Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

foryou25
20. júl 2012

@nelynka a ty dnes ako? 😉

nelynka
20. júl 2012

@foryou25 klasika, negatovne

makovicka53
20. júl 2012

@nelynka 🙂 ty si si dala vlozit jedno?ci?

foryou25
20. júl 2012

@nelynka nepaci sa mi 😖 😖 😖

nelynka
20. júl 2012

@makovicka53 nie my vzdy davame dva..

@foryou25 ani mne, ale taky je osud,,ja proste tomu KET neverim...
ale este stale mam 2dni aby ciarka vylezla, aj ked si myslim ze uz by tam bol aspon naznak...

makovicka53
20. júl 2012

@nelynka este pockaj...musi to vyjst 😉

willywoman
20. júl 2012

Baby preco sa nesmie jest sladke?

reklamka
20. júl 2012

@willywoman - preco by sa nemohlo? ja som jedla cokoladu o dusu a vsetko je ok. 🙂

nelynka
20. júl 2012

@makovicka53 ee nevyjde, KETko nie..mozno dalsie IVF za par rokov 🙂

willywoman
20. júl 2012

Baby a ako je to s cestovamim po ET? Na vela forach v CARoch som citala
Ze treba max obmedzit kvoli otrasom. Nemate skusenost?

makovicka53
20. júl 2012

@nelynka 😒 tak teda nabuduce...

reklamka
20. júl 2012

@willywoman - to iste ako s tym sladkym...ja som cestovala a je vsetko ok. 😉 ale tak ked chces mat maximalnu istotu, ze robis vsetko dobre, tak radsej to neriskuj pre pokoj duse. 🙂

nelynka
20. júl 2012

@makovicka53 asi ☹

makovicka53
20. júl 2012

@nelynka neboj treba verit...aj po tom vsetkom...mne tiez nie je vsetko jedno ale ine ako nadej a viera mi neostava ...

kuspitka
20. júl 2012

@sheronka
@nelynka nedám test lebo uz som v nitre a test mám doma.inak sú skoro rovnako silné čiarky ako Je kontrastna

kuspitka
20. júl 2012

@foryou25 moja neboj budeš Aj ti tehotná.mňa boli hrozné hlava

nelynka
20. júl 2012

@makovicka53 no mne uz niekedy ani ta nadej a viera nepomaha po tom vsetko..niekedy fakt uz nemam na to nervy, na vsetko.. nejde teraz o testy ani o nic, ale celkovo to je take to snazenie o dieta u nas doma, ze mam pocit ze ho niekedy ozaj chcem len ja.. 😒

@kuspitka rovnako silne??? fiiiha, tak to na 6 ci 7mi den ci kolky si od ET jedine ked su dvojky moja 😀 😀 😀

karkana
20. júl 2012

@willywoman no ja som vždy po transfere ležala cestou domou v aute v zadu,ale ked sa mi nedarilo ,tak ma to už prešlo, a na 😉 vklad som chodila autobusom a tam to super niekedy natriasalo, už to je jedno , ak sa ma uchytiť , tak sa ,,,kamoška z Prešova išla vždy z Blavy autobusom a podarilo sa jej ,, a ja som ležela v aute a nepomohlo,,to nerieš 😉

foryou25
20. júl 2012

u mna dnes ziadne priznaky, ani brucho ma neboli tak ako vcera..
@kuspitka tak to budu dvojky ako vysite 😉

sheronka
20. júl 2012

@kuspitka Skoda ze sa s nami o ne nepodelis. Bolo by super vidiet pekne silne ciarky uz na 6den od ET 😉

makovicka53
20. júl 2012

@nelynka moja to ma mrzi...sme nervozne a napäte...preto to trosku doma skrípe...alebo je to v niecom inom?

alibabaa
20. júl 2012

@willywoman nejako sa neviem dopracovat k prispevku ze sa nesmie jest sladke. kto to pisal? to som este nepocula.. 😕

kuspitka
20. júl 2012

@nelynka
@sheronka zajtra dám,ak budem moct...sme v nitre skoda..

nelynka
20. júl 2012

@makovicka53 ono to nesktipe tak ze by sme sa hadali alebo nieco, ale tak celkovo...neviem...
nahanam sa za niecim o com som nie presvedcena ze aj MM tak citi..a nviem, to je na dlho vysvetlovanie.. 😒

nelynka
20. júl 2012

@kuspitka dobre moja, pridem sa pozriet 🙂

kuspitka
20. júl 2012

@nelynka dobre moja,,

jaja102
20. júl 2012

@willywoman ahoj,ja som si vzdy cestou domov lahla vzadu v aute.a pod rit vankus.ale ako pisu ine baby,je to skor o psychike.ja som sa tak citila ok,ze robim pre to vsetko.

rienok
20. júl 2012

@jaja102 🙂 ja som bola na ET sama - som si to do Brna a späť pekne odšoférovala 😀 a poobede sme šli do lesa opekať 🙂
ale jasne psychike treba dať čo si pýta 😉

bique
20. júl 2012

@willywoman ahoj...my byvame od hlavnej cesty na dedine a tam to natriasa o dusu 😀 to by som sa musela vznasat 😀 ja mam za sebou 4ty vklad...prve IVF s dvojickami vyslo, po ET som vobec nelezala, varila som, zehlila, chodila do lesa so psom na prechadzky, robila v zahradke okolo kvietkov, bohuzial v 26tt sme skoncili predcasnym porodom a chlapcov uz mame medzi anjelikmi 😢 po roku sme isli 2x na KET, nic som nerobila, lezala, nechcela nic zanedbat a KET 2x negativny ☹ teraz mam za sebou 2IVF, vlozili jedno embryjko, normalne som dosla zasa po nasom tankodrome v aute domov, kaslala na lezanie, lebo to by ma original porazilo, nechapem ako som to pri KET vydrzala a zasa som varila, zehlila, babrala sa v zahrade, bola na chalupe na hubach, chodim so psom do lesa a na 10 den od ET mam na teste krasne // 😉 je to hlavne o psychike a viere a je to na vyssej moci...ak sa ma podarit, tak sa podari 😉 sestricka v car mi dokonca hovorila, ze mali jednu babu, co isla po ET na lyzovacku, na dva tyzdne, z lyzovacky sa vratila na krvny test a bol pozitivny 😀 to uz podla mna trosku prehnala, ale vidis, podarilo sa 😀 tak drzim palce, tebe, sebe a vsetkym ostatnym, aby sa dockali toho vytuzeneho balicka v naruci...mame pred sebou dlhu a nelahku cestu, ale my ju zvladneme 😉 😉 😉

jaja102
20. júl 2012

@rienok no ja som bola s mm...ale oba razy mi to vyšlo,len prve skoncilo MA v 10tt,lebo nebola akcia srdiecka a teraz som 7tt uz aj s akciou.a po oboch transferoch som sa prve dni kus setrila...ale ako pise bigue,o vyssich silach,verim v Boha a verim,ze konieckoncov On rozhodne....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre