Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bahara
20. sep 2010

@wera No?Tak to som potom mala Ja nie?Keď až v sobotu som mala ET.

wera
20. sep 2010

@bahara tehotenstvo sa ráta od prvého dňa poslednej menštruácie 🙂 teda aspoň by sa malo 🙂
ja sa cítim dobre, od včera ma pobolieva maternica, ale inak je to okey... prsia ma bolia ale to bude z utrogestanu?
a ku ktorému doki do centra chodíš? dostala si iba utrogestan alebo ešte aj nejaké iné liečiky? ja som dostala ešte aj prednison a anopyrin 🙂

bahara
20. sep 2010

@wera Docent Valky ma má pod palcom 🙂 beriem stále Utrogestan 3 krát 2 denne.Ale iné neberiem.Len dnes som bola na injekciu a ešte v stredu na jednu mám prísť na udržiavanie..to je všetko..mňa teda prsia bolia riadne aj ich mám o dobré číslo väčšie..čo nie je až tak zlé 😀 ale strašne bolia..a trocha cítim podbruško ale je to v pohode..nič strašné...

bahara
20. sep 2010

@bahara@wera Počuj to potom aj vám dali fotku drobcov že?

wera
20. sep 2010

@bahara a aké injekcijky? pregnyl? a jasnačka aj my sme dostali fotečku drobčúrikov v brušku 🙂 🙂 🙂 si ju stále pozerám 😀

gabinkaa
20. sep 2010

@silvia545 ďakujem, dúfam, že ano, ale najradšej by som bola, keby výsledok bol o.k. a to by bol môj najkrajší predvianočný a vianočný darček, to pichanie je vraj dobré znamenie, ja som pri prvom ivf necítila nič, tak držím palčeky, aby sa to aj v krvičke potvrdilo, kedy ideš?

bahara
20. sep 2010

@wera Aj ja na ňu stále čumím..mi máme jednu malú halušku 🙂 😀 myslím že nie..pegnyl mi dali po ET a toto sú nejaké iné..na udržanie..neviem názov..to mi dávajú tam sestričky nekupovala som ...

wera
20. sep 2010

@bahara jaj, tak možno to bude agolutin viem že aj ten sa picháva... mne ani po ET nedávali prenyl...mám nábeh na hyperstimulák tak sa doki asi bála aby ho nerozbhela... 😉
budem držať palčeky 😉
ja už idem zaľahnúť, zajtra dobehnem 🙂
dobrú noc 🙂

bahara
20. sep 2010

@wera Idem aj ja už j čas aj na utrogestan 😀 tak dobrú noc prajem a držte sa 🙂 papa

gabinkaa
20. sep 2010

@wera to čakanie je fakt strašné.........ja som sa nevedela dočkať a výsledok neg.......dokonca som si aj teplotu merala, bola 37,4 a aj tak nič, myslím že to bolo aj tým utrogestanom, berieš ho aj Ty a aj niečo iné?

wera
21. sep 2010

@gabinkaa ahojky 🙂 no ja pre istotu teplotku nemerám, lebo tom by ma asi fakt porazilo 🙂 beriem okrem utrogestanu aj anopyrin a prednison 🙂

ybyta
21. sep 2010

Ahojte 😉 stale vas čitam aj ked nepišem ja mam 38 rok. 3 neuspešne IVF zrasty vo vajcovodoch 18 rokov snaženia moc moc zasahov operacie atd.atd...................................................................................vlani som bola v HELIOSE MARTIN vložily mi krasne Blastocisti aj sa chytily ale to vzdali HCG BOLO apo tyždni apo krvacani bolo 0 HCG ☹ 😢 😢 ATO ISTO PRETO LEBO VO VAJCOVODOCH okrem stale sa opakujucich sa zrastov bola aj zapalova tekutina a moc ato všetko brani babatkam k uhniezdeniutak teraz v maji som dala odstraniť oba nefunkčne vajcovody teraz mi v PIEšťANOCH vložili 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!embrijka anechytily sa ☹ ☹ ako som zufala hned som si dala pozreť celu maternicu z vnutra celu pod narkozu HISTEROSKOPIU avraj je krasna idealna na rodenie,genetika bola davno robena abola super a od maja čakame na vysledky čo nam ešte v maji brali krv!!!!!!!!!!!!!!!a ešte neni nedavajte si v NITRE robyť lebo sa nedočkate!!!!!!!!!!!!!!!!§citim sa prazdna na dne ana nervy stoho všetkeho aešte ked svami čaka žena čo ide na potrat a o babatku ani počuť je to zufalstvo preto vam toto všetko pišem nevzdavajte sa aj keby to na prví krat nevyšlo ja bojujem dalej pokial mam maternicu OK aj vaječniky pracuju bojujem dalej 😒 tužim poridiť adať mužovi potomka anevzdam sa idem teraz do BRNA TO BUDE Už 4 ivf HADAM Už TO VYNDE LEN JE TO FINANčNE NAROčNé ideme do REPROFITU žE SU TAM FAKT MACHRI AKTEJ bazalnej teplote pozor!nič nemerajte ste plne hormonov aUTROGESTAN A HORMONY ZVYššUJU TEPLOTU BAZALNU spitajte sa doktorov to už mam zasebu ja som stale mala 37.6 aaj viac no a PRTaaj ked sa chytili minuli rok bola zvyšena aaj teraz ked sa nič nechytlo to su HORMONY AAJ PRSIA NEVšIMAJTE SI TO žE BOLIA KEBY SME PRIRODZENE OSTALI TEHOTNE TO JE INE ALE SME PO stimulkach hrba hormonov, aj cikanie atd verte mi aj ja som si nahovarala všetko že je tim že som tehotna a neni to tak pekne nečakjte priznaky su baby čo krvacali špinily nemali absolutne žiadne priznaky abum TEHOTNE testy nerobte dajte na mna niektorym sa ukaže aj druha aj ked slkaba anič ☹ asu baby čo nemaju aj dlho druhu čiarku asu tehotne chcem len trošku poradiť ak čokolvek mate abudem vedieť rada poradim 😉 nnech sa všetky dočkame plnej naruče tej nesmiernej radosti alasky dieťatka

ybyta
21. sep 2010

adeň vkladu TRANSFERU je deň 0 ale počitaju sa dni odo dňa oplodnenia toje deň oplodnenia a od toho dňa sa babo zavrtava uhniezduje na 7=až 8 deň vtedy ležkať odpočivať arozpravať babatku ako ho už teraz milujete atešite sa na ňeho 😉

wera
21. sep 2010

@ybyta ahoj 🙂 vidím že toho už máš za sebou veľa... ale ako hovoríš treba stále veriť že to výjde 🙂
kedy sa chystáte do reprofit na konzultáciu? jedna kamoška z druhej témičky tam teraz tiež chodila, bola na treťom IVFku a je tehuľka, takže verím že tam robia zázraky 😀 budem držať palčeky 🙂
juj ja som dnes akurát 8 deň od oplodnenia a ležkám skoro stále, verím že sa drobčekovia uchytia 🙂

ybyta
21. sep 2010

wera 30.9. ideme na pohovor a zo stimulkou možem začať až vale za dva mesiace povedal doktor telo musi oddychnuť od tej haldy hormonov 😉 si ma potešila stou kamoškou supeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂 apekne ležkaj pod zadok podušku aby bol vyvyšenní a papaj same dobre veci a ovocie a kyselinu listovu stim METAFOLINOM či ako sa to vola a nehaj sa uplne rozmaznavať 😉 a kde su ostatne čakatelky? 😎

wera
21. sep 2010

@ybyta tak to budete mať pohovor už za chvíľku 🙂 🙂 🙂 a chcete skúsiť soft IVF alebo klasické IVFko?
jasnačka ja ležkám skoro stále... cez obed sa pôjdem trošičku tu po okolí poprecházať 🙂
a beriem femibion s metafolinom 😀

ybyta
21. sep 2010

ja si nemôžem dovoliť už nič soft len dobre HARD ☹ JA SOM MALA 2 KRAT ICSI AJ HATSCHING TO JE KED Už žENA MA VIAC rokov a obal vajička je tvrdši tak ho naškrabu aby sa mohlo kuriatko ľahšie vyliahnuť a zahniezdiť do maternice to mi teraz robyli anič ,aneneham nič na nahodu, je to aj spusta peňazí v PIEšťANOCH 2300 EUR A V TOM BRNE stimito ukonmy že zhruba 3600 eur,zaleži od množstva liekov ktore budem potrebovať anekup sa v moc teplej vode 😉 ja som mala take navaly stich hormonov jak v prechode 😠 😠

wera
21. sep 2010

@ybyta tak veď uvidíte čo Vám v Reprofite odporučia 🙂 určite sa to podarí 🙂 a do akého centra si chodila?

silvia545
21. sep 2010

ahojte kocky 😉
ybyta ahoj,,ako citam tak mas za sebou uz toho vela 😉 neviem,ci by som tolko vydrzala 😖 ja mam za sebou jedno neuspesne ivf,,som 5 den po ET a dufam,ze sa to podarí,,len treba verit a rozpravat sa s drobcekami a hladkat ich ako si napisala,,aby vedeli,ze ich velmi chceme 😵 mne odumreli vajickovody a mala som aj zrasty a aj tekutinu vo vajickovodoch ☹ tak tu tekutinu mi odsali a so svorkami zacvakli vajickovody,,ak by sa ta tekutina znovu vytvorila,,aby nevyplavila embryko,,dr v centre mi povedala,ze je lepsie vajickovody nechat tam,,ako ich vybrat,,ze je to lepsie pre vajecniky 😉 to sa divím,ze ti urobili aj ivf,,lebo tam kde som chodila dr povedala,ze bez toho,,by mi umele oplodnenie nespravili,,ze je to velke riziko a strata penazí 😉

ybyta
21. sep 2010

😉 no jeden tak adruhy tak ale toje podla mňa nEzmysel že nechať take vajcovody v takom stave nemaju nijaky vpliv na funkciu vaječnikov funguju aj bez vajcovodov, musime bojovať ajja sa sama sebe čudujem ako stale stale to nevzdavam a ani nemienim ačo aj keby v 50tke aj tak hadam sa PAN BOH ZMILUJE Už ALE POKIAL JE šanca anejake koruny jedem dal ja som bola minulí rok HELIOS MARTIN ateraz car dr. alexander RATOLESť PIEšťANY ADAVNO NA KRAMAROCH V BRAT, TO Už TAM NEROBIA

lilinka81
21. sep 2010

ako sa mame buduce tehulky 🙂 ,ako sa caka ,mate nieco nove? Kedy kto idete na krvicku??

wera
21. sep 2010

@lilinka81 ahojky 🙂 ja nič nového... na krvičku idem 1.10. a ty? 🙂

lilinka81
21. sep 2010

@wera ahooj 🙂 ,ja v piatok,pomaly zacinam saliet 😲

wera
21. sep 2010

@lilinka81 to máš za chvíľku 🙂 🙂 🙂 a testíkovať si neskúšala?

lilinka81
21. sep 2010

@wera len teraz sa to vlecie tie posledne dni a zajtra ma ne-dorazit mrcha 🤐 ,tak som nervozna....radsej som netestovala,nemam odvahu ....a ty,kedy budes?

wera
21. sep 2010

@lilinka81 ja by som chcela testíkovať v nedeľu... 🙂 🙂 🙂

lilinka81
21. sep 2010

@wera tak to uz budem vediet ako sa anielikom u mna paci 🙂

wera
21. sep 2010

@lilinka81 určite sa im bude páčiť 😉 😉 😉

lilinka81
21. sep 2010

@wera dakujeem 🙂

ybyta
21. sep 2010

Držim vam všetky palčušky alili isto tito vynde aj were citimto 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre