Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ivec16
24. mar 2014

@zu_zi nie, slovaci sme obaja. Rok a pol sme tu ;)...

zu_zi
24. mar 2014

@ivec16 My sme ivf absolvovali v auguste a zaciatkom oktobra sme odisli do Londyna, mm uz v septembri. Tak si uzijes tehulkovanie v cudzine 🙂 Aku mas pracu? Ja som mala stastie, ze som sa len po muzeach a galeriach motala 🙂 A rodit by si chcela tam alebo sa planujete vratit na SVK?

ivec16
24. mar 2014

@zu_zi rodit urcite tu.. nebudem behat hore dolu... neviem si predstavit zeby som rodila na slovensku bez manzela.. alebo sa presuvat tesne pred porodom... vobec nepripada do uvahy...no ja sa tu hlavne ucim francuzstinu 🙂 bez nej sa tu tazko hlada praca... takze najlepsie ist na matersku a ucit sa popri detoch... do londyna mame namierene koncom maja 🙂 na vylet vlacikom 🙂

ivec16
24. mar 2014

@zu_zi a vy teraz lietate na KET na slovensko?

zu_zi
24. mar 2014

@ivec16 jej, aj my sme chceli ist do Pariza tym Eurostarom, ale na zaciatku mi byvalo dost zle, tak by to bolo zbytocne a potom som objavovala krasy Londyna, kazdy den ponukal nieco nove, tak sme to nakoniec odlozili. My sme tam boli raz, ale este pocas strednej, teraz to planujeme zlucit s navstevou Disneylandu, takze cca o take dva roky, aby z toho drobec nieco mal. V idealnom pripade bude druhy drobec v kociku 😀

zu_zi
24. mar 2014

@ivec16 nie nie, my sme tam boli iba na rok, mm studoval postgradualne studium, teda, ja som bola iba pol roka, lebo v 29tt som letela domov.

ivec16
24. mar 2014

@zu_zi aha... tak my tu planujeme trosku dlhsie stvrdnut... uvidime ako dlho bude manzel spokojny v praci...🙂 a ja hovorim, kym sa nenaucim poriadne po francuzsky 🙂 a ze kym tu mame to jedno embryjko odlozene 🙂

mayama
24. mar 2014

@ivec16 Ahoj tak hodnota bola 1024.

ivec16
24. mar 2014

@mayama wau to je super hodnota, to si bola ktory den?

ivec16
24. mar 2014

@mayama ty uz si bola ja na tom sone... tak to je super.. ja som bola dnes druhy krat na krv.. zachvilocku budem vediet hodnotu, tak do pol hodky... hned ju sem pisem 🙂

ivec16
24. mar 2014

@mayama tak uz viem dnes je 14 den od ET hodnota HCG 409 🙂 juj ale sa tesim...

sandra077
24. mar 2014

cafte chcem sa spytat ci mam nadej alebo nie...som 11 den po et...spravila som si test sice poobede ale preto lebo od 6 dna po et som zacala spinit potom krvacat a dnes sa mi to zhorsilo mam 29 den cyklu mala som dnes dostat mrchu...a dnes som zacala silnejsie krvacat tak neviem ci uz to neni mrcha naozajstna..beriem stale utros ale ustne lebo krvacam...a v piatok som bola pre istotu na kontrolu doc povedala ze mam sliznicu ok ale ked zacnem silnejsie krvacat tak to bude horsie..tak asi uz nic co? 😔 krv mam vo stvrtok.... 🙄

mayama
24. mar 2014

@ivec16 ahoj 15 den po et, ale neviem ako sa počíta že v ktorom som týždni teh.

mayama
24. mar 2014

@ivec16 Novidiš stúpla ti, ved každa sme iná, ja som bola dnes na sone, mam tam gestačny vačok, aj mi to odfotila, o 2 týždne na kontrolu. Ešte zabehnuť do lubochne- liečim si štítnu žľazu, mam uplne malu odchylku, ale kedže som tehotna, tak si musim držať hormony v norme. Ešte raz gratulujem a máš dake pocity, lebo ja mam len nafuknuté bruško, bolia ma vaječníky/to dozvuk OHSS/,poobede zaspim, mam chuť stale jesť, bolia ma kríže a prsia, inak žiadne nevolnosti a pod. pappapapa

ivec16
24. mar 2014

@mayama okrem bolavych prs nic, mozno castejsie hladna... Pocita sa tak ze ku dnu punkcie pripocitas 2 tyzdne ;)... Ja som mala punkciu pred 16 dnami plus 14 dni, je 4 tt+2

mayama
24. mar 2014

@ivec16 Dakujem tak ja si to vypočítam.

ivec16
24. mar 2014

@nancsy ako druha kontrola hcg? Kolko si mala?

basha070
24. mar 2014

@katika31 urcite je tam ciarocka - super !!!

katika31
24. mar 2014

@basha070 ahoj...rano skusim testnut...aj tak nemozem tomu uverit...uverim,az ked mi to dr potvrdi...( alebo az ked porodim 😉 )

nancsy
25. mar 2014

@ivec16 ahoj, malasom 1364 len teraz chodim do prace a akosi sa na mna niecolepi. Chytila som nadchu, boli ma hrdlo. Tak sa velmi bojim, aby sa nieco nestalo . Ty si na tom ako?

ivec16
25. mar 2014

@nancsy super hcg, no to casto byva, ze ked zena otehotnie tak ochorie. Davaj si pozor a snaz sa vela oddychovat. Nas prvy testik na 11 den bol hcg 120 a na 14 den 409 mali sme vklad na treti den 4 a 5 bunkove. Tak sa rychlo vyliec... Drzim paste ;)

katika31
25. mar 2014

Ahojte...dnes rano som skusala druhy testik...
Spodny je zo vcerajska z obeda a dnesny vrchny ranny..

smoulinka13
25. mar 2014

@katika31 super vyzera to najdejne 🙂 kolko dni si po vklade?

katika31
25. mar 2014

@smoulinka13 ahoj..dnes 8 den..

smoulinka13
25. mar 2014

@katika31 ja som dnes 4. den po KET, planujem testovat zajtra i ked je to este asi skoro

katika31
25. mar 2014

@smoulinka13 a kam chodis do car? Ja do Martina Iscare...chces testovat 5 den?a kolko ti vkladali? A ake?

smoulinka13
25. mar 2014

@katika31 ja chodim do MT helios 🙂 vkladali mi jedno 5 dnove expadnovanu blastocystu.myslis teda ze skoro 5. den? ty na 8. den mas dusika mne to asi nebude vidiet :D

ivec16
25. mar 2014

@katika31 naozaj nadejne tak nech ciarka len tmavne...

katika31
25. mar 2014

@ivec16 dakujeem

katika31
25. mar 2014

@smoulinka13 mne vkladali 6 dnovu expandovanu blastocystu..takze to mame skoro podobne...no vsak skus testnut...ja keby som mala test cez vikend...tiez testnem,ale nemala som doma a do drogerie sa mi kvoli tomu nechcelo bezat..😉) mozno ti uz nieco ukaze...mozno nie..ak ano super..ak nie...skusis neskor...ja nechapem ako niekto vydrzi netestovat..by som umrela od zvedavosti 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre