Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

henika30
3. júl 2009

ja som ten krčok maternice nie velmi sledujem ale teraz som to všimla že to mám tak dole či čo.Ano ja som už bola tehotná,ale som to potratila a terz to skúsim ešte raz

marcela24
3. júl 2009

tak to je super znamenie ked je dole, ale vraj pocas dna sa meni jeho poloha. ale ked je tvrdy ako prst, tak to by malo byt super znamenie. ja ho mam makky ako asi pera ☹ urcite sa to tento raz podari az do uuuspesneho konca. vraj 2.ivf-ka su najuspesnejsie, ale asi n mojom pripade to nebude. 😒

maahuliena
3. júl 2009

🙂 😉 cafte 🙂
som tu lne nachvíľku, lebo fakt makám 🙄 🙄

miriiiiii to je supeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 to budu nakoniec aj 2-ky 😵 😵 😵 ach keby to tak bolo 😵
tešíím sa

kelly, čo je s tebou? 😕 😕 dufam, že je všetko ok 😉

marcel ... krčok mení svoje polohy.. najlepšie je ho sledovať len v jednu hodinu 😉 a niekedy vie zmäknuť práve pri uhniezďovaní 😉 alebo po ňom... aon zvykne byť mäkky tak 1 max2 dni pre ms 🙂

pekný dnik, potom zase nakuknem 🙂

henika30
3. júl 2009

nemóžeš takto psychycky sa ničit,neboj všetko bude ok 😉 neviem prečo myslíš,ze nie si tehotná?hore hlavu.dneska máš kolkati den po transfere?sprav si zajtra ráno test a uvidíš.Aj ja sa bojím lebo pri prvom ivf my vkladali 2 embryá a teraz len 1 embryo,takže neviem

marcela24
3. júl 2009

mahulienka dakujem za info, to som nevedela. takze tento raz sa ani nemozem nim riadit, kedze ms som mala dostat uz 28.6. - ale mala som dlhy protokol, takze mrchu drzia asi aj tabletky. cize podla krcka sa tento raz riadit nemozem, musim proste len pocakt na test z krvicky .

maahuliena
3. júl 2009

jasné marcelka... neriad sa ním... alebo teda vždy ráno pred prebudením skontroluj 😉 ale radšej to baby nechajte tak, nech si nejaku infekciu nezanesiete 😅

marcela24
3. júl 2009

ja som 7 den , asi tak ako ty. 26.6. - som mala vklad, 2 embryjka, vraj sa aj pekne delili ale namala som taku uplnu PK, odber dol 23.6. a vklad 26.6.- ale uz mi to ratal ako PK. len vraj mali divny tvar, ako vajicka, tak uvidime. u nas nie je ziadny problem a mam pocit, ze tie moje nestastne vajicka su problem a preto si myslim, ze ani tento raz to nebude uspesne. mala som 19 oocytov z toho 11 oplodnenych a do vkladu prezili 9. tak uvidime

henika30
3. júl 2009

ano presne tak,uvidíš,ale bude to ok. 😀 budeš robit test?kedy?potom nám napíš že čo si tam mala,ale budeš mat určit// čiarky

lyndus
3. júl 2009

babule ybyta sa este dnes neozvala? ako s tym jej hcg

kukulik30
3. júl 2009

lyndus, zatial nie, tiez cakam

katy7
3. júl 2009

ahojte babuliatka, ako sa mi tu mate?

kukulik ako pokracujes? dlhsie som vas nebola pozriet, tak som stratila prehlad. Ja som zacala uzivat chilli a pripravujem sa na september, stale si opakujem, ze do tretice vsetko dobre

bittka a ty, ako sa maju bublinky, uz su asi aj pekne velke 😉

mircalla
3. júl 2009

ahojte, dakujem vsetkym

mahul, KET vam urcite vyjde

ybytka, cakame na info

lyndus
3. júl 2009

veru veru ybytka, kdeze si? cakaaaaaaaaaaaaaaaaaame infoskyyyyyyyyyyyyyyyy pozitivne 😀 😀 😀

miska212
3. júl 2009

ahojte
tak moje hcg je vraj OK... stuplo z 89 na 270... mne sa to ale zda nejak malo... sestricka ale hovorila, ze nemam stresovat, ze je to OK.... co myslite?

ybyta
3. júl 2009

no čaute holky 😉 sme došli s Martina čitam vas a tak plačem gratulujem Miruške moja čo som ti prorokovala??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????, druhym viem aj s kavy vešťiť sebe bojim 😔 gratulujem moja hned som plakala tiež ta doktorka ma plaši !!!!!!!!!!!!!!! dnes som 19 po ET ale jestli sa uložilo neskor tak to može biť aj 15 dni zatial ho nevidi ved čitam baby v6 tyždni anevidia im mimi a plaču ☹ aplašia s mimo maternicovym jak mňa rano plašila žesa mohlo sklznuť do vajcovodu však ich mam zaondene zo zrastami ako by tam vošlo? aže podla ich tabuliek nad 50 je isteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Tehotenstvo dufam že ten mali vykuk je tam niekde ukryty a hra sa somňu na skovky ak mi povedia že už.................... zrutimsa! 😉 18 rokov sa snažiť anič ačakarne aj volakedy plne bab čo čakaju na interupcie to fakt ma.............................................. 15.00 volaju modlite sa prosim za mňa budem aj ja za vas 🙄 😕

lyndus
3. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej miska super, blahozelam, ktory den si po et?

miska212
3. júl 2009

17 den po ET... mne sa to ale zda malo ☹ ☹ ☹ ale keby to znamenalo nieco zle, tak by mi to sestricky asi povedali, nie?

ybyta viem pochopit tvoju nervozitu..

katy7
3. júl 2009

babulky, vsetkym vam drzim silno palce, je mi uplne jasne co prezivate, pred par tyzdnami som tym presla tiez a opat ma to caka, len pevne nervy a treba VERIT ze to vyjde 😉

katy7
3. júl 2009

ybyta 18 rokov 😨 😨 😨 to je uz poriadne dlho, my zatial 7 a uz to sa mi zdalo prilis. Strasne moc ti drzim palceky, tvoja snaha by uz konecne mala byt odmenena ruzovym uzlickom v naruci. Hlavne ziadny stres, to bublinke neprospeje

ybyta
3. júl 2009

maš pravdu katy 😔 😔 Miska vydeli ti babo?????????????????,,,,,,,,

mircalla
3. júl 2009

ybyta, drzime palceky

ja ked som rano testovala ledva som sa trafila do poharila s tym pruzkom, tak sa mi ruka triasla

az od 5 som hore

takze to uplne chapem

ybyta
3. júl 2009

asliznicu mam okolo 8 mm ja som stoho na nervy že nizko a čitam mali aj menej a potom narastla misi kolko si mala sliznicu?

slniecko01
3. júl 2009

Miska ja som mala prvé HCG 35 a potom 400. Pri prvom som sa bala, že je to malo. Ale vyšlo to. Som v 12tt. Neboj možno sa neskor uchytila potvorka malinká.
Všetko dobre dopadne 🙂

lyndus
3. júl 2009

ybyt este evies vysledok?

miska212
3. júl 2009

ybyta na utz idem az o tyzden... do vtedy ma asi porazi... ale nasla som na nete konecne jednu tabulku, do ktorej hodnotami zapadam.... 😔

http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...

lyndus
3. júl 2009

ybyyyyyyyyyyt to mi nemozes robit, sak som tehula, mas uz vysledky?

ybyta
3. júl 2009

ja už radšej tabulky nepozeram lebo by som snich bola uplne mimo radšej som sa SPITALA dr.ja si tiež myslim že aj 3 tyždne na sono je malo azas ano niektorym može byť vidieť hned....... ale fakt su ženy čo 6 TTaneni videť nič adr. ich len plašia dala mi za pravdu aj dokt. vidiš?ja uvidim za chvilu už ma prekacuje 😝 😔 😔

mircalla
3. júl 2009

ludia ja mam dost blbu situaciu v robote. povysilu ma tento tyzden (fakt skvele nacasovane) a mam neustale stresy a tlaky a mam navyse zastupovat jednu zensku, co je neskutocne panovacna

fakt nechcem ublizit malickemu

asi sa dam na PN hned po UZV

miska212
3. júl 2009

slniecko01 dakujem 🙂 a ako skoro po prvej krvi ti robili to druhu? mne po 4 dnoch a stuplo mi to takmer trojnasobne... ale co tu citam, malo by asi stvor... 😒 moc sa bojim mimomat.... normalne sa aj bojim tesit z toho, ze som tehu...

lienka2
3. júl 2009

miska, neboj sa.. ja som mala 12 den po ET hcg nieco cez 150, ziadny kontrolny odber mi nerobili ci rastie.. a na usg teraz v pondelok bolo vidiet gestacny vacok v maternici.. nie je podstatna vyska hcg, ale ze rastie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre