Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zumike1
2. jan 2012

Negatívne... :(

katka1177
2. jan 2012

@zumike1 velmi ma to mrzi ☹ ☹ ☹ ☹

timmka
2. jan 2012

@silvinnka @silvinnka ahoj moja, citam akurat ze ty beries aj utragestan a duphaston, lebo ja som brala do 11 dna a potom mi skoncila a brala som len duphaston, mne sa zda, ze ked som vysadila utragestan, tak som zacala spinit z toho, mozes mi dat tvoje davkovanie,idem na ket a chcem si kupit utrogestan sama, chcem ho brat a bblo mi ho pytat od dr. v car, on predpisuje len duphaston, tak si ho nasadim sama 😉 , pozeram ze si uz v 12 tyzdnom, drzim palceky 😉

timmka
2. jan 2012

@zumike1 zivot ide dalej ☹ ☹ ☹ i ked to boli, ale nevzdavaj to a bojuj 😉 sme silne 😉

brita
2. jan 2012

@zumike1 Ahoj Zumike, je mi to velmi luto ☹ .Vies, malokomu sa to hned podari, vacsinou si to kazda oddrieme na niekolko pokusov, je to strasne nespravodlive. 😠 😠 Ale ja verim, ze sa z toho rychlo dostanes a skusite to znova. Len si nechajte chvilu cas a ked budete mat pocit, ze chcete ist opat do toho, tak do toho chodte. Budem ti drzat palceky. 😉

silvinnka
2. jan 2012

@timmka ahoj,po ket ber utrogestan 3x2 gulicky(vkladaj si ich zo spodu )....ja by som na Tvojom mieste,ak mas moznost kupit si utrogestan brala len ten....ja tym,ze som bola v nemocnici,tak mi knemu doordinovali aj duphaston....do 9tt som brala maximalne davky utorgestan 3x2 a duphaston 3x1 tbl....teraz od 10tt si vkladam 2x2 utrogestany a na obed papam 2tbl duphastonu....zacali mi vysadzat utrogestan a o dva dni som zacala spinit,tak mi ho opat nasadili a beriem lieky tak ako v 10tt,...drzim silno paste 😉

silvinnka
2. jan 2012

@zumike1 mrzi ma to ☹ dufala som,ze sa miminka uchytia ...

timmka
2. jan 2012

@silvinnka dakujem, mam moznost kupit, ale jedna kocka mi ho aj da, tak este raz, mam ho brat 3x2, a duphaston kolko krat?

timmka
2. jan 2012

@silvinnka lebo ja som ho brala len vecer 2 utrogestan a 3x1 duphaston, nemozem tak???

silvinnka
2. jan 2012

@timmka ja by som k tomu pokial nebudes spinit uz duphaston nebrala,u nas v care to takto robia....pokial nespinis,tak len utrogestan 3x2 a ked zacnes spinit tak az potom 2x1 tbl k utrogestanu 😉

silvinnka
2. jan 2012

@timmka duphaston je slaby,ma len 10 mg progesteronu a utrogestan v jednej gulicke 100mg progesteronu....tak neviem,no je to na tvojom zvazeni

timmka
2. jan 2012

@silvinnka utrogestan budem urcite brat, a duphaston neviem.... asi nie, boze co mam robit? este ked zajdem do car, tak so pokusim nejako jemne dr. opytat, dufam ze ho nenaseriem 😉

silvinnka
2. jan 2012

@timmka inak nechapem,preco Ti nechce dat utrogestan....ved vo vsetkych caroch sa automaticky predpisuje utrogestan a nie duphaston

kiera
2. jan 2012

@zumike1 to je mi luto, musis by silna a verit, ze na druhy krat to uz bude tehotenstvo

kiera
2. jan 2012

@haannka ahoj, tak ako sa citis, myslim na teba

haannka
2. jan 2012

@zumike1 milacik, strasne ma to mrzi, viem ako to zasiahne nase srdcia a mysle... nech to rychlo preboli a nech mas znova chut nevzdavat to...velmi na teba myslim

haannka
2. jan 2012

@kiera no nemam nic nove, zajtra idem ku svojmu gyndosovi na krv...ak to bude negativne nebudem sa musiet dlhsie stresovat ak sa stane zazrak a bude to pozitivne aspon si vo stvrtok v centre zistim ci to stupa...

timmka
2. jan 2012

@silvinnka neviem preco , ale nase car to dava tak..... 😒 😒 😒

deinad
2. jan 2012

@zumike1 je mi to luto :(, tento rok musime byt silne....

haannka
3. jan 2012

@kiera krv pozitivna 🙂 🙂 🙂

brita
3. jan 2012

@haannka Super spravicka, gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

kiera
3. jan 2012

@haannka jezis to je super, drzime palce nech ti to stale stupa

haannka
3. jan 2012

babulky dakujeeeeeeem 😉

camelco
3. jan 2012

@haannka držím palčeky 😉

katka1177
3. jan 2012

@haannka supeeeeeeeeer! Gratulujem!

timmka
3. jan 2012

@haannka gratulujem, zasluzis si to, len nech teraz hcg pekne rastie 😉 😵

brita
3. jan 2012

@haannka Aj ti povedali vysku HCG? Drzkaj sa. 😉

haannka
3. jan 2012

@brita ano hcg 112, som 12.den po ET bez pk

brita
3. jan 2012

@haannka Super, este raz gratulujem. 😉

alex81
3. jan 2012

@deinad Ahoj moja ... budem na teba moc moc mysliet vo februari ... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre