Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
10. mar 2016

@zoji79 su baby, ktorym sa picha den vkladu napr. Pregnyl 5000jednotiek, tehu test detekuje este na 5.den.

zoji79
10. mar 2016

@meli8412 v deň vkladu ??? 🙄 Už som absolvovala zopár Ivf ale toto som este nepočula. V Brne to takto nerobia 😁 Ako vidím tie Car centra fungujú rôzne, každý ma iný plán a protokol...ale toto ma teraz prekvapilo 😊

meli8412
10. mar 2016

@zoji79 aj mna, tiez som sa cudovala, ale boli tu na tomto fore baby, ktorym pichli hcg hormon. Prve 3 vklady som zacala utrogestan brat den vkladu, ale posledne som zacala hned brat den vyberu, a pri poslednom som vymenila car. Pri kazdom car inak.

1veverica
11. mar 2016

@bella1303 joj moja tak to mi je luto, neber si to tak, vies oni sa stale na nieco musia vyhovorit, ale ja si osobne myslim ze kila navyse nie su uplnou prvorade. Pozri ja poznam tolko vela bab co mali okolo stovky a v pohode otehotneli

bella1303
11. mar 2016

@1veverica mna je tiez dost ale do 100 mam daleko.a jedno dietatko uz mam tak si nemyslim ze je to az taky problem

1veverica
11. mar 2016

@bella1303 no vidis, tak potom, kasli na to, bol to nejaky pako, co si len chcel nieco dokazat. Vobec to inac nebolo vhodne aby sa s tebou bavil na tuto, temu, vsetky dobre vieme, ze to zial nie je lahke schutnut, nemaju vsetky baby len modelkovske proporcie. Zabudni na neho, a hlavne bud v klude, nech to malicke nic nepocituje 🙂

bella1303
11. mar 2016

@1veverica neviem ci to nebol Valky.bol som v iscare v ba.uz nato nemyslim a neberem si to tak,len v tej situaci mi to prislo dost nevhodne.tysi mala vklad v sobotu?

1veverica
11. mar 2016

@bella1303 no to ti verim, nie nie, ja som mala vklad pred mesiacom

bella1303
11. mar 2016

@1veverica jaaaj.a kam do centra chodis?

1veverica
11. mar 2016

@bella1303 ja do ke

mojpoklad
11. mar 2016

ahojte baby, včera som bola na konzultáciu po neúspešnom IVF a na ultrazvuku sa objavila endo. cysta, skoro ma šľahlo :( , dr. povedala, že podozrenie na endometriozu, môže sa stať, že je to nežiaduci účinok Gonalu... doteraz som nikdy žiadne problémy nemala....na kontrolu mám ísť o 5 týždňov, môže ešte tá cysta zmiznúť, vstrebať sa? .........nemám slov.....

1veverica
11. mar 2016

@mojpoklad je mi to luto, ale ja mam tiez endometriozu, a podarilo sa, takze sa nemusis bat, na toto to nebude mat nejaky vplyv 🙂 Sa preliecis a bude to ok

mojpoklad
11. mar 2016

@1veverica No nie som nadšená, ti teda poviem, išli sme do ivf kvôli zlému spg, ja ževraj v poriadku, AMH 1.56 a napriek tomu vydolovali zo mňa pri OPU len 2 vajká, z čoho som bola v šoku ja aj doktorka... a teraz, že endometrióza v kombináciu zo zlým spg a málinko vajok, optimizmus ma veru prešiel ☹

1veverica
11. mar 2016

@mojpoklad neboj sa, ono v tomto pripade nejade o pocet ale o kvalitu. Musis byt pozitivna, ked este ty nebudes tomu verit, tak to bude velmi tazke. Lekar ti tiez povie, ze endometrioza sa polepsi prave tehotenstvom, je to na to najlepsi liek, takze toho by som sa az tak nebala 🙂 Mas aj zmrazene? ci si si dala vlozit oba?

mojpoklad
11. mar 2016

@1veverica Nie, nemám nič zmrazené, lebo do PK prežilo len jedno, manžel má totiž aj zlú fragmentáciu dna, takže tých viac vajok potrebujeme, teraz nám dr. navrhla soft (nie síce úplne klasický), ale tiež s clostilom, aby sme dosiahli viac vajok, a zvažujeme kombináciu darcovských a vlastných spermií...

1veverica
11. mar 2016

@mojpoklad a to si s clostylom mala 2 vajicka? Ja som tiez brala pred IUI a veruze tiez som mala iba dve vajicka, takze to vobec nevidim tak zle, ale uz pri IVF som mala 8, tiez ziadna slava, ale predsa len viac

meli8412
11. mar 2016

@bella1303 moja sestra mala 120 kil, ked otehotnela, takze kolkokrat ani tie kila nehraju rolu. Drzim palce.

meli8412
11. mar 2016

@mojpoklad ja som mala 11 oocytov a z tych 9tich co napichali ostalo 1, takze
@1veverica ma pravdu, ide o kvalitu a nie kvantitu. Tiez mam endometriozu, manzel zly spg a uz som 28tt. Hlavu hore, drzim palce.

1veverica
11. mar 2016

@meli8412 velmi pozitivna informacia, prst hore za to. Verim ze si jej pomohla 🙂

mojpoklad
11. mar 2016

@1veverica Nie, prvú stimulku som mala klasickú s gonalom, stimulovala som cca 8 dní, bolo 5 folikulov, len 2 vajká, 2 prázdne foliky a jedna cysta. Teraz, keď pôjdeme do druhého ivf, tak to bude soft, tak dúfam, že zaberie a bude aspoň 6 vajok...., 8 vojak je pre mňa krááása 🙂

mojpoklad
11. mar 2016

@meli8412 čo ste mali so spg, aj fragmentáciu dna zlú, či iba mierne zhoršenie spg???? Lebo tá fragmentácia je dosť dôležitá

meli8412
11. mar 2016

@mojpoklad pri ivf soft, ak budes mat 3-4, budes rada, malo kedy sa stane, aby bolo 6, ale clovek nikdy nevie. Skus vyhladat forum, urcite je tu nieco take, tie baby ti vedia lepsie povedat.

misela103
11. mar 2016

Ahojte ☹ tak my to mame negativne.... este aj mrcha prisla za normali by som nej nevedela ani lebo by mi prisla kazde tri mes. Teraz meska len par dni.... nie je to fer.... ☹ :-/ ach.... v pondelok sa objednam na konzultaciu

mojpoklad
11. mar 2016

@misela103 Je mi ľúto, ja som tiež po negatívnom ET:(

misela103
11. mar 2016

@mojpoklad ahoj.... rovnako ma to mrzi... tiez ti to dnes povedali? Je to tvoj prvy pokus??

meli8412
11. mar 2016

@mojpoklad kde mam zacat, 0% pohyblivost, vela patologickych, niektore deformovane..., aj dna robili, ale uz sa napamatam.

1veverica
11. mar 2016

@misela103 je mi to luto, velmi ti drzim palce pri dalsom pokuse

mojpoklad
11. mar 2016

@misela103 Nie, viem to už cca dva týždne, už sme boli aj na konzultácii čo ďalej, je to hrozné a nefér, hej moje prvé ET, ale mám za sebou aj IUI...

1veverica
11. mar 2016

@mojpoklad velmi ti dzim prsty, a verim ze to vyjde. Len mysli pozitivne, musi sa to podarit, ved je plodny rok 🙂

mojpoklad
11. mar 2016

@meli8412 ako u nás, patologických 98% 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre