vediet tie diagnozy .

katka17044
3. júl 2014

@radina asi by som tam isla za to by som nic nedala ze co by mi povedali... lebo fakt som zvedava co mi tu na toto povedia zase... len mam este 1 ivf co mi uhradi poistovna tak uvidim ale do brna by som asi aj tak zbehla... presne ze ja potrebujem pocut na rovinu co a ako a nie len podpisovat papiere a skusat ako pokusný králik ...

katka17044
3. júl 2014

@radina fiha tak to uz ano a je skvele ze ti to pomohlo...tak budem sa pytat na tu repr. imunologiu, ty kde teraz chodis?

radina
3. júl 2014

@katka17044 ty chodis do GF? na nich som nic dobre nepocula 😖 ..rataj s tym ze na tu imuno ta neposlu. to si musis vybavit sama. na to vymenny listok nepotrebujes. myslis do ktoreho car? ja na antolsku.

radina
3. júl 2014

@katka17044 pokial viem tak vseobecna poistovna Brno preplaca. ale spatne. nie dopredu . prva konzultacia je zadarmo, aj prvy spermiogram. vsetci lekari su fajn, ja som chodila ku koudelkovi, toho ti odporucam. je fajn.

katka17044
3. júl 2014

@radina dakujem, tak urcite do toho brna zbehneme a na tu imuno. do Nitry objednám dakujem

radina
3. júl 2014

@katka17044 nemas zaco, ved hocikedy napis, keby si potrebovala nieco vediet. Tie mutacie by ti vedel spravit aj internista. mne to robili v car napriklad.

katka17044
3. júl 2014

@radina neviem presne co to je... len viem ze protilatky mi robili v gyn-five proti spermiam tie nemam a potom som bola na hematologii a tam mi robili nejake komplet vysetrenie tak na tej repr. imunologii robia asi nieco ine chcela som sa objednat ale dnes su len do 15 tak zajtra, uz aj konzultaciu v gyn-five mam skoro za 2 tyzdne ešteže som volala

wanda1986
3. júl 2014

@katka17044 aaaaach jaj,škoda velka,uprimne ma to moc mrzi ☹

radina
3. júl 2014

@katka17044 ale protilatky mozes mat aj proti embryu, to je este horsie, ale aj voci obalu embya, zltemu teliesku atd. Mne toto robili v prahe, neviem kde sa toto robi komplexne na SR. 😖
Trombofilne mutacie nie su beznou sucastou vysetreni na hematologii. http://www.genomac.cz/sk/pgt-tehotensky.php

wanda1986
3. júl 2014

@ingrid0105
@katka17044
ja to s kazdou z vas prezivam ako keby ste boli moje blizke kamaratky, ale je pravda, ze s vami som tu lepšie pokecala ako so "skutočnými" kamarátkami 🙂 stále som Vám za všetko veľmi vďačná 🙂
a mam aspon ja dobru spravu,konečne niečo pozitivne v poslednej dobe: maaaaaaaaaaaaaaaaaaaam novú prááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááácuu 🙂)

katka17044
3. júl 2014

@wanda1986 dakujem ti, tak uz som tomu verila ze sa to rozbehne a dnes taky sok tak sa pridávam k vam a užívam leto a aj kávu si idem spraviť po sto rokoch

katka17044
3. júl 2014

@wanda1986 Si strašne zlatáááá a VAAAAAAAU gratulujeeeeeeeem vidíííš ono to tak je, že máme v tom smolu, ale vo všetkom ostatnom sa nám bude dariť.. silno ti držím palce aby si tam bola veeeelmi spokojná...

radina
3. júl 2014

@katka17044 tu mas info o tej imunite
http://www.neplodnost.org/imunologicke-priciny-...
na tej stranke pise aj ten dr Madar z prahy u ktoreho som bola.

katka17044
3. júl 2014

@radina aha tak potom asi tá Praha, lebo našla som Nitru, že bližšie len teda neviem či tam robia všetko ako v Prahe
http://www.dzurilla.com/imunologické-ambulancie...

wanda1986
3. júl 2014

@katka17044 aj ja som uz velmi v teba verila,ale vidis,takto sa to dokáže zahravat s citmi ☹ užívaj veru leto, sprav si dobru silnu kavu a vypni trošku od ivf kolotoča aspon na par dni 🙂 ja som znovu konečne ožila, teraz sa vôbec nesustredujem na tuto temu a usmievam sa kade chodim 🙂

katka17044
3. júl 2014

@radina dakujem pekne idem si to precitat

radina
3. júl 2014

@katka17044 v prahe robia jeden druh vystreni ako su tie protilatky. a v nitre a medirexe NK bunky, ANA protilatky a dalsie. to je zasa iny typ - toto iste robi ale aj dr Malickova v prahe .tak mozno by ste mohli ist do prahy aj k madarovi aj k malickovej . 🙂 stoji to za to 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre