Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
21. sep 2010

asory zabudla som na silvinku 😉

lilinka81
21. sep 2010

@ybyta DAKUJEEMEE,verime v to aj mi a aj tebe sa zadari a dobehnes nas 😉

ybyta
21. sep 2010

dakujem spolu to zvladneme 😉

wera
21. sep 2010

@ybyta ďakujeme zlatinko, strašne verím že to výjde... 🙂 a dúfam že nás čoskoro dobehneš 🙂

balinka
21. sep 2010

@lilinka81 aj ja v piatok 😲

ybyta
21. sep 2010

ine akodobre spravy neprimam už sa tešim ako budete pisať o nadhenych bublinkach čo vam najdu sonom 😵 tušim v piatok budu prve spravy že?

krivka5
21. sep 2010

@ybyta ahoj citala som si tvoj prispevok az mi slzy vyhrkli. aj ja som mala dlho problem otehotniet a moj druhy partner strasne tuzil po babu. nakoniec sa nam podarilo hned prve ivf aj ked sme mali na male. maLI SME 8 oplod. vajok a nakoniec ostalo len jedno na 1 a druhe medzi 2-3. dali sme obe a jedno sa prijalo a tento tyzden by sa nam mal uz narodit nas vytuzeny chrustik. 🙂 prajem ti aby ti to v Brne konecne vyslo a o par mesiacikov si drzala v naruci svoje babo 🙂

ybyta
21. sep 2010

vieščo tak si to pekne napisala že aj som si poplakala, dojmu ma teraz aj kreslene rozpravky lebo taka prazdna sa citim ale dufam čoskoro budem taka plna že ledva vojdem do dveri 😀 😀 toje nadhera ako vam to krasne vyšlo 😔 jeto tak daleko ta uskutočnena tužba tak vysoko ale ked žena moc chce verím že dá sa dočiahnuť aj ti si toho dôkazom nech maš krasne zdrave dieťatko 🙂 😉

annamary27
21. sep 2010

@ybyta ahoj,my dve sme si myslím na jar trošku aj popísali,ked som bola na IVF.Verím,že si ešte šťastne popíšeme niekedy ako tehule. 😉

sarac
21. sep 2010

@renka77 Ahoj. Taká som rada a čo máš nové? Ja začínam mať problémy, začala som slabo špiniť, ale len občas, bola som aj v nemocnici, všetko je v poriadku, no neprestáva to. Napíš mi, ako sa máš. 🙂

silvia545
22. sep 2010

ahojte kocky 😉
som 6 den po ET a dnes ma nejako zacali boliet kríze ako ked mam dostat ms 😖 mam velky strach ci sa to podarilo ☹

lilinka81
22. sep 2010

@balinka takze cakame spolu,uz nech to je za nami a mame potvrdene ze sme tehulky 🙂

balinka
22. sep 2010

ano 😉 dufam,ze nam to vyjde a budeme tehu 😉 ved si to uz zasluzime 😉 drzim ti palceky 😉

lilinka81
22. sep 2010

@balinka dakujeem ,aj ja tebe 🙂 🙂 🙂

wera
22. sep 2010

@lilinka81
@balinka
@silvia545 babulky nebojte sa určite to výjde a budeme tehuľky 🙂 🙂 🙂

lilinka81
22. sep 2010

@wera tehulky,supeer ze sa vieme podporit, je to supeer 🙂 , Prave sa chystam na prechadzku na zeleznu ked je tak kraasne vonku,..baby z BA -nepridate sa niektora.,ked mate cas?????

wera
22. sep 2010

@lilinka81 ahojky 🙂 podpora je veľmi dôležitá 🙂 🙂 🙂 ja som už prechádzku dnes dala a teraz už zase ležkám... ale vonku je fakt krásne tak si precházku na vzduchu uži 😉

bahara
22. sep 2010

@lilinka81 Že založíme tehuľkovské túry 😀 😀 😀 😀

wera
22. sep 2010

@bahara ahojky 🙂 ako sa cítiš? čo máš nového?

bahara
22. sep 2010

No ja celkom dobre 🙂 len včera večer som cítila pod pupkom také jemné pichanie ale úplne slabučké..hm..a nad ránom som zase mala taký čudný pocit v pod brušku ako pred menzes ale nebolelo ma nič.len tie vaječníky stále cítim ale to už od prvého dňa ET... 😕 ako ty?

balinka
22. sep 2010

@wera ja uz neviem,zacala som spinit ☹ ale to bola len taka jedna kvapka,neviem ci si mam este robit nejake nadeje ☹

wera
22. sep 2010

@bahara mňa sem tam pobolieva maternica... včera večer bolela teda riadne... ale tiež mám sem tam také pocity ako pred mrškou... tak pevne dúfam že to mrška nebude, ale že to budú drobci... ja vaječníky ani nespomínam, lebo tie ma bolia z toho že sú zväčšné...
a ktorý DC si dnes? ja už 24 DC tak dúfam, že sa pampúšiky uchytia skôr ako príde mrška... 🙂

@balinka a ktorý si dnes DC? špinenie ešte nič neznamená, boli tu aj babuľky ktoré špinili a teraz sú tehuľky, tak sa z toho nestresuj 🙂 ak by si mala prípadne nejaké pochybnosti tak chod za dokim do centra...

balinka
22. sep 2010

@wera 28,tak dufam,ze to nieje mrcha ☹ no uvidim rano ☹

lilinka81
22. sep 2010

@wera tak pekne odpocivaj,nech sa dobre fazulky uchytia 🙂

lilinka81
22. sep 2010

@bahara no ved nech maju dostatok kyslika tie nase deticky,nieee ??? 😀

bahara
22. sep 2010

@lilinka81 😀 😀 jasné 🙂 🙂

lilinka81
22. sep 2010

Takze idem babule,pekne sa tu mavajte zatial ,papaaa 😉 😉 😉

wera
22. sep 2010

@lilinka81 krásny výletík 🙂

wera
22. sep 2010

@balinka nebojkaj, treba veriť 🙂 🙂 🙂

balinka
22. sep 2010

stale spinenie ☹ ale straaasne ma picha v brusku...co to tak asi moze byt?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre