Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nika232
13. júl 2009

rossienka ja budem asi vedet vysledky az okolo 3tej.ale dnes som mala strasne stresovy a unavny den tak sa aj ja bojim aby sa to nepokazilo 😠 ale na druhej strane verim ze to obom dopadne na vybornu a uz nebudeme mat ani jedna stresove a ubehane dni 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
vsetko musi dopadnut,ved ybyt nam isto bude drzat prsteky,ze ybyt ? 🙂

ybyta
13. júl 2009

na to vem jed velmi vam to Rosienke aj tebe Nikuška želam budem na vas moc moc mysleť 😲 😕 viem velmi dobre ako sa čaka NA spraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavu! ale len na tu dobru že? nebojte! 😉 aj tu 3 krat adosť s preplacanim ato IVI asi neni pre mňa ked mam zrasty vo vajcovodoch že? NAPIš MI prosim

ybyta
13. júl 2009

ej baaambulky už buvate čo? no čo svami dobru nocku zajtra čakam a chcem čitať len alen OKspravy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 Nikuš Rosienka jasne, tešim tešim na dobre spravičky a napište ako toje stim IVI

ybyta
13. júl 2009

azapad takže zajtra čakam super spravy 😉 papa 😔 😔 😔 😔 😔

rosienka
13. júl 2009

ybyt - mala som tu este robotu, tak som nesla spat a zajtra urcite nevstanem...o 8 mam byt v nemocke... 😖

no, ale ta IUI: treba urcite priechodne vajcovody a najlepsie ziadne vazne choroby ako endo, PCO apod. a nesmu byt cysty - to ale pre istotu na zaciatku skontroluju UTZ. Ak mas pravidelny cyklus a ovulku, je to pohoda. Aj pri nepravidelnom sa to da nastartovat Clostilom- tabletky na podporu tvorby FSH. Tazke hlces cca. od 5-9. DC tabletky, ides na 1-2 UTZ, ak narastli pekne folikuly, tak väscinou dva a aj sliznica ma min. 8 mm, tak pichnes Pregnyl a ides na IUI, ktore trva ambulantne asi 5 min. Hned mozes ist robit, alebo domov... asi tak.

nikaaa - ja sa bojiiimmm 😀

ybyta
14. júl 2009

jake batie môžeš vybaviť marodku obe lebo ste tehotnice obe neverite mi? 😉 😉 😀 😝 !!!!!!! idem tie hlavy strihať držimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm papa 😉 aste obe je to jasne?

ybyta
14. júl 2009

halo došla som sa napapať čakam Rosi Nikuška vysledky 😉 😉 😉 😉

nika232
14. júl 2009

ahoj ybyt. no ja som ze v 5tt 😉 a chrustik ma 2mm 🙂
rosienka ako???????????????????? daj chytro vedet.
inak ybyt ako to je teraz v heliose?mam tam volat ako vysla krv?ci ako?

janula18
14. júl 2009

Nika z Heliosu volávajú výsledky krvy tak okolo 15 hod

nika232
14. júl 2009

dakujem janul 🙂 a ty mas co nove?

ybyta
14. júl 2009

no Nikuška strašne sa stebou radujem teraz som si sadla! som hotova akurat chvilu som si odychla ked som ležala na magnetickej rezonancii mavam migreny a bolesti gebule 😝 😢 😢 😢 od malinka taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkk sa tešim moja akolko maš ročenkov ak smiem? 😉 mam važne strach o Rosienka prečo sa neozvala????????????????????,hadam mala dobre vysledky chudiatko už važne po tom všetkom ich musi mať tehulkovske !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ moja piš lebo nezaspim! 🙄

ybyta
14. júl 2009

zas tu nikto neni no už budem plakať 😢 😢

ybyta
14. júl 2009

Nikuš došla ti pošta odomňa??????? dobru nocku

ybyta
15. júl 2009

no toto kde ste čaute idem teda strihať baby jedny Rosienka ti ma naťahuješ kde si ? 😉 ☹

rosienka
15. júl 2009

baby, cely den som preplakala a bola na pokraji zrutenia. cely den ma nechali cakat na vysledok, cez obed ako sme sa dohodli, ze mam volat, to tak nikto nebral! tie kravy sestricky si spravili fajront. Az vecer mi lekar vola a je to samozrejme negativne, ako som cakala... 😢 😢 😢 Uz nevieme ako dalej, neodporucaju na IUI, ale znovu IVF tak o dva cykly. Jezis, ja uz to nezvladnem.

nika - gratulujem, aspon jedna z nas ma stastie, to je super, tesim sa pre teba, nech ti to dobre dopadne 🙂

afrika
15. júl 2009

ahojte, prosím poraďte-pred IVF ste museli mať nejaké vyšetrenia, napr. laparku alebo tak???a manžel musí mať tiež nejaké vyšetrenia? koľko Vás cca stála IVF aj s liekmi a koľko trvá celé to papierovanie okolo toho? chodím do heliosu MT. ďakujem 🙂

nika232
15. júl 2009

rosienka je mi to straaasne luto.hlavne sa drz aby si bola v poriadku.a tak som si myslele ze ti to vide
ybyt- 22

afrika
15. júl 2009

neviete mi poradiť? viď hore

nika232
15. júl 2009

ahoj afrika. potvrdenie z poistovne trva mesiac. lieky asi 25tisic este sk. vsetky vysetrenia ti spravia v heliose,manzelovi spermiogram a tebe zakladne krv a ultrazvuk

mircalla
15. júl 2009

ahoj nika, chcela som sa ta opytat, ci planujes PNku, ked si tehu

ja totiz mam v praci brutalny stres, a bojim sa, ze by to mohlo nedopadnut dobre

kedy mas UZV? ci uz si mala_ mna porazi, moj doky v brne tam je az 20.7., sem ist nechcem, tak idem az buduci pondelok. HCG mi merali dva krat to pekne stupa, tak dufam aj sono bude ok.

nika232
15. júl 2009

ahoj mircalla no ja som doma uz od stimulky a este sa neplanujem vratit lebo mi to za to nestoji. aspon teraz na zaciatku sa dost obavam lebo sa moze stat hoci co.no dufam,ze bude vsetko ok,klop,klop,klop 🙂
ja som bola na krvi v utorok a aj na uzv v heliose to tak robia a na dalsie idem o 2tyzdne takze tak. a ty sa ako citis? preco chodite do brna?odkial si? lebo keby si sla do heliosu tak si myslim ze na to uzv by ta isto vzali oni su tam super asi by si si to ale musla zaplatit.

mircalla
16. júl 2009

do pondelka pockam, do heliosu mam daleko, som z BA
a moj gyndos by ma poslal niekam do nemocnice na UZV, kde to beru ako na beziacom pase
no zrovna dneska sa citim pekne nanic...uz od piatej som na wecku, zaludok uplne na vode, vraciam v kuse

nika232
16. júl 2009

to vazne?no a ja nic.inak aj ja som v 5tt 🙂 no to mas niakeho divneho gynekologa moj gynekolog ma uzv v ordinacii. no tak sa drz. a nech sa ti ten zaludok ukludni

mircalla
16. júl 2009

moj ma tiez, ale nie zrovna najmodernejsi pristroj
divny nie je, naopak je velmi mily, sam mi odporucil, ze je dobre ist na UZV s co najkvalitnejsim pristrojom. a to by ma poslat do nemocnice na UZV. Tak som sa jednoducho rozhodla, ze pojdem na UZV do CAR k lekarovi, ktory bol moj lekar od zaciatku. Do pondelka to uz nejako vydrzim, ked sa vrati z dovolenky

nika232
16. júl 2009

aha ja ze nema ziadny lebo to uz v dnesnej dobe by asi ani fungovat nemohol. a uz je ti lepsie?

ybyta
16. júl 2009

no ahojte ROSIENKA tak velmi stebu citim viem ako tije moja zlata až teraz sa ozyvam maminku v noci vzala zachranka srdiečko tlak vysoky moja zlata nevzdavaj to dušička poboli aznova budeš tužiť isť nato!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ver tvoja snaha bude odmenena! nevieme prečo to takto je aleje 😢 😢 😢 nikuš no došla ti ta pošta odomňa????????????????????????????,,

rosienka
16. júl 2009

ybyta - to je mile od teba, dakujem, je mi fakt na nic a tazko sa mi znova nadeja na lepsie zajtrajsky, ale snad aj to raz pride. Teraz si zo 2 mesiace oddychnem a snad nazbieram sil do dalsieho boja. Teraz by som to asi ani nezvladla ist do toho, musim mat odstup. Ty vlastne ako ides pokracovat?

ybyta
17. júl 2009

😉 😉 🙂 🙂 🙂 ahojky micky Rosienka moja zlata ver že aj mi 18 rokov toje ozaj vela anevzdam to!! sa citim stale aj mlado 😉 😝 moja aneskusiš toivf??????,,, avmožno hned bum 😉 skus to moja je to drahšie ale možno fakt na1 krat tebe naozajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjto prajem tu mije dobre na tejto stranke svami Niki jasom mala potvrd. tehot. skrvi apotom kleslo na 57 aza 5 dni na 1 😢 😢 😢 😝 😔 to ktej otazočke 😉 ale moja ty sa nesmieš takto stresovať babatku to ubliži nemysli na zle veci drž sa aneopovaž robyť 😝

ybyta
17. júl 2009

micky večer ale o 21.00 som tu papa 😉 🙂

nika232
17. júl 2009

ahoj ybyt dakujem za odpoved. inaak ako?
rosienka a ty sa drz,to sa mi lahko hovori...ja viem.ale to sa podari,ze ybyt?ty si ides pre deturence v septebbri,ze? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre