Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ufko
6. okt 2008

ahoj dici..dakujem, musim sa modlit, aby krvacanie ustalo a babatku nech to neublizi..
dici, ty si PN ? od kedy a dokedy budes ?

dicinka1
6. okt 2008

som na pn od stimulky..to mi dala obvodna..ku 5.10 mi ju ukoncila,lebo na posudkovej,by to uz neutiahla...a tak mi dal moj gyndos marodku..od dnes...az do porodu?ale mam tam diagnozu..bolesti bruska..takze on vraj az potom moze dat marod,ked urobi sono,tak mi da rizikove 😠

dior
6. okt 2008

dicinka- tesim sa, ty si bola taka pozitivne naladena, ze to inak ani skoncit nemohlo- blahozelam ti -tuj tuj tuj

mne lekar napisal PN a diagn- N 91 -liecba neplodnosti a bolo 😉

ufko
6. okt 2008

Teba tiez dost boli brusko ??? mna teda hrozne.. aj prave teraz,ledva sedim za PC..a k tomu este aj to krvacanie..
kedy ides na sono ?

zulka29
6. okt 2008

Ufko, ako krvácaš silno? 😕 Držím ti palčeky nech to prestane.

dior
6. okt 2008

ufko-hlavne KLUD!!! miminko to potrebuje- prisny kludovy rezim - vstavaj len na wc a na jedlo-drzkaj sa 😉

ufko
6. okt 2008

ahoj zulka..no vcera vecer zacali krce a spinenie..
rano trosku krvicky, potom som odovzdala krv a kravacanie na doobedie ustalo..poobede po vysledku krvi sa krvacanie opat spustilo a trva doteraz, je to taka cista cervena krv, je jej menej ako pri mrche..ale brusko boli stale..

dior..snazim sa, sedim pri PC a idem len na wc a umyt riady 🙂 mozem ?

ufko
6. okt 2008

dior ty si tehu ? a v ktorom tt ? si na PN stale ?

zulka
6. okt 2008

Ufko, treba len čakať. 😖 drž sa.
Ja som sa už objednala na konzultáciu a idem bojovať ďalej, nevzdám to kým zo mňa nespravia tehulku! 😅

ufko
6. okt 2008

Presne zulka, tak to traba brat a ist od oboja 🙂 drzim palec..neboj podari sa to vsetkym z nas 😉

julietka
7. okt 2008

ahojte babulky, dnes tu asi nikto nie je kedze konik blbol cely den.

Ufko ako to s tebou vyzera, dufam ze je vsetko v poriadku? 😵 😕

mysiatko
7. okt 2008

ahojte babenky, v poslednej dobe si vas len na konikovi citam ale vidim konecne aspon par pozitivnych sprav....katy...dufam a verim ze to bude tentokrat pozitivne a dotiahnes to do uspesneho konca a babenko budes ma v naruci....thuj thuj thuj....ked tu je viac pozitivnych sprav tak ma to opatovne laka ist po nasich snehuliakov

dicinka1
7. okt 2008

baby..mame nove tehulky?ci este nikto nic? 😕

zulka29
8. okt 2008

Ahojte, Ufko, tak ako pokračuješ? ola si u dokiho?

Je tu babenka čo bola so mnou na odbere vajok, transfere, na krvi....???

katy2
8. okt 2008

ahojte! 🙂
ufko, drzim palce....
zulka, vitaj... to sa mi paci, ze myslis takto pozitivne.... 🙂

zulka29
8. okt 2008

Katuška AHOJ, veľmi nádejná tehulka, kedy ideš na krv? Testuješ o 106? 😵

katy2
8. okt 2008

ale, praveze uz testovat tak skoro nebudem.... stale je tam druha ciarka do minuty ale stale je velmi slaba.... neviem, co si mam o tom mysliet.... 😔 najskor testnem az v sobotu.... mam strach, ze hcg nerastie... dnes som 9.den od ET.... 😔

zulka29
8. okt 2008

Zlatko, spomen si na Dicinku, tiež jej nesilnela 😉 . Verím, že ti to dobre dopadne, musí aspoň tebe 🙂

zulka29
8. okt 2008

Pozerám že si vymazala aj testiy 😠

katy2
8. okt 2008

pri nasej smole 😠
ale musim mysliet pozitivne... dam si do soboty pokoj a potom uvidime....

zulka29
8. okt 2008

A kedy testuješ? Raz sa smola unaví 🙂

katy2
8. okt 2008

uz nechcem nic zakriknut.... testovat budem az v sobotu a na krv idem v pondelok....
ved mi vlozili troch bobacikov, musi sa aspon jeden udrzat.... 🤐 🤐 🤐

zulka29
8. okt 2008

minimálne jeden zabojuje, ešte je slabučký a preto je čiarka slabučká. Si doma? Už si nepamatám...

katy2
8. okt 2008

som doma.... a ak to vyjde, tak doma aj ostanem.....
a ty ako? kedy sa chystas na laparku? drzim palce.... 🤐

julietka
8. okt 2008

katy, moj gynekolog povedal ze ak by boli dvojky, tak na teste sa to objavi este neskorsie ako ked je jedno. Preco to neviem..a vy ked ste vkladali troch tak sa mozno aspon dvaja zahniezdili.

julietka
8. okt 2008

inak u mna to uz pocitovo vyzera na mrchu, aj vcerajsi test na 10 den mi nic neukazal 😒
ale nevzdam sa a pojdeme do dalsieho IVF spolu so zulkou 😉

katy2
8. okt 2008

no uz to momentalne neriesim... stale dufam, ze aspon jedno bojuje..... v pondelok sa vsetko ukaze..... 🤐

janula13
8. okt 2008

Ahojte cakatelky, na chvilku vklznem, tiez cakam po ET, mala som ho v pondelok, takze len 3dni,na test buducu stredu..len sa chcem spytat, ako sa spravate po ET, ci len lezite, ci tak volnejsie fungujete...ja necitim absolutne nic, myslim ze sa vo mne asi nic nedeje, mam pocit ze ked si tu tak citam, ze babulky maju krce a tie mozu znamenat uhniezdovanie...my sme nemali ani PK. mali sme len 1vajko a to mi vlozili na 3den, ale namiesto 8buniek malo len 6...neviete kedy sa uhniezduju tie 3dnove?Mali sme aj AZH...dakujem a drzim vsetkym palceky..

cikyta
8. okt 2008

Ahojte!!!!!!!!!Janula,mna bolelo brucho po ET teraz,ale za to si môžem sama,lebo som si preplnila moč.mechúr a nedalo sa mi cikať.Trvalo to 2 dni.Potom som necítila nič!............Len 7den po ET som mala menštruačné bolesti tak zo 3 dni a potom mi bolo zase fajn a ziadna bolesť.A hlavne som vám sem chcela nahnať výrusík:T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

janula13
8. okt 2008

Cikytka dakujem, chytam ako diva.....a ako sa mas, zvladas injekcie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre