Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

labus
12. okt 2008

ja viem zlatík teraz je to moc bolavé ale ver mi keby som ti mala písat čím som prešla tak píšem celý den a nestačí
ked to neskusi znova nikdy sa nedozvieš ako by to dopadlo
zulka to je tvoje druhe mimomaternicové? čo vravý primár? mám kamošou lekárou mám sa ti na niečo popítat aspon o radu?

cikyta
12. okt 2008

Zulka,ked budeš najmenej čakať a to ver,že viem o čom hovorím!

zulka29
12. okt 2008

Idem babule, lebo ked som tu len placem...a mam potom vysoky tlak, sestrička ma karha......

labus
12. okt 2008

zulka chod oddychovat a neplač lebo osobne pošlem tu sestričku za tebou znova-drž sa moja

pipka
12. okt 2008

zulinka, drz sa mi, myslime na teba a drzime palce!!!

katy2
12. okt 2008

zulka 😔 😔 😔 😔
strasne na teba myslim a prajem vela sily.... mas to ozaj tazke.... velmi ti drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne..... moja, drz sa....

ufko
12. okt 2008

ahoj zulka..

boze moja zlata..co si to musis vytrpiet!! fakt treba byt v klude a neptrap sa prosim, raz to musi vyjst..
musime verit, lebo to jedine nam z ostava.. a este sme tu my 🙂 co ta podrzime a budeme s tebou vsetko prezivat..
a aj tehu 🙂)

ufko
13. okt 2008

ahoj zulka nasa..

tak ako, co nove ??? dufam, ze si OK a ze velmi sa netrapis..myslime na teba 🙂

zulka29
13. okt 2008

Ahoj Ufko, trápiť sa trápim, ale čo narobím...ale mám tu notebook, tak pracujem a zabávam sa aby som nemyslela...
Ešte neviem čo so mnou bude...nevylučujú nič...teda okrem tehotenstva z ktorého niečo bude...Môže to byť ešte dokonca aj normálne mimomaternicové, aj to krčkové, aj potrat...musíme počkať do zajtzra ako bude rásť HCG, včera bolo 2070, ešte rástlo, aj keď už nie tak rýchlo ako pred tým 😖

katy2
13. okt 2008

zulka, drz sa moja 😔 prajem vela sily....

zulka29
13. okt 2008

Katy, tebe prajem krásne vysoké HCG 😉

labus
13. okt 2008

zulka drž sa

katy2
13. okt 2008

zulka, dakujem.... ale ty sa mi drz... mas to tazke 😔

ufko
13. okt 2008

zulka si statocnica 🙂 mam z teba radost, ze sa drzis..viem, co ine ti zostava, ale asi ta ma "tam hore" niekto rad a mozno sa to zadari.. aj ked takto tazko 🙂
moja kolky den si od transferu ???krvacas, alebo uz nie ?

zulka29
13. okt 2008

Katy, veď už je to pomaly na román 😒 do prčic 😔
Labu, dik

ufko
13. okt 2008

katy, kedy budu vysledky ???tusim dneeeeeeeeeeessssss 🙂 , vsak ??

katy2
13. okt 2008

ufko, uz som netrpezliva... ano dnes.... 🤐

ufko
13. okt 2008

a preco ???🙂)) ved ta druha palicka je krasne vidiet 🙂)tak uz teraz sa tesim s tebou..si na dobrej ceste..
hlavne hned napis vysledok, chcem to uz mat potvrdene krvicky aj my.. nech sa mozme zase tesit z jednou z nas 🙂

zulka29
13. okt 2008

Ufko, stále občas krvácam, ževraj z toho krčka....
a teraz som bola na UTZ a ževraj je to nebezpečné a môže to skončiť aj odobratím maternice...na paráda a teraz som úplne v kľude ☹

ufko
13. okt 2008

zulka..nevesaj sa 🙂 resp. neboj sa..viem, ze bojis..ale to sa nesmie stat !
resp. nestane !!! musis mat babulku, alebo babuliaka..toto sa musi stat a aj sa stane !!! musi...
lekari niekedy fakt zvelicuju, len aby bol pacient pripraveny na vsetko..ale skus vnutorne posobit na maternicu 🙂 aby sa dala do poriadku...niekedy to pomaha..drz sa 😉

katy2
13. okt 2008

som tehu 😵 😵 😵 😵 hcg je 500 😵 😵 😵 😵
dakujem vam za vsetko... 😵

ufko
13. okt 2008

Katy..vidis, hovorila som !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gratulujem, strasne moc a moc.. 🙂

si po IVF, alebo po KET ???

katy2
13. okt 2008

ufko, dakujem
po 2.IVF 😵

ufko
13. okt 2008

a lezala si, alebo pracovala ??? a teraz si domka ?

tak vidis, musis byt stastna ako blska, vsak ? je to krasny pocit..pekne si ho uzivaj ! 😀

katy2
13. okt 2008

ja som doma uz od OPU... a moj gynekolog ma uz do roboty nepusti.... budem cely cas na rizikovom....

ufko
13. okt 2008

tak tak..pekne len oddychuj.. a aj nieco robis doma, alebo si v posteli a pises si len s nami 🙂))))))

katy2
13. okt 2008

nie, nelezim... jasne ze aj nieco porobim ale setrim sa... hlavne cely prvy trimester.....

janula13
13. okt 2008

Katy gratuluuujem, krasa, tak este vediet kolko sa ich chytilo, keby tak vsetky 😉 Tak si to pekne uzivaj, cakala som dnes, co konecne napises 😉

katy2
13. okt 2008

janula, dakujem... hcg je dost vysoke... mozno budu dvojky... nechame sa prekvapit na uzv.... teraz v stredu idem zasa na krv, ci hcg rastie ako ma....

ufko
13. okt 2008

tak to sa mi paci..nic nerob..mas nato pravo 🙂 manzel nech vari,upratuje, zehli a podobne hovadinky 🙂))
ty predsa cakas aj jeho babatenko a teda musi sa o vas uz teraz starat 😉

inak pri takom vysokom hcg tam teda urcite nie je len jedno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre