Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
29. feb 2012

@camelco Ahoj..tak ako? Všetko v poriadku?

bique
29. feb 2012

@jajka1980 aahoj, a ty sa mas ako? ako ste pokrocili? ja tu vsetko citam kazdy den, ale za svet som nevedela najst, ako si na tom ty 😒

bique
29. feb 2012

@camelco ahoj...ako dnes?

bique
29. feb 2012

@katla ahoj...ja tiez cakam na KET...MS by mala dojst okolo 7meho...my sme mali ET s dvoma a obidve sa chytili aj vsetko bolo ok, len po predcasnom porode mi odisli ☹ teraz v januari nam tiez KET nevyslo a to sme mali velmi dobru kvalitu...takze tiez uvidime...treba len verit...ja silno silno verim a zijem v tom, ze to tentokrat vyjde 😉 verim tomu a drzim na palce 😉

bique
29. feb 2012

drzim nam vsetkym palce 😉

bukvickaaa
29. feb 2012

Ahojte, to cakanie po ET je nekonečné.... tiez teraz niekto caka na vysledok?? 🙂

jajka1980
29. feb 2012

@bique Ahoj..Tak žiadosť schválená..bola som v SPLN-e, pichli nejakú injekciu a teraz čakáme na mršku..
Ak ju dostanem, hned mám volať do SPLN-u ,spravia utz a hned sa nasadia lieky a injekcie.
Už ich mám doma..
A ty ako? čo nové?

camelco
1. mar 2012

dobré ránko 😉
@jajka1980 @bique uvidíme, čo bude v podnelok
@katla takže už tiež o chvíľu začínaš, nech všetko dobre dopadne
@bique určite to teraz bude úspešné, držím palce 😉
@jajka1980 tak už o chíľočku začneš, čo? už len počkať na //
@bukvickaaa koľký deň si po ET, hlavne nech sa dobre zahryzne a nech tam ostane pekne v teplúčku celých 9 mesiacov 😉

zuzanka.h
1. mar 2012

ahojte dievčatá ja tiež čakám na ms a ideme na KET. Máme jedno Veľmi sa na to spolieham, že sa to podarí. To čakanie je hrozné

bukvickaaa
1. mar 2012

@camelco ahoj, som 6 den po ET ked ratam aj den vkladu... dakujem, verim, ze sa silno zahryzne a nepusti!! 🙂

camelco
1. mar 2012

@zuzanka.h všetko bude ok, neboj, držím palce aby to vyšlo
@bukvickaaa určite sa nepustí, kedy ideš na krv

camelco
1. mar 2012

čakanie je zo všetkého najhoršie .......... najprv na schválenie žiadosti, potom na ms, potom stimulka, OPU a to naj ako to dopadne po ET al. KET ......... a ďalšie čakanie na uzlíček šťastia po 9. mesiacoch v náručí

bukvickaaa
1. mar 2012

@camelco na krv idem az 12-teho, ale urcite nevydrzim a budem skor robit test....

camelco
1. mar 2012

@bukvickaaa dnes si v podstate 5. deň, prvý sa neráta, takže skús tak 10. deň testnúť, držím palce aby ti to vyšlo 😉 😉 😉

zuzanka.h
1. mar 2012

@camelco ďakujem
Baby my sme mali skutočne šťastie Jurinko sa nám podaril na prvé IVF a ešte nám zostala jedna snehulienka (my ju tak voláme) na KET
@bukvickaaa mne test ukázal už na 8 deň od ET peknú čiarku (a bol to 25ťkový test) tiež som nevydržala a testla som.dodnes si to pamätám....

camelco
1. mar 2012

@zuzanka.h 🙂 🙂 🙂 ako ju pekne voláte

bukvickaaa
1. mar 2012

@camelco jj, viem, ze sa nerata ten prvy den, ale krajsie to znie 🙂)) chcem skusit v pondelok - utorok testovat a uvidime... to bude 9-10 den takze to uz by mohlo byt vidno 🙂

@zuzanka.h tak teraz si ma navnadila, aby som skusila uz v nedelu 🙂 ale tak jeden, dva dni este vydrzim 🙂

jajka1980
1. mar 2012

@camelco Ahoj..ach..aby si mala pravdu s tými //..to by bolo perfektné..a tebe samozrejme držím palce hlavne na ten pondelok..bude to dobrá správa..len sa neboj a mysli len pozitívne..
Ja čoskoro začínam s bojom.. 😉

bique
1. mar 2012

@jajka1980 jeee, tak super, to uz mas zakratko:D asii pojdeme naraz 😀 a budeme spolu haluzit potom 😀 ja by som za 6 dni mala dostat MS, tak druhy den idem na ultrazvuk, hned zacnem papat hormony a za 14 dni, ak pojde vsetko ako ma, tak by mohool byt KET 😀 okolo 20 marca asi...ja som si teraz cas kratila cvicenim, tak uz som zacala aj trosku lepsie vyzerat 😀 ale uz sa tesim, lebo teraz to vyjde a budem zasa pekne priberat, xixi 😀 😀 😀

zuzanka.h
1. mar 2012

@bique ja tiež čakám MS mala som ju dostať dnes a nič... už som skúšala aj tehu test a nič. Lieky už mám doma nachystané tak už len tú MS treba a potom tiež by mi to vychádzalo okolo 20 .... uvidím. Jurka mi vkladali tiež v marci 11. teho 🙂

bique
1. mar 2012

@zuzanka.h ja by som mala dostat okolo 7meho, vklad mam na 14DC, lebo mne rychlo rastie sliznica 😀 tak dufam, ze MS dojde vcas, lebo minuly mesiac sme mali neuspesne KET, MS dosla na 3ti den od vysadenia hormonov a bola neskutocne slaba 😖 dufam, ze mi to nerozhadzalo, lebo doteraz som mala cyklus ukazkovy... 🙂

zuzanka.h
1. mar 2012

@bique fíha na 14 deň??? ja idem na 14 deň na kontrolu do heliosu a potom sa uvidí. My máme iba 1 embryo a z druhého je Jurko. ( a to mi oplodňovali 19 vajíčok a podarili sa iba dve) Dúfam, že sa im naša snehulienka podarí rozmraziť a udrží sa u mňa 🙂 a ty kam chdíš do CAR???

zojaaa
1. mar 2012

@bukvickaaa
ahoj, kedy si bola na transfere???
ja v pondelok - 2 blastocysty, takze uz by mali byt uhniezdene, ale ja nic necitim ☹
vobec ma neboli brucho, neni mi zle....normalne sa bojim, lebo niektore baby pisu, ze citili take pichnutie ked sa uhniezdovali a ja niiiiiccc..... 😠

stastenka42
1. mar 2012

Ahoj babulky,ak sa mozem k vam pridat aj ja sa chystam tento mesiac na ket,mame posledne dva nanuciky. Vidim ze rovnaky termín budeme mat viacere,ja mam mat mrchu ti okolo 6.3.,tak uvidim

jaja101
1. mar 2012

@zuzanka.h vy ste skoro ako my,aj nám sa podarili iba dve,jedno zamrazili,jedno mi dali,tehotná som ostala,no bábätko nežilo,tak som musela na kyret v 10tt+4den ☹ my chceme ist na KET az v maji a tiež sa tak trosku bojim,aby sa snehuliačik dobre rozmrazil a uchytil sa ako to porvé,no dúfam už z pozitývnym výsledkom...budem na teba myslieť,nech to dobre dopadne 🙂

jajka1980
1. mar 2012

@bique Tak asi budeme v rovnakom čase čakať na // 😀 😀 😀
Len musíme veriť a myslieť pozitívne..Ja by som mala dostať mrchu okolo 7-8.3...a tak isto mám hned volať do SPLN-u a prísť na utz..a začneme s papaním hormonov..
Trocha sa už teším...nejak verím, že sa to 😀 teraz podarí,,..
A potom budeme spolu ako hovoríš haluziť.. 😝 😀 😀 😀 😀

jajka1980
1. mar 2012

@zuzanka.h Tak teraz to bude sestrička..držím palce..Takže budeme 3... 😉 😀 😀 😀

jajka1980
1. mar 2012

@zojaaa Ahoj..to že nemáš ešte žiadne príznaky, ešte nič neznamená..Takže sa nezlosti, nestresuj ale mysli pozitívne..Tie bolesti v podbrušku nemá každá žena..každá cíti niečo iné..a na nevoľnosti je ešte čas...tie prídu..len sa nestresuj..
Držím palce.. 😉

jajka1980
1. mar 2012

@stastenka42 Ahoj..Kľudne sa pridaj...ja idem tiež tento mesiac na IVF..Mrcha by mala dôjsť okolo 7-8.3
Takže pôjde nás viac do boja..Držím palce.. 😉

bique
1. mar 2012

@zuzanka.h ja chodim do KE-SPLN...my sme mali 16 oplodnenych, na ET mi vkladali 2, tie sa chytili, vyvijali, vsetko bez problemov, ale v 27tt mi po predcasnom porode a 3 dnoch na neonatologii uleteli moji chlapci do nebicka 😢 takze nam vyslo prve IVF, ale tehotenstvo skoncilo zle ☹ teraz v januari sme boli na prve KET s jednym, to sa nechytilo ☹ s dvoma som sa velmi bala, aby sa zasa obidva nechytili, lebo z dvojiciek som mala panicky strach, ale teraz v marci predsa len skusime zasa 2 😒 😖 ano, teraz som mala KET na 14DC...mne aj bez hormonov dost vysoko dorasta vystelka, cyklus mam pravidelny,aj ovulku, len nemam vajcovody napojene na maternicu 😖 iny problem u nas nie je, ale ani ina cesta ako IVF...takze ostava iba bojovat a dobojovat do konca 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre