Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zulka29
1. okt 2008

Ufko, u nás sa chodí na krv aj na 10 deň aj na 14 deň...ja tiež budem v piatok len ...vlastne len 9 deň, ale po PK.

aanetta
1. okt 2008

Baby vy sa mate vy idete vsetky uz teraz v piatok a ja az ten dalsi.tak budem stresovat sama 😔

ufko
1. okt 2008

aha 🙂 tak Tebe to akosi posunuli, mne aj IVF vyslo v strede cyklu a teda nechapala som ten tvoj postup 🙂
tu v BA je toho asi maju vela a teda nas daju len na jeden odber krvi 🙂 ten moj je zajtra juuuuuupiiiiiiiiiiii 🙂
aky vyznam to ma ist dva kratna krv, najskor 10 den a potom aj 14 ? povedali Vam to ?

zulka29
1. okt 2008

Ufko, preto aby videli ako HCG stúpa, alebo ak nie je na 10 deň pozit, tak pre istotu sa ide ešte raz a až potom sa vysádza Utroš...

dicinka1
1. okt 2008

zulka mas pravdu 😉

ufko
1. okt 2008

ja ked som bola na IVF tak som sice bola tehu ale s nizkym HCG a potom ma sledoval, resp, moju krv az do 8tt, HCG stupalo ale akosi menej ako malo a teda v 8tt mi pozrel ci bije srdiecko a vtedy sa zistilo, ze babanko tam nie ☹
tak a teraz presne po 6 mesiacoch od "cistenia" mi dal dvoch mrazacikov..tiez nechapem preco niekde vkladaju len jedno a vo FC davaju skoro vsetkym dve naraz.. je mi jasne, ze z toho mozu byt dvojicky
😉 ale aj tak, niektore kocky maju zamrazenych viac a aj tak im daju len jedno...
aanetta neboj tyzden ubehne ako voda, ked som sa pred par dnami zapojila na tuto stranku zajtrajsi den bol v nedohladne a pozri, zajtra je tu 🙂 hlavne nestresuj 🙂 ako pises.. uzivaj si to a predstavuj si, ze uz mas v brusku maleho cloviecika a vecer ho hladkaj..ja to robim 🙂

dicinka1
1. okt 2008

ufko..a vravi ti nieco ohss?ja som chcela strasne dvojky..ale musel mi dat len jedno..lebo som riskovala svoj zivot aj s tym jednym..ze sa mi to zhorsi...mala som strasne nafuknute brusko..a nemohla som dychat..mala som v plucach vodu..ale viem,ze mam 6 mrazacikov...tak sa nebojkam..ja dam vsetkym 6-tim sancu,.... 😵 😵 😵 😵

ja si brusko hladkam..a rozpravam sa s nim..a hlavne sa aj vecer pred spanim modlim... 😵 😵 😵

ufko
1. okt 2008

nie, vobec neviem co to je ohss..niektore kocky to tu pisali, ze to mali, ale neviem co to je.. to co sa ti preboha stalo, ze si mala v plucach vodu ?????? to akoze zo stimulky, alebo si mala zdrav. problemy ?
inak brusko mam nafuknute aj ja, aj teraz ked davam len utros a estrofem...hlavne ked nieco zjem, vyzeram ako v 4 mesiaci tehu 🙂 manzelik sa mi len smeje..

misik1
autor
1. okt 2008

aanettka, neboj niekto sa zase prida do dalsieho tyzdna......
zulka ale utros nebudu hnde vzsadzat, len velmi pomaly postupne, ze?
dici a kedy bude tvoj vysledok?
ufko zajtra cakam pozitivne spravy... 🙂

ufko
1. okt 2008

misik ...dufam, ze Vas vsetky potesim a hlavne aj seba a mojho draheho 🙂
ak ak nie, tak Vy budete musiet potesit mna 😉

misik1
autor
1. okt 2008

jasne...zajtra budem cakat,kedy sa sem dostanes.... 🙂 😲 😀

ufko
1. okt 2008

dakujem 🙂 to som chcela pocut 😀
zajtra by som chcela doobeda zbehnut do rakuska na nakupy, trosku odreagovat a neratat minuty kedy zavolaju vysledky 😉
poobede cca 14.30 sa ozvem 🙂

dakujem kocky ze to prezivame spolu 😉

dicinka1
1. okt 2008

ufko..to bolo zo stimulky...velmi som reagovala na injekcie...aj pri mensich davkach..a po pichnuti regnylu sa to zacalůo

zulka29
1. okt 2008

Misik,záleží od výsledku testu kedy vysadia...ak je pozit. pokračuješ až tuším do 9tt, neviem presne 😉 ak negat 🤐 hneď 😒

dicinka1
1. okt 2008

no a keby som teraz nebola tehu,tak dostanem hned kramy?nie?

ufko
1. okt 2008

dici...tak to si mala teda riadne fofry, moje telo ma asi rado hormaony 🙂 taku peknu plet mam 🙂)))
zulka presne, utros ak by som bola tehu, beriem az do 12 tt :(

kocky, co Vam vasi lekari povedali o sexovani pocas tychto 14 dni cakania ? mozte, alebo radsej nie ??? 🙂

zulka29
1. okt 2008

ja som ich vždy dostala na 3 ti den po vysadení utroša 😒

misik1
autor
1. okt 2008

no hnednie, ale po vysadeni Utrog o par dni,... kto ako..ale ty take neries... 🙂 a kedy budes mat ten vysledok o hladine hcg?

zulka29
1. okt 2008

Ufko, ja radšej nie, neviem, ale nechcem to niečím pokaziť....viem že som urobila pre to maximum, nech nemám výčitky 🤐

dicinka1
1. okt 2008

misik ja ani len netusim..tu to trva tyzden..

a tu sliznicu nemozem mat z liekov?aka by mala byt sliznica v tehu?

misik1
autor
1. okt 2008

mne nevraveli nic..... 😒 😒 tak sa riadim podla seba

misik1
autor
1. okt 2008

aha, tak to nie je bohvieco zase cakat, no tak budes dalej testovat sama, nie? No sliznica je jasne ze aj z liekov, ved na to ich berieme, nech sa to tam pekne pripravuje....

dicinka1
1. okt 2008

aha..takze sa na nu spoliehat nemozem?na tu maternicu?a hcg nemoze byt s duphastonu?alebo z utrosu?

ufko
1. okt 2008

dicinka ja ked som 10 den cyklu prisla na ultr. tak som mala maternicu 9 mm, tak ma objednal na ket na 14 den ckylu a vtedy neviem aku som ju mala.. ale viem e mi to sposobil liek estrofem ..
babulky co okrem utrosu beriete ?

misik1
autor
1. okt 2008

nie hcg jedine babo alebo pregnyl,myslim....

ufko
1. okt 2008

presne ako pise misik..iba z pregnylu alebo z babatka

dicinka1
1. okt 2008

pregnyl uz davno vyprchal..je to uz 15 dni..a po odbere som si robila testik a bol uz negativny.. 😀

ufko
1. okt 2008

tak sa pekne tes dici..si na spravnej ceste k uspechu 🙂

zulka29
1. okt 2008

Dici, daj si už pokoj a nerieš 🙂 Musíme čakať, a tebe sa čaká s // lepšie a zajtra nám ukážeš na teste poriadne diaľnice predsa 😉

misik1
autor
1. okt 2008

ja beriem estrofem a utros, no a jasne kys.listovu a B12...a ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre