Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meaningful
3. okt 2013

@stastenka42 citala som si ten tvoj profil, "kokšo" tiez ta obdivujem, ze to zvladas. Ja som prave vo faze sklamania po prvom IVF-ku. Chystam sa na konzultaciu do centra, co mi dalej odporucia. Nevies mi povedat, po akej dobe si sla na druhe IVFko? Ja som tiez pripad, zistili mi endometriozu, a tiez znizenu funkciu stitnej zlazy, tak dufam ze sa mi niekedy podari otehotniet.

stastenka42
3. okt 2013

@meaningful ja som pockala jeden dva cykly a isla som znovu..neboj podari sa..

nancsy
3. okt 2013

ahojte, chcem sa s vami tiez podelit o svoje skusenosti.pred tyzdnom mi odobrali folikuly mala som ich 9, z nich bolo len 5 zrelych...dali sme ich napichnut a len 4 sa vyvijali. nanestasie sa dve prestalu vyvijat . jedno mal spomaleny vyvin o jeden den a jedno bolo v poruadku. Dali sme si vlozit dve blastocysty. dnes doma len polihujem, zaajtra uz idem do prace. sem tam ma pichne v podbrusku, ale inak nic.velmi sa bojim, aby sa krasne obe emryka uhniezdili a aby sa zdravo vyvijali... som zvedava na krv- mam ist 11.9.

meaningful
4. okt 2013

@nancsy drzim ti palceky, setri sa a mysli pozitivne, si na tom ovela lepsie ako som bola ja. Mne vkladali morule, a hned sa mi to nezdalo. U teba je vacsia sanca. Daj vediet buduci tyzden ako ti to dopadlo.

emma78
4. okt 2013

Ahoj babenky, doteraz som tu len citala Vase prispevky. Ja som bola na 1x IVF, robila som si doma tehotensky test na 8., 10. a 12. den po ET a vsetky vysli snehobielo negativne. Uz som sa pripravila na to, ze to asi nevyslo, ale vcera (14.den po ET) vyslo z krvi hcg 700. 🙂 Tak chcem vsetky posmelit ze nadej ostava vzdy 🙂 Prajem vam vsetkym pekny den a nech ten cas kym cakame bezi rychlejsie 🙂

meaningful
4. okt 2013

@emma78 tak to je super, hned na prvy krat. aj si brala nejake vitaminy?

kathrin17
4. okt 2013

@emma78 jeeeeej tak to je krasne 😀 vitaj medzi nami tehulkami 😀

emma78
4. okt 2013

@meaningful nie nebrala. Brala som len injekcie co mi predpisali v centre a po ET utrogestan. Pytala som sa na to doktora, ale vravel ze lepsie je nic dalsie nebrat (pytala som sa konkretne na taky bylinkovy caj) lebo ze sa to moze negativne ovplyvnovat s liekmi co mi dali oni. Do akych car chodite? Ja do BA - iscare, fakt maximalna spokojnost

emma78
4. okt 2013

@meaningful ale stale som jedla len kvasenu kapustu, kvasene uhorky a kapustnicu od maminky 🙂 som mala strasnu chut na to 🙂)) neviem ci to dako ovplyvnilo...

tekla3010
4. okt 2013

@slaurinka ahojky, ja som mala ist dnes na krv, ale som nestihala z prace, tak az v pondelok. ale zajtra si chcem urobit test doma. a ty ako? uz si testovala alebo bola na krvi? drzim palceky 🙂

slaurinka
4. okt 2013

@tekla3010 ahoj... ja mám ísť na krv až v pondelok... už sa neviem dočkať.. včera a predvčerom som mala taký hnedkastý výtok i keď len máličko a len ráno no mám z toho stresy 😒 ale tak hádam všetko bude v poriadku... bolia ma prsia, kríže, mám aj bolesti v podbrušku podobné ako pri mrche a dnes sa k tomu pripísali aj bolesti hlavy.. tak snáď sa v pondelok nesklamem... držím tiež palčeky a v pondelok sa ozveme?? pekný zvyšok dňa... 🙂

little_miracle
4. okt 2013

@melisska ja mam praveze zistenu trombofilnu mutaciu a doteraz som vzdy pichala fraxik, lenze potom okolo 6tt sa rozkrvacam.........a potratim. Prehadzuju si ma hematolog s gynekologom a nevedia sa dohodnut co so mnou urobit, kedze na jednej stane picham fraxik ktory to krvacanie skor podpori........a na druhej mi gynekolog picha injekcie na zastavenie krvacania ☹ Lezala som aj v nemocnici no ani to nepomohlo. Pri cerstvych transferoch som dokonca mala uz 2x OHSS - rozbehol sa az po ET.....pri prvom som kolabovala, mm ma uprostred noci nasiel vykotenu pri wc..........pri druhom mi tahali vodu 😒 ......zaziva a pri uplnom vedomi, kedze som uz tehu mala potvrdene. Zazila som uz vsetko co asistovana reprodukcia so sebou prinasa.
Uz som aj brala uuuuuplne vsetko - estrimax/estrofem, utros/lutinus, prednison, fraxik, ascorutin, pamba/dicynone injekcne......celkovo 5xIUI, 4x IVF, 2x KET...dnes bol 3.KET no uz nejak prestavam verit na zazrak 😢

little_miracle
4. okt 2013

@yasminne Dr. sa nakoniec rozhodla ze dnes pri KET mi dali 5000 IU pregnylu a to dopichovanie az po pozitivnom HCG, kedze u mna problemy zacinaju prave po.........ale tentokrat som tak nejak skepticky naladena. Vzdy som srsala optimizmom - dokonca ma davali za priklad inym pacientkam, no vcera pri rozmrazovani sa stalo to, ze z 3 blastocyst neprezila ani jedina.........tak rychlo rozmrazili prvojadra, lenze tie vlastne kultivovali ani nie 1 den, takze dnes vkladali 4-bunkoveho bojovnicka ......chudacika mojho malickeho ☹
Zlozilo ma to, pretoze tie blasty boli pred mrazenim pekne....podla tabuliek a v minulosti sme s rozmrazovanim nikdy problem nemali (genetika je OK). Takze nemam z toho dobry pocit........no ale ved treba raz vyskusat aj "neverit", mozno prave vtedy motyka vystreli...

yasminne
5. okt 2013

@little_miracle nieco podobne sa stalo mojej svagrinke a vysla im z toho nadherna babulka. Tak niekdy aj ked "neverit" ale dufat v zazrak 😉 alebo tu vystrelenu motyku 😀
kazdopadne drzim palce !!!

tekla3010
5. okt 2013

@slaurinka ja som uz nevydrzala a urobila som si dnes rano test... abol pozitivny... tak som bezala kupit dalsi a naobed bol ten isty vysledok 🙂 tak sa mi lepsie caka do pondelka 🙂

tekla3010
5. okt 2013

@slaurinka a ty si odolala domacim testom? mna tiez bolia prsia (dnes mimoriadne), krize a podbrusko ako pred menzesom. a neboj, spinenie nemusi nic znamenat!

linn32
6. okt 2013

@little_miracle musel to byt pre teba obrovsky stres..fuuu,posielam vela energie,aby si nadobudla stratenu rovnovahu..vsetky ti držíme paste..

linn32
6. okt 2013

@tekla3010 🙂 tak je to jasne..verim,ze zajtra ti to potvrdia aj na krvicke..daj nam potom vediet..

emma78
6. okt 2013

Babenky - druhy odber krvi - 16.den po ET - hcg 1900. Ake ste mali vy hodnoty?

natalie78
6. okt 2013

@tekla3010 Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂. velmi sa s tebou tesim 🙂.

natalie78
6. okt 2013

@emma78 to mas krasne vysledky. ja som mala na 15.den po ET hcg 1091. hlavne je to, ako ti to od prveho odberu narastlo

kathrin17
6. okt 2013

@emma78 ja som mala na 14ty den po KET 1061.......o tyzden idem na potvrdenie srdiecka, dufam,ze bude 🙂

kathrin17
6. okt 2013

@tekla3010 perfektne 🙂 gratulujem moc uz teraz....mam pocit, ze moje tehu baciliky zabrali 🙂

natalie78
6. okt 2013

@kathrin17 veru veru, zabrali 🙂 . ako dopadlo sono, co si mala naposledy? inak myslela som na teba, ked som mala na 15ty den hcg 1091 🙂. inak mna objednali na prve sono az 24.oktobra :/

slaurinka
6. okt 2013

@tekla3010 super, teším sa s tebou... ja som nerobila 😅, vydržím, dúfam 😅 ... zajtra určite dám vedieť... 🙂

kathrin17
6. okt 2013

@natalie78 waw to az tak neskoro? Ja som bola tento stvrtok, gestacny vacok mal uz 9mm ale zatial nic v nom to som bola 5tt+3d.....no a v buducu nedelu mam mat poslednu kontrolu v CARe....vacok rastol pekne tak ako mal, takze dr pocita s tym,ze uz bude aj plod so srdieckom, verim,ze to tak bude....uz sa neviem dockat....veru HCG sme mali podobne 😀 kamoska mala na 15ty den uz 1832....paradne HCG 😀

natalie78
6. okt 2013

@kathrin17 wow, to mala teda paradne hcg ta tvoja kamoska.
a aj tvoj vacok krasne rastie. urcite tam bude plod so srdieckom 🙂.
mne povedali, ze to staci, ze rataju zo 5 tyzdnov od punkcie. tiez sa mi to zda neskoro. rozmyslala som, ze by som si tu konecne nasla gynekologa a isla na sono aj skor.
ako sa inak citis?

kathrin17
6. okt 2013

@natalie78 dnes mi bolo z rana teda dost nafigu, ale uz je to teraz trosku lepsie 😀 Oni asi u teba chcu, aby uz videli srdiecko, ale z dovodu toho, ze moze nastat aj mimomaternicove tak by som sa dala skontrolovat aj skor... a u mna teda verim,ze tam bude srdiecko......ak nebude minimalne plod bolo by to stratene

natalie78
6. okt 2013

@kathrin17 to mi povedali. ze staci tak neskor, lebo skor tam nebude srdiecko. a ked som sa pytala, ci netreba skontrolovat, ci je to pekne v maternici, vraj ked to byva mimo, ze to maju maminky obrovske bolesti. a asi by ani hcg tak nestuplo. ktovie. uvidim, ci vydrzim, alebo sa objednam niekde inde skor 🙂.
inak mne byva tiez tak zvlastne od zaludka, plus sem tam pichanie v podbrusku (nic silne).

emma78
6. okt 2013

@natalie78 @kathrin17 babenky dakujem za podporu, zelam vsetko dobre aj vam! A mate jedno ci dve "deticky"? Zajtra mam sono, tak som zvedava co mi povedia, mne zavadzali 2 5-dnove embrya.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre