Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aanetta
30. sep 2008

ja som s nim bola len na konzultacke a aj mna najviac vysetroval harbulak.ja som treti den po KETe takze na vysledky si este pockam 😅

dicinka1
30. sep 2008

tento cyklus sa pocita za cyklus,alebo ako?lebo podla toho som 33 den cyklu..co mi uz meska 😉

misik1
autor
30. sep 2008

no pocita, ale je velmi ovplyvneny tymi hormonmi, nie?

dicinka1
30. sep 2008

takze nemam to tak brat ze mi meska?

hej baby..pustila sa mi krv z nosa..z nicoho nic..to co je..asi nizky krvny tlak,nie?

mmonna
30. sep 2008

aanett a po KET marodujes,odpocivas a lezis?alebo uplne normalne existujes ako aj predtym?lebo ja som vobec neodpocivala skor naopak...vobec som si neuvedomila,zeby som sa mala troska setrit,a oddychovat...preto si myslim,ze je to len a len moja chyba....a chcem sa s mojich chyb poucit.....

aanetta
30. sep 2008

ja som tiez pri prvom neodpocivala a hned prvy den som dokonca vysavala 😅
ale teraz tie prve dva dni som bola doma a odpocivala.

misik1
autor
30. sep 2008

ale ber to tak, len aj inokedy ked je cyklus niecim ovplyvneny tak mze meskat alebo naopak prist skor....hej mozno mas nizky tlak.

dicinka1
30. sep 2008

tak mne meska..dufam,nemam priznaky na kramy.. 😵

mmonna
30. sep 2008

este ste tu baby?

julietka
30. sep 2008

ahojte kočky, rada sa k vam pridam ak mozem. Tiez som cakatelka na vysledky.
surik tiez som bola v piatok na transfere.
dicinka gratulujem k pozitivnemu testiku.
Ja som sa v noci zobudila na strasne stahy v maternici, nebola to bolest ale zvlastny nepopisatelny pocit ze by som z kože vyskocila a od vcerajsieho dna mam bezfarebny priesvitny vytok ako ked sa pocikate. Nikdy som take nieco nemala. Nepatrim medzi ludi co sa pozoruju, ale tie stahy maternice prichadzaju aj cez den a su take intenzivne ze sa chvilkami neviem sustredit ani na pracu. DUfam ze to nie je signal niecoho negativneho..ak mate s niecim podobnym skusenosti, budem rada ak pisnete, dakujem 😵

zulka29
30. sep 2008

Babule ktoré ste mi poslali IP. 🙂 Bolo to strašne zlaté, hneď mi skákali nové správičky, už som si myslela, že ma tu nebude nikto poznať a toť 😵

Julietka, ja tereaz neviem čo je výtok a čo je utrogestan, ktorý si dávam. Ale mám pcit že občas niečo ako voda zo mňa vytečie, podľa mňa ešte pozostatky z tej stimulky a folikulov. Kŕče som nemala, ale možno to znamená hniezdenie? 🙂 Nezamýšlaj sa veľmi nad tým, lebo sa zblázniš 😉

julietka
30. sep 2008

ved hej nechcem sa zamyslat, len uz som raz potratila tak som opatrnejsia na pocity 😨
zulka a ty netestuj 7 dni po transfere, zbytocne sa negativne naladujes 😵 pekne si pockaj na krvicku a uvidis vysledok bude urcite pozitivny.
zulka nepoznam ta tusim este z temy bezime IVF maraton, myslim ze si tam chodila?len si napamatam cim si uz presla. Uz si mala aspon 1IVF za sebou vsak? teraz si po KET alebo ET?

zulka29
30. sep 2008

Jul, 1 IVF mimomaternicové, 2x KET po 3 embryjá - nič 😖 a teraz 2.IVF...už dosť 😝 . Ano, chodila som do IVF bežkýň a raKETačiek 🙂

julietka
30. sep 2008

to ma mrzi zulka ze tak dlho musite bojovat 😔
ale nejaka kocka tu na fore tento mesiac spominala ze lekar jej povedal ze raz to vyjde kazdej, len niektorej na prvy sup a inej na jedenastykrat. znie to strasne a neviem si to predstavit, ale tesi ma ze sanca je..
zulka a teraz vam ostali aj nejaky mrazacikovia?

zulka29
30. sep 2008

Ano ostalo nam 5 🙂 . Ale ak sa to teraz nepodarí, pôjdem najskôr na laparku kde mi pravdepodobne odfaklia aj druhý vajcovod 😒 . Ale načo mi je keď má robiť len neplechu? 😅 .

julietka
30. sep 2008

tak to je super ze mate 5 mrazacikov 😵
mne zistili pri laparke tiez nepriechodne vajcovody, ale nevybrali mi ich, ze vraj to nie je v mojom pripade potrebne. Ze som este mlada atd. Ale Dr. v centre ma sfukla ze som si ich mala dat vybrat ze naco su mi..povedala mi to tyzden po operacii, naco?uz som bola zasita..
spominala nejaku tekutinu saktosalpinx ci co, ze sa odtial vylieva tekutina a vyplavi embrijko.
Kocky z fora ktore mali takuto diagnozu viacere otehotneli aj s tym, tak neviem. Nikto si nedovoli povedat ako to je naozaj..
zulka mala si tiez neprichodne vajcovody?

zulka29
30. sep 2008

Julietka, áno, práve že som mala saktosalpinx a kvôli tomu mi zobrali jeden vajcovod. Teraz je podozrenie, že to mám aj na ľavom. 😒

dicinka1
30. sep 2008

ja mam este 6 mrazacikov..dufam,ze ich tak skoro nevyuzijem..baby idem hajat ,lebo ma boli dnes akosi hlavka

katy2
1. okt 2008

Dobre ranko! 🙂
Prajem prijemne cakanie 😉 dicinka, vela stastia pri krvicke 😵

aanetta
1. okt 2008

Dobre ranko prajem vsetkym 🙂

dicinka1
1. okt 2008

tak baby..maternica ma 12 cm... babetko este nevidel..mam prist na sono o 2 tyzdne..........vysledok z krvi neviem kedy budem vediet..lebo to robi nejaka primarka...tu v snine..a ona ma cas.

misik1
autor
1. okt 2008

sliznica ja o.k., ktosi tu kedysi pisal, ze ma byt nad 10... 🙂

dicinka1
1. okt 2008

misik..tak to je supeeeeeeeeeeeer 😉

aanetta
1. okt 2008

dnes tu nikto neni? 😕 ☹

misik1
autor
1. okt 2008

aanetta ako sa mas a citis?

aanetta
1. okt 2008

ahoj misik.citim sa celkom dobre len ma obcas pobolieva brusko.a ty ako?

misik1
autor
1. okt 2008

aj ja vcelku fajn, tiez obsac citim brusko, no a krize uz par dni...mas skusenosti s vodnatym vytokom?

aanetta
1. okt 2008

krize aj mna ale ja som ich citila este pred KETom.s tym vytokom ti bohuzial neporadim.ale ak nemas nejake spinenie tak to by malo byt dobre 😉 a nerobila si testik?

misik1
autor
1. okt 2008

nie, to uz vydrzim, v piatok bude vsetko jasne...spinenie nemam, no neviem, ci sa mozem na to spolahnut...ty si mala, ked to bolo predtym neuspesne?

ufko
1. okt 2008

krasne popoludnie cakatelky 🙂)))
skor som sa na net nedostala, som sice od obeda pripojena,ale stale nieco riesim v praci 🙂

dicinka, Ty si dnes bola u dokiho ??? kedy vlastne si mala transfer ???

babulky zajtra mi drzte palceky, rano krvicka a pooobede budu vysledky a snad budu ako chce kazda z nas 🙂 vcera a dnes ma celkom pobolieva brusko, dufam, ze to nie je mrcha, lebo ju mam zajtra aj dostat..ale pri normalnom stave (nie pod vplyvom hormonov) ma nikdy pred mrchou neboli brucho..raz ma ukrutne bolelo, ale to som mala 14 rokov😉

kocky, ako mozte vidiet a hlavne rozoznat vytok, ked si vkladate utros a v ten sa roztapa a a ten aj vychadza von ?? ja nosim malu slipku a nic okrem lieku nevidim 🙂

misik si presne ako ja 🙂 netestujem, lebo naco sa zbytocne stresovat 🙂 to bolenie bruska je v nasich stavoch asi normalne, nie ? skoro kazdu nas pobolieva 😉 dufajme, ze to je ta spravna cesta !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre