Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martinazvo
12. feb 2013

@poppy28 srdecne gratulaaaaaacie 🙂

nomxxx
12. feb 2013

@poppy28 veľká gratulááááácia 🙂 teším s tebou 🙂 🙂 🙂

poppy28
12. feb 2013

@nomxxx
@martinazvo dakujem baby super pocit 😉

alzbetapipi
12. feb 2013

@poppy28 blahozelam! 🙂

poppy28
12. feb 2013

@alzbetapipi dakujem 🙂

martinazvo
12. feb 2013

@poppy28 to verim, mas aj fotecku?

martinazvo
12. feb 2013

@poppy28 tak a sup sup do profilu 😝

poppy28
12. feb 2013

@martinazvo ano mam aj tri som si pytala aj pre nasich a svokrovcov 😉

poppy28
12. feb 2013

@martinazvo ja neviem ako vypocitam tie tyzdne

martinazvo
12. feb 2013

@poppy28 takze: od opu odratas 14 dni a vyjde ti akoze termin poslednej ms, a to si hod sem hore:

http://www.tehotenskakalkulacka.sk/

a vyjde Ti datum porodu... a do profilu nahodis datum porodu, ono si to potom uz tyzdne pocita same 😀

kathrin17
12. feb 2013

@nomxxx moja ja by som kupila iny test....najlepsie su pruzky.....ja mam s kazetovymi strasne zle skusenosti.....pytaj v lekarni pruzky

poppy28
12. feb 2013

@martinazvo ok idem to nahodit vyslo mi 17.10.2013

martinazvo
12. feb 2013

@poppy28 supis, tak to si 3 dni po mne 😉

poppy28
12. feb 2013

@martinazvo som to posunula o den lebo mi ukazalo oplodnenie vajka 23 den a my sme boli 24 tam tak teda 18 to vychadza

bique
12. feb 2013

@poppy28 tesim sa tesim sa 😀 drzim palceky, nech vsetko ide bez problemov az do konca 😉

martinazvo
12. feb 2013

@poppy28 supis, a do fora nadejne oktobrovky 2013 sa k nam nepridas? 🙂

nomxxx
12. feb 2013

@kathrin17 skúsim teda viac druhov, opýtam sa v lekárni na tie dvoj// 😀

poppy28
12. feb 2013

@martinazvo ok urcite sa pridam 😉

poppy28
12. feb 2013

@bique dakujem moja 😉

siinda
12. feb 2013

@poppy28 velmi, velmi ti to prajem a ako sa citis?

yasminne
12. feb 2013

@poppy28 joj to bolo ryyychle 🙂 gatulujem Ti!!! a to uz bolo aj vidno no sono? ( robili ti vonkajsie echo?)
ja som bola rano na krv a teraz cakam sekundy ratam 🙂)) volat budu ale az po 15h ..... ( test som nerobila)
som rada ze vsetko dobre dopadlo a je tu dalsia tehulka!!
ty sa ako citis pozorujes nieco na sebe??

poppy28
12. feb 2013

@siinda jeee ahoj moja sa tu tomu teraz vyhybas co? ja sa mam fajn priznaky ziade a citim sa dobre len vajecniky ma sem tam pichaju a dost, vraj sa mi tam urobila cista ale co uz zevraj sa moze vstrebat a nic to nie je, a ty ako kedy idete znova uz si to premyslela?

poppy28
12. feb 2013

@yasminne no drzim ti palce ja by som bez testu nevydrzala, hej bolo uz vidiet vraj sa skoro uhiezdilo ma uz 5 milim. aj fotku uz mame 🙂 priznaky ziade nemam dufam ze ani nepridu 🙂 urcite hned daj vediet ako si dopadla

jananyo
12. feb 2013

Ahojte snažilky, ja som tu nováčik,
Snažime sa s manželom uz 3 roky a nič. Takže ideme teraz v MAJI na kliniku asi to bude GYN FIV v BA. Prabdepodobne na ICSI - nakolko manzel ma problemy so sprermiogramom. Ja som celkom v poriadku.

Chcem sa ale opýtať, ***** AKO DLHO TRVA PROCES OD PRVEJ NAVSTEVY PO PRVY TRANSER ********?

Nakolko viem ze treba aj ženu pred tym stimulovat - ale nikde som sa nedočítala kolko tato stimulacia pomocou liekov trva.

Dakujem za Vase odpovede.

annamary27
12. feb 2013

@jananyo ahoj,tak nám to vyšlo od prvej návštevy,cez vyšetrenia mna aj manžela ,schválenie žiadosti a stimulácie až po vklad embryjok asi 5-6mesiacov.Podla toho čo všetko Vám budu pred vypísaním žiadosti robiť,mna museli preliečiť odspodu,robili ma prefuky vajcovodov,či su priechodné,hormonálny profil,manželovi 2krát spermiogram,bol tam aj u urologa,robili nám genetiku.Ale Vy ste z BA,tak to pôjde možno aj rýchlejšie,my sme dochádzali,tak sme sa museli aj podla toho riadiť.
Samotné začatie stimulácie až po vklad trvalo cca25dní.

poppy28
12. feb 2013

@jananyo ahoj ak si ty ok tak pocitaj dva mesiace schvalenie ziadosto a potom podla toho aky protokol budes mat dlhy trva tak 1 a pol mesiaca a kraty 14 dni asi takze cca 4 mesiace pocitaj

poppy28
12. feb 2013

@poppy28 aha zabudla som ze na dva spermiogramy budete cakat asi tiez aspon 2 az 3 mesiace muzovi daju uzivat vitaminy na zlepsenie sperm. takze to bude este dalsie mesiace naviac

babatko2012
12. feb 2013

@alzbetapipi ahoj, ja som mala mierny OHSS od OPU + ešte nejaké 3-4, potom to ustúpilo (ale to mi na 2 deň po OPU - OPU nerátam, pichli SOLUMEDROL) no a potom na nejaký 9 deň po OPU som začala zas cítiť ten istý tlak na hrudi ako po OPU (ale už nie tak silno ako pred tým) a to som si už hovorila, že to je OK lebo to už úraduje bábätko a bolo tak 🙂 Ak sa ti ale OHSS po uhniezdení neobjaví opäť alebo nezhorší, neznamená to, že bábätko sa neuchitilo.

alzbetapipi
12. feb 2013

@babatko2012 dakujem babatko a kolky den to bolo po ET co sa tinto zhorsilo? Mala si predlzenu kultivaciu? A blahozelam, vzdy to tak potesi ked vam to vyjde kocky

saxana99
12. feb 2013

Ahojte dievcata! Chcela by som sa vas opytat jednu vec, som prvy den po transfere a bola som normalne v praci, akurat vas tu citam 🙂 a pozeram ze ste takmer vsetky ostali pn alebo boli doma. Je to fakt potrebne? Ja som sa pytala doktora, ci musim byt v klude alebo dokonca lezat a on povedal ze v ziadnom pripade to nie je nevyhnutne, ze si mam davat pozor len na to aby som neochorela a nechytila nejaku infekciu, ale ze inak pokoj na lozku nijako neovplyvnuje to ci otehotniem... Akurat dom teraz v malom soku :( ked vidim ze takmer vsetky ste doma, preto sa chcem opytat ci je to ozaj nutne? Dakujem velmi pekne za odpoved a drzim vam vsetkym prsty 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre