Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

herriett
2. apr 2010

inak, ked uz vediete tu evidenciu 😀 - mozte tam dopisat aj PK 🙂

sonulienkas
2. apr 2010

zdravim vás všetky 🙂 😉 , no ja som ráno testla-neodolala som.

herriett
2. apr 2010

Sonu...a?

sonulienkas
2. apr 2010

no neviem, rapid clear úplne čistý ☹ , no a pepino - je tam duch 🙂 - takže neviem , pretože rapidclear je s väčšou citlivosťou a neukázal mi nič -dnes som 9. deň po ET.Tak fakticky neviem čo si mám o tom myslieť.Denda , ako by som chcela ,aby si mala pravdu . Maryah a čo ty, čo maš nové , včera si mi tu chýbala.

herriett
2. apr 2010

mne herman kazal ist na krv o 14dni-a ze vraj si test z mocu nemam robit, lebo moze byt klamlivy. takze na tvojom mieste by som sa na test nespoliehala. ked som cakala dceru (to uz bolo straaasne davno) tiez mi vysiel negativny test-ale jednoducho som vedela, ze tehotna som. Tak hlavu hore-nezufaj 🙂 drzim ti palceky

denda1301
2. apr 2010

Ahojte všetkým prajem krásne sviatky 🙂
aleluli to su dobré znaky 😵 dufam,že to dopadne dobre.
sonulienkas väčšine báb na 10dem test nič neukázal až na 12-13 deň preto nám kážu prísť na krv a sono až na 14 do sanatoria.Tak klud dopadne to dobre.
herriett klídek hlavne si zamestnaj hlavu niečim iným,je to fakt lepšie 😉 na to nemyslieť.
dnes som bola u svokruši a tá mi povedala že mi to nevyšlo,lebo to velmi chceme a stale som sa s tým zapodievala ☹ Je lekárka v kupeloch a chodia jej tanm rozni pacoši 😎 a mala tam jednu lekárku až z Nemecka (rodáčka zo slovenska)tá jej dala recept pre mna mám isť do Rakuska si ho dať namiešať homeopatiká a mám ich brať 3x10kvapiek.Vraj nejednemu paru pomohla s otehotnením 😵 😵 😵 a k tomu si mám hlavu zamestnať niečim uplne iným vraj má vysokú úspešnosť publikuje v Nemecku aj knihy.Tak to idem skusim.

herriett
2. apr 2010

Denda, mas pravdu- najlepsie je mysliet na nieco ine-ved aj preto som tu 🙂 Uprimne povedane, snazim sa to brat tak- ze ako ma byt, tak bude. Ale pre klud v rodine pekne vylihujem a nic dokopy nerobim. Ale obcas mi moj milacik dovoli umyt riad a povesat pradlo 🙂 A snazim sa sustredit na nasu fenku, ktora je gravidna a pekne pribera 🙂 V druhej polovici aprila by mala priviest na svet steniatka 🙂 tak mozno budeme mat plodny rok 😎

zuuuzana7
2. apr 2010

ahojte baby 🙂
denda ak chces ja zijem v rakusku, tak mi posli reecept ja ti to dam namiesat a poslem postou 😉 rada pomozem ako mozem 🙂

zuuuzana7
2. apr 2010

a co sa tyka brna, je tu tema slovenky v reprofit brno, alebo tak nejak sa vola, s tou poistovnou to nebude mozne, ale robia tam nativ stimulaciu ta je financne nie tak narocna a pre telo tiez nie 🙂 ale baby si to tam velmi chvalia, takze skus sa kuknut do tej temy a popytat dievcat 🙂 drzim palce 🙂

zuuuzana7
2. apr 2010

a baby ako som vcera prisla domov, tak som ten test este raz vytiahla z kosa a volaky duch sa tam mihol 🙂
tak mam opat nadej v sebe 🙂 avsak je este prilis skoro 🙂

zuuuzana7
2. apr 2010

sonulienka teraz som si vsimla, jupiiii tak hlavne ze tam je ten dusik 🙂

zuuuzana7
2. apr 2010

idem domov z prace velkonockovat ... tak pa baby 🙂

simpatica
2. apr 2010

baby, ja som dnes druhy den po ET, vsetko v pohode, embryo krasne
ja odpocivam, ale dnes mi nas pes skocil labkami na pödbrusko, az ma to trocha zabolelo, lebo mam este po stimulacii podbrusko ake rozbolavene, bojim sa, aby so nesposobilo, ze sa embryo neudrzi,

sonulienkas
2. apr 2010

zuuuzana dík , aj keď neviem ,či sa tešiť.

simpatica
2. apr 2010

ahoj, sonulienkas, dakujem za prispevok

simpatica
2. apr 2010

sonulienka, test sa ma robit 6 den po ET
tak sa neplas a nerob si testy tyzden pred terminom

sonulienkas
2. apr 2010

Ja som dnes 9. deň po ET.

simpatica
2. apr 2010

kolko ti dali embryek?
mne len jedno, lebo ze bolo pek¨ne a ja som utla, tak povedal moj gynekolog, ze by bol radsej, keby som mala len jedno miminko

simpatica
2. apr 2010

citala som to, prave preto som ti pisala, ze na tehotensky test je priskoro

simpatica
2. apr 2010

ja som len druhy den, ale myslim, ze to bude na psychiku pekne narocne
mam strach, no a dnes ma ten nas pes dorazil

sonulienkas
2. apr 2010

prečo sa má robiť 6. deň po ET? Nerozumiem tomu.Mám jedno embryjko bez PK.

simpatica
2. apr 2010

nie 6 dnei po ET, to som zle napisala, 16 dni po ET

simpatica
2. apr 2010

a ty chodis do prace?

sonulienkas
2. apr 2010

Jasné ja som mala dovolenku len v deň odberu a v deň ET- inač som bola vždy v práci , a ty?si PN? Kde chodíš do caru?

sonulienkas
2. apr 2010

toho psa sa neboj ja mám 6 ročné dieťa a to po mne večne poskakuje a dufam ,že bude všetko OK..Len teraz oddychuj aby sa ti pekne malé uhniezdilo .

simpatica
2. apr 2010

mne vyslo OPU na sobotu, tak som dovolenku nepotrebovala, no a ET som mala vcera, takze som mala den dovolenku a teraz mam do pondelka volno, lebo su sviatky, tak to vyslo dobre

simpatica
2. apr 2010

to si ma potesila, ze to beries trocha sportovo, myslis, ze ten pes nie je taky hrozny
lebo ja este nemam deti a velmi by som si priala

simpatica
2. apr 2010

ja chodim do plzne
lebo som teraz v CR, kam chodis ty? mas uz skusenosti s IVF?

denda1301
2. apr 2010

ahojky 🙂 vítam aj nové sa to tu pekne rozrastá,držím paste aby ste nevypadli ako ja 😢 😢 😢
Zuzana dík si zlatá,ale muž mi robí pravnika v jednej firme v BA tak mi do Rakuska skocí po to cez týžden.
babule nestresovat sa to je HESLO DNA 😀

simpatica
2. apr 2010

ja som sice doktorka, ale i tak si stale hovorim, ako sa tam to zrnko v maternici len udrzi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre