Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mozartka
22. okt 2015

@chevalbleu lebo sobotu som mala Pregnyl inac ciarocka taka ista dnes ako vcera. Uvidime zajtra. HCG treba inac ledovat kazdy 2 den

chevalbleu
22. okt 2015

@mozartka Viem, ale to by som nevydrzala 2 dni. Testov je dost, robim si zbierku 🙂 Porovname zajtra, drzim palec!

mozartka
22. okt 2015

@chevalbleu dakujem a tiez drzim palce aby si mala peknu kolajnicu 🙂

yanka88
22. okt 2015

@chevalbleu drz sa!!!!

chevalbleu
22. okt 2015

Dakujem baby, dam vediet ako dalsie dni. A ak testujete aj vy, dajte vediet, ako sa dari!

vevericka13
22. okt 2015

@chevalbleu ahoj chcem sa spytat, ci ti robili nejake vysetrenia, ked si mala dve chemicke tehotenstva, napr. ci nemas protilatky proti embryam. ci len skusas dalej? kolko si mala vkladov? vopred dakujem

chevalbleu
22. okt 2015

@vevericka13 Prvykrat, ked sa mi to stalo, to sme este skusali prirodzene prvy rok. Druhy krat to bolo o 10 mesiacov neskor, po IUI. Ked som sa pytala doktora, ci treba nejake vysetrenia, povedal, ze zvycajne to robia po 3, ale poslal ma aspon na krv - Karyotype test, neviem, ci sa to tak vola po slovensky. Skumaju, ci ja a moj muz mame normalne chromozomy, trvalo to asi 10 tyzdnov dostat vysledky spat a sme obaja OK. Keby sa to nedajboze stalo 3. krat, vyziadala by som si nejake testovanie, ale netusim, ake drahe by to bolo... Toto je nase 1. IVF (ICSI), 1. vklad. Tebe robili nejake vysetrenia na imunologii?

vevericka13
22. okt 2015

@chevalbleu mne sa to stalo prvy krat v maji 2014 pri prirodzenom pocati, ja mam len jeden vajecnik a enedometriozu, tak sme isli na ivf a stalo sa mi to znovu. ja som sa na to nepytala, mam este tri mrazene, tak na jeden vklad to bude a ked to nevyjde mozno potom to budem riesit. ja som si o tom citala, ze to ma vela zien ale ked si nerobia testy tak o tom ani nevedie, len pride neskor menzes

chevalbleu
22. okt 2015

@vevericka13 Presne, to som sa docitala aj ja a aj moj doktor to videl pozitivne, ze aspon nieco sa "skoro podarilo" a vraj lepsie ako negativny test. No ale ja osobne by som skor brala negativny test, ako sa potesit, potom neistota a obrovske sklamanie. Navyse si clovek hned zacne namyslat, ze ma nejaky problem, preco sa mu to stalo :(

leto79
23. okt 2015

@lujzawp tak krv samozrejme negativna, ine som ani nepredpokladala. MS uz aj pomaly konaci, tak ideme do druheho pokusu 😉 Tebe drzim palce! Daj vediet potom

mozartka
23. okt 2015

@leto79 nabuduce sa to urcite podari. Vela sil prajem

meli8412
23. okt 2015

@leto79 Je mi luto ☹ . Kolko musis cakat na druhy pokus?

leto79
23. okt 2015

@mozartka jasne, ze sa podari 😉 Drzim palce tebe aj ostatnym! Pridem zas, ked pojde do tuheho 😉

leto79
23. okt 2015

@meli8412 no to presne neviem, ale myslim, ze sa ide hned 😉 Nemozem sa dovolat koordinatorke, asi skor poobede

meli8412
23. okt 2015

@leto79 Kvoli tomu sa pytam, ci sa zmenilo od vtedy nieco, ja som musela cakat pred 6 rokmi 3 menstruacie a neratalo sa ten, ktory bol hned po vklade.

leto79
23. okt 2015

@meli8412 hmmm, tak dlho? A kde si chodila?

mozartka
23. okt 2015

@meli8412
@leto79 ja tak viem, ze ak vysledky o.k., tak aj hned na KET. Po stimulke /hormony/ sa musia cakat 2-3 mes.

meli8412
23. okt 2015

@leto79 Ked som chodila do Iscare, tam som mala 2 výbery a 3 vklady, nedopadlo to dobre. Po tretom vklade sdom hned dostala ms, ani neubehlo 2 tyz. Potom sme sa dohodli, ze ideme s darcovskymi sper. a aby som pockala 3 ms. A uz neprisla, spontanne som otehotnela. Stal sa zazrak. 🙂

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Ja som pri vsetkych mala pauzu 3 mesiace, ale to bolo pred 6 rokmi, mozno sa to zmenilo. Druhy vklad som mala ket a som musela cakat 3 ms.

oslo1
23. okt 2015

dievcence, tak sa hlasim do klubu aj ja, vcera sme zacali so stimulaciou, tak nam drzte palce, aby nam to vyslo 🙂
Ja vam prajem vsetkym, aby sa vam podarilo otehotniet, vynosit a porodit zdrave dietatko.

meli8412
23. okt 2015

@oslo1 Drzime, drzime!!! Prva stimulka?

mozartka
23. okt 2015

@oslo1 tiez prajem, vela folikov, pekne embryjka, krásne HCG, a prijemne tehotenstvo 🙂

mozartka
23. okt 2015

@meli8412 a teraz si v kolkatom mesiaci?

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Teraz som v 8 tt (7+4) Iba tento vklad mi vysiel.

mozartka
23. okt 2015

@meli8412 prijemne, bezproblemove tehotenstvo prajem. A si na PN /rizikovom/?

oslo1
23. okt 2015

@meli8412
@mozartka Dakujem dievcence, ano prva.
Prajem vam vsetko dobre a skore drzanie v rukach vytuzeneho balicka od bociana 🙂

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Ja som teraz na materskej doma, uz mam 2 deti, maly sa mi podaril vdaka iui. 🙂

meli8412
23. okt 2015

@oslo1 Tak vitaj v klube. Zial si sa aj ty sem dostala. Aby ti vysiel hned na prvy krat.

meli8412
23. okt 2015

@mozartka Dakujem, dufam, ze bude bezproblemove. V utorok idem na ultrazvuk, ci tam bude srdiecko.

lujzawp
23. okt 2015

@leto79 moja držkaj sa a neboj moj vysledok bude ako tvoj tuším to aj keď ešte verím😉Šak Ti v utorok napišem ako som dopadla a určite to skusime aj mi zas😉Davaj pozor a veľa sa usmievaj cmuk😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre