Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

anika142
31. jan 2011

@renattka24 no vtom dufam, ze tu bude sama tehulka

minka051
31. jan 2011

@luly3 no tak stým čúraním sme na tom rovnako.ja tiež chodím každú chvíklu mám pocit že sa počúram a vždy je to len trochu. a v noci idem 2x. To som nikdy nechodila. No veď zajtra už uvidím.Ked som to do teraz vydržala tak ten jeden deň už zvládnem.

zlatanka30
31. jan 2011

@minka051 ja viem.mas pravdu.este mam v zalohe ten tvoj car.ale bojim sa ,ze tam nam nevidu v ustrety alebo ano?

minka051
31. jan 2011

@zlatanka30 Neboj určite výjdu, ja ti to centrum moc doporučujem. Chodte na pohovor a uvidíš sama, len to ešte nevzdaj, ja verím že tehulka určite budeš.

bbtina
31. jan 2011

@minka051 už nemusíš čakať, si tehotná 😀

zlatanka30
31. jan 2011

@minka051 ved ja viem.ja uz nechcem absolvovat tu stimulaciu,ktora bola prvy raz,zevraj drasticka.mozno by nam ket naozaj vysiel.kto vie.a viem,ze daju aj tri.

minka051
31. jan 2011

@zlatanka30 a mrazáčikov ešte máš?
@bbtina ja si to tiež myslím ale uvidím zajtra 😵 😵

bbtina
31. jan 2011

@minka051 ty vieš čo, ja som už nedočkavejšia ako ty? To ako môžeš mať také pevné nervy, že ťa to neláka spraviť test, ja by osm už mala asi 5 za sebou ??? 😀 😀

bbtina
31. jan 2011

@renattka24 Tak na krv a na sono idem vo štvrtok, už som volala do centra, tak sa tešili, že chceli aby som už aj zajtra prišla 🙂, ale sa mi nedá......a do štvrtku to už 100% prežijem, aspon bude hádam dačo lepšie vidieť na sone 🙂

minka051
31. jan 2011

@bbtina si zlatá 😵 😵 😵 ach jaj veď aj som nedočkavá ja by som spravila, ale vždy mi niečo hovorilo že ešte počkaj 🙂 moja tak držím palce aby si už dačo videla a mala velikánsku radosť. 🙂 😉 Ja práve odchádzam z práce tak napíšem zajtra ráno. Tak zatiaľ papa. 😵 😵

zlatanka30
31. jan 2011

@minka051 nemam nic ziadnych mrazacikov ☹ ☹ ☹ ☹

renattka24
31. jan 2011

@bbtina Jejko tak paradicka.Sa tesim s tebou.To by ti mohli aj fotecku urobit🙂 Uzivaj si tehulkovanie...Este budes robit testik??
Nechapem preco ma tak odpisali....mohol sa na mna pozriet....fnuk

bbtina
31. jan 2011

@renattka24 Ešte jeden doma mám, taky s 25HCG citlivosťou, tak ten ešte miniem 🙂
Aaaale veď to máš jedno, krv berú tak či tak sestričky, na to doktora ani netreba 🙂 a ešte sa nachodíš potom k svojmu dosť, veď každý mesiac sa chodí na kontroly 🙂

renattka24
31. jan 2011

@bbtina Tak dam na teba.Uz nech chodim k svojim doktorom🙂))Ako sa vola ten testik??

bbtina
31. jan 2011

@renattka24 🙂))) to je nejaký Distrip test. No myslím, že by už ale nič iné ako2 čiarky nemal ukázať 🙂 Zajtra sa teším na tvoje foto 😎

renattka24
31. jan 2011

@bbtina Aj ja sa tesim.No dufam ze budem spat dobre a nebudem v noci chodit po byte ako....Alebo zeby som si ho urobila nad ranom ako ty?? 😀 😀 😀

bbtina
31. jan 2011

@renattka24 2x nepoviem, že to inak ani nebude. Veď počkaj, minimálne budeš 3 x hore, že či je už ráno 🙂))))

luly3
31. jan 2011

och kočky ja už chceeeem ráno 😕 😕 😕 a testíkovat 😉
zajtra to tu bude teda nabité týma testíkama 😀

@minka051 heeej aj ty stále čuraš 😠 ja tiež aj cez den aj vnoci ☹
strašne niečo ale zasa aj vela pijem tak možno preto

anika142
31. jan 2011

baby mam mierne zvysenu teplotu cely den ma boli hlava a mam pocit ze mi ide mrcha aj ked by som ju mala dostat az buduci tyzden v utorok, snad ju nedostanem a dufam, ze bude vsetko ok s kolajnicami. Snad to nic nie je. Dufam. A pritom ma hrdlo neboli ani nekaslem nic.

piskotka207
31. jan 2011

ahojte, ja som dnes 12 den po KET a stale som nenabrala odvahu testovat resp. dnes som aj chcela, ale osud do zariadil tak, ze asi nemam...isla som do lekarne a mali inventuru. Dufam, ze to nie je zle znamenie... ☹

anika142
31. jan 2011

@piskotka207 ahoj, drzim palce, kedy mas ist na krv?

piskotka207
31. jan 2011

@anika142 idem v stredu

makovicka53
31. jan 2011

ahojte zienky a to vam dr. odporucil vela pit po transfere?

annamary27
31. jan 2011

@minka051 držím palčeky na krvičke,povedz sestričke,nech ti odčapuje len pozitívnu na mimi 😀 😀 😀 😀

kajka39
31. jan 2011

@minka051-..hladam a caskam na dobre spravicky. Drzim vsetky palceky a som nesnierne zvedava. Nech po tvojej pozitivnej spravicke mame motivaciu to skusit a ist do toho znova 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luly3
1. feb 2011

pekné ránko žienky, čo ako testíky???ja zas len 1 ale viete co sa mi stalo mne sa na teste spravila aj druha čiarka slaba ale zmizla za 5 minut fuč a zostala mi tam len hnusna jedna.a duch???ja uz si aj namýšlam raz tam nieco vidim raz nie asi mi šibe.takže konečna hnusná jedna nenávidim ju...

renattka24
1. feb 2011

@luly3 Tak to si s tebou pekne zahrava druha ciarocka.A ked sa teraz pozries poriadne z blizka nic tam nevidis??
Ja vam teraz ukazem testik z nedele a teraz rano som si robila dalsi a nechame 🙄

renattka24
1. feb 2011

A teraz dnes rano .....mi vyslo toto!!!Co to je?????Pomoc...

sonulienkas
1. feb 2011

@renattka24 a aká bola citlivosť týchto testov? možno ten spodný je menej citlivý ako horný , ja tam aj tak vidím ružovú čiarku , aj ked slabučkú 🙂

anika142
1. feb 2011

dobre ranko zienky, renatka mozno ze to je tym ze bol iny test nemyslim aj na citlivost ale predsa ina znacka a tak aj na tom druhom je vidied slabucku. Ja som si robila a nic aspon tak sa mi vidi. Vzdy len / ale asi je to skoro este na testikovanie. Musim sa ukludnik nejak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre