Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

stanulka30
28. jan 2016

ahojte kocky, ja som dnes 8 den po vklade, jedneho dvojdnoveho embrya. Zatial som netestovala a uvidim, dokedy vydrzim 😉.
Viete mi niektora povedat, podla coho vam doktor urci, ake vysoke davky utrogestanu si mate vkladat? Ja mam 1-1-1 ale doctala som sa, ze kazda ma ine davky a niektore maju dokonca aj 3-3-3...ja by som si ich tam najradsej strcila viac, ked to znamena vacsiu sancu na otehotnenie 😕
vopred dakujem

cmudlo
28. jan 2016

@stanulka30 ja si myslím, že si už môžeš urobiť test...Nechápem, ako niekde môžu vkladať 2 dňové embryjko. ..asi preto ti dali také nízke dávky. ..

stanulka30
28. jan 2016

@cmudlo dakujem 😉, ja viem, ze uz mozem testovat, ale bojim sa, ze uvidim len / 😢, tak to chcem aspom do soboty vydrzat...
pri 1 IVF mi tiez vkladali dvojdnove embryo a vyslo to..ale v 12 tt ZP
zial, neviem ani kolko bunkove bolo, povedali len, ze bolo velmi dobrej kvality a keby nebolo tak nerobia vklad...som v zahranici a tu maju asi ine zvyky... 😒
ty mas ake davky utrogestanu?

cmudlo
28. jan 2016

@stanulka30 fakt? Ale vkladali ti na tretí deň od opu? Keď deň opu nerátam? Ja som mala 3-3-3.

stanulka30
29. jan 2016

@cmudlo ak den opu nerátam tak na druhý den mi vkladali.... Pondelok som mala opu a v stredu uz bol vklad... Takze vlastne dvojdňové embryo... Dobre hovorím, ci? Aj prve IVF aj druhé IVF som mala rovnako... Len pri druhom som mala vyššie dávky pri stimulke...neviem prečo, lebo vraj nemám problem s ničím ...

manana5
29. jan 2016

@stanulka30 ahojky...ja som mala 4-4-4, zalezi ako povie doktor ,podla krvnych testov...urcite ti zaberu aj v takomto predpise.drzkam palce,hlavne v klude prosim ta a na vsetko /pracu/sa vykasli.vela lezkaj.mne nezabrali ani po styri./nemala som totizto ten klud.,....,boli sme v Brne v reprogenezis.papa

manana5
29. jan 2016

@stanulka30 prosim ta ,kde v zahr.,si bola v centre???

stanulka30
29. jan 2016

@manana ahoj, 🙂 ďakujem za povzbudenie, uz ho začínam potrebovať 🙂 včera som do 3 rana bludila po nete a hľadala info, uz mi to začína liezť na mozog 🙂.
Ja som bola vo francúzsku, žijeme tu, takze som to nejako neriešila...doktor bol na odporúčanie...a kým som nekládla otázky vyhovoval mi 😀

stanulka30
29. jan 2016

@manana prepáč, sprava bola určená pre manana5 🙂 pardon, este sa tu moc neviem orientovať 😮😀

zabkazabka
29. jan 2016

@stanulka30 ahoj ja som dnes 8den po et...stale sa pozorujem uz je to na nervy..kedy ides testovat?mas nejake priznaky?ja citim ako by som mala dostat ms

zabkazabka
29. jan 2016

@ahsas ahoj testovala si??ako si na tom?mas aj nejake priznaky?

stanulka30
29. jan 2016

@zabkazabka ahoj ja som dnes 9 den po vklade, ale testovať budem asi az v pondelok najskôr, na krv mam ist az na 15 den od vkladu (to je budúci štvrtok )... Uz mam odskúšané, predtým som mala ledva ducha na teste 15 ty den a to uz som mala tehotenstvo potvrdené z krvy...od včera sa sledujem aj ja neskutočne ☹ hrôza ...Príznaky žiadne, okrem trosku citlivých bradaviek co myslím, ze je utros), plného brucha a neovladatelnej pazravosti hlavne vecer, nic! Ale ta pazravost ma chytí vzdy aj pred mrchou...☹. Ja mam dostať zajtra mrchu 😞...ale aj keby som nedostala, este to nic neznamená, bo ja pokial nevysadim utrogestan, mrcha nepríde...aspom doteraz to vzdy tak bolo

zabkazabka
29. jan 2016

@stanulka30 ahoj...ty uz si bola na viacerych vkladoch..to predtym tehotenstvo ti nevyslo??ja som uz raz bola tehotna a tiez som mala ma teste len ducha a zle to aj dopadlo..preto sa stale teraz pozorujem a ked idem ne vecko tak stale sa sledujem ci nespinim..to je uz chore...ja mam pocit ako pred kramamy ktore mam dostat az bud.stvrtpk...vzdy pred kramamy mavam tak 5dni spinenie co mi vychadza na nedelu tak dufam ze nedojde...prsia ma prestali boliet neviem ci je to dobre ci ako???

stanulka30
29. jan 2016

@zabkazabka to tehotenstvo bolo z prvého IVF a skončilo v 12 tt ZP.
Za seba možem povedať, ze som mala každé IVF iné...to prve som zvládala ľahšie fyzicky, ako to druhé .. Z prvého IVF mi potom zostali dva transfery, ani pri jednom nikdy žiadne príznaky (ani len citlivosť bradaviek, ani bolesť brucha absolútne nic), ale ani žiadne tehotenstvo
Druhé IVF som znášala horsie, mozno aj preto, ze som staršia nez pri 1ivf 🙂 hihi 😓
Ale musim povedať, ze pri prvom IVF som mala tiez tlaky ako pred menštruáciou a to sa uz vraj maternica zväčšovala ... Tak mozno je to dobre znamenie aj u teba 🙂...držím palčeky, skús sa niečim zamestnať, pozeraj komédie a oddychuj 🙂 a neblud po nete, bo každá to ma individuálne.. Viem, ze sa to ľahko hovori, ale skús sa tak nesledovať...ale som múdra, co? Počkaj vecer, do tretej budem nuuuurit na nete a hľadať informácie hihi

zabkazabka
29. jan 2016

@stanulka30 a to az tak neskori si mala ZP? Mne to skoncilo v 7tt..kolko si mala uz vkladov dokopy?a aku si mala stimilaciu?kolko si mala embryjok?ja som bola teraz na prvej soft stimulacii 4vajicka len jedno emvryjko vkladali na 5den blastocystu..ja mam velmi nizke amh😕

ahsas
29. jan 2016

@stanulka30 ahoj,ja som bola v ReproGenesis,a naordinovali mi 4-0-4. No podľa čoho sa to určuje neviem, takže budem rada ak savto tu dozvieme.

manana5
29. jan 2016

@stanulka30 ok, doslo to manane5 🙂

ahsas
30. jan 2016

Ja som dnes 10 deň po ET, robila som si ráno test a nič. Ešte mám štipku nádeje, ale .... nie veľkú ☹

majka15majka
30. jan 2016

@ahsas tak to sme 2 😢

meli8412
30. jan 2016

@ahsas
@majka15majka Baby, sice nie po et, ale po iui som na 12.den mala negativny test a o 2 dni na to krv pozitivna. Nadej zomiera naposledy. Drzim palce!

ahsas
30. jan 2016

@meli8412 No veď práve. 12 dni po IUI už ti test ukázal. To znamená, že embryjko po 5 dňovej kultivácii + 10 dní po tratransfere, by malo mať už 15. A nič ?

stanulka30
30. jan 2016

@zabkazabka hej az tak neskor ☹. Bolo to strasne, hlavne ked uz vidis akciu srdiečka a potom zrazu nieje...
Dokopy som mala 4 vklady ( 2 et a 2 x KET)
Mala som 9 vajok, ale koľko zostalo este neviem. Ked som sa doktora pri vklade pýtala, koľko bunkové je embryjko, tak mi bolo len povedané: dúfam, ze dobre inak by sme ho nevkladali. Potešil 😁Neviem ci som mala soft, doktor mi to nepovedal a ja som robila co kázal. Pichala som gonal 137,5 prvých 5 dni a od 6 dna do 9 gonal 150 a cetro, 10 den len cetro, na 11den pichla ovitrelle a na 13 mala opu.
Co je to nízke amh? Ja mam 2,7.
Ty si chcela jedno, ci? Veď to je dobre ked ti blankocystu vkladali, ja som tiez chcela, ale mne vzdy povedali, ze je lepšie uz po 48 hodinách, vraj su dobrej kvality. Tak neviem, čítam ze vačšinou vkladajú az na 5 den 😒 A uz si testovala? Ako sa cítiš?

stanulka30
30. jan 2016

@ahsas ahoj, vraj podľa výsledkov krvi 🙂

stanulka30
30. jan 2016

@meli8412 @ahsas, @majka15majka ja som mala 15 den po et len slabého ducha na teste a HCG uz bolo 337,2. Vkladali mi na tretí den od opu.
Takze hore hlavy kocky, musíte veriť 🙂 držím palce

ahsas
30. jan 2016

@stanulka30 Ďakujem, lebo už začínam fňukať. Ale O.K, pomohla si mi, ešte to vydržím a verím. Ďakujem Ti.

stanulka30
30. jan 2016

@ahsas oddychuj a skús si pustiť nejakú komédiu na naladenie 🙂...ja pozeram: "ako porodiť a nezbláznit sa" uz 3-ti krat za tento týžden a zatiaľ pomáha.
držkaj sa 🙂

stanulka30
30. jan 2016

@zabkazabka takze uz som sa Dočítala na nete, ze som nemala soft 🙂

zabkazabka
30. jan 2016

@stanulka30 a co je vlastne ten soft?ja som stimulovala d9kopy 8 dni asi iba.gonalom a potom olgalutram a pregnyl to je vsetko..ty si mala ake lieky?

zabkazabka
30. jan 2016

@stanulka30 stale ma mili to spinenie ale zistila som ze to mam po aplikacii utrosu.a citim ze mam dostat kramy...pockam do pondelka..ty kedy testujes?

zabkazabka
30. jan 2016

@ahsas to je este skoro nie??a mas aj nehake priznaky??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre