Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alex
25. jún 2009

už som odpísala

alex
25. jún 2009

lyndus my sme sa snažili už asi 4 roky, už mám schválenú žiadosť na IVF a novú prácu a toto som nečakala 🙂

maahuliena
25. jún 2009

😵 miška, takže zajtra testuj,.. začína nejaká tehu vlna 😉

miska212
25. jún 2009

maahuliena keby si tak mala pravdu 😉 😎 😀 😀 😵

maahuliena
25. jún 2009

miska 😵 no ja dúfam, že ju mám 😀 😵 😅 zajtra nas bude viíacej testovať, aj kellynka 😉

alex
25. jún 2009

držím vám kočky palce, dúfam, že sa zajtra ku mne pripojíte.

miska212
25. jún 2009

alex dakujeme! 😉 a tebe prisli aj na nejaky problem? ci sa vam "len" nedarilo? (ak sa mozem spytat)

maahuliena
25. jún 2009

alex, veriiime, veriime, ja už mám aj teraz chuť si ho spraviť, lebo som nejaká extremne unavená, ale vydržííím do zajtra 😵 alebo do nedele? 😀 😅

maahuliena
25. jún 2009

alex, de si našla tu odvahu testovať mi povedz 😀 😵 🤐

alex
25. jún 2009

maahu to môj muž... ja som čakala, že tam bude len jedna, fakt. To je úplne neskutočné.

maahuliena
25. jún 2009

no už je to skutočné, alex teším sa, naozaj, viem, toľko sklamania..kočne sa všetko začína na dobré obracať... u teba spravilo aj to, že si na to nemyslela... maš novu prácu... mali ste isť na IVF.... 🙂 😉
Som veľmi veľmi veľmi rada, že si ich nečakane našla 😀 naozaj, teraz sa furt usmievam 🙂 😵 MM , že čo sa furt usmievam 😀 😀 😀

alex
25. jún 2009

maahu aj ja sa furt usmievam. Už som urobila aj druhý test a sú tam 😉

maahuliena
25. jún 2009

už som si stihla prečítať 😀 😀 😝 tak sa tešiiiiim Saška, moooc 😵 😵 a čo na to manžel?

maahuliena
25. jún 2009

a máš aj nejaké príznaky, či len mešká? hmm? 😉 😉

alex
25. jún 2009

maahu ja som si ani nemyslela že mešká, lebo mne bežne hapruje cyklus, dnes som 38 deň, čo u mňa nie je nič neobvyklé.
Príznaky nie, skôr mám všetky príznaky na mrchu, tak som úplne šoknutá. Ešte aj vyrážky, čo som mala vždy pred mrchou sa mi urobili.

alex
25. jún 2009

muž sa strašne teší, trošku nám aj slzičky vyhŕkli.

maahuliena
25. jún 2009

no alexik, ja som dnes v šoku 😀 ale v príjemnom šoku 🙂 😉 😵 dodala si veľa iným holkám veľa nádeje... a už sa teším ako ti bude tt pri nicku svietiť 😵 bude marcové miminko 😝 alebo februárové 😀

alex
25. jún 2009

asi koniec februára.

loginka
26. jún 2009

baby, co sa chystate dnes testovat prajem vytuzene 2 ciarky, aj ked mozu byt slabsie, ale 2 !!! 🙂

lyndus
26. jún 2009

babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ako dopadli testiky? drzim mocno paluchyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

zbinka
26. jún 2009

dobre ranko babule,,,ktora dnes testuje,,,drzim aj ja palcekyyyyyyyyyyyyyyyy
,,,nech uz ste vsetky tehule
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵

miska212
26. jún 2009

hlasim test negativny ☹ ☹ ☹ 😢 mrcha zatial nedosla, ale ked sa to neukazalo 12 dni od transferu, tak je to uz asi stratene, vsak? ☹ ☹ ☹

maahuliena
26. jún 2009

miska.. nie je stratené... treba test s krvičky 😉 vieš koľké boli negatívne a boli tehu a aHCG ako svet 😝 fakt tie papierikové su len orientačné 😉

miska212
26. jún 2009

no, pripravujem sa skor na to negativne ☹ a ty skusis, ci az neskor?

maahuliena
26. jún 2009

aha, ja som to tu nenapísala 😅

testla som aj ja, kvoli mm 😅 a našla som si na 10tkovom testíku slabulilinku druhú čiarku (dnes 8dpET) baby mali ste tak niektorá???? 😉 takže malinká nádej tam je, nemali sme PK 😉 a tehu príunaky mám asi všetky 🙄

miska212
26. jún 2009

tak ti siiilno drzim palce, nech ti to vyjde!!! my sme PK nemali, vkladali mi 4bunkove embryo...

lyndus
26. jún 2009

miskaaaaaaaaaaaaaa moja, gebulku hore, budeme drzat palceky na krvicku 😉
maahulienka, ja som tiez mala slabulililinku, 9 den po KET, bez PK a vystupila az po limite, ked vyschol test... v limite bola az 12 den 😉

miska212
26. jún 2009

no, a ja som uz 12 den a ☹ ☹ ☹ ako skoro sa da ist na druhe IVF?

maahuliena
26. jún 2009

lyndus 🙂 😉 mne vybehla do nejakých 15minút, čiže po limite 😝 a aký si mala testík? 😉
ja som robila aj mamatest, ale ten 20jednotkový a tam len duch 😲 😲

maahuliena
26. jún 2009

misi.... a kedy ideš na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre