Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
8. feb 2010

matiasko aha,jasne chapem 🙂
ano aj ja som teraz na 2ivf 🙂

matiasko
8. feb 2010

a aj 1. si mala iba jedneho bobicka 😵

lusinkaj
8. feb 2010

ano aj na 1 som si dala jedno...ale teraz som chcela dve ale dr.odporucil len jedno

matiasko
8. feb 2010

a preco iba jedno. aj na prvom aj teraz
ja som myslela ze jedno sa dava iba ak ma babenka nabeh na ohss alebo dajaky problem

lusinkaj
8. feb 2010

prceo jedno?tak lebo som mlada 🙂 a vsetko bolo dobre maternice,vsteky vajka sa oplodnili co je dobre tak preto dr.povedal jedno

nivejka
8. feb 2010

ahojte...matiasko 😀 trošku som sa zasmiala,čo si popísala o tom wcku--jasne len v dobrom 😀 😀
lusi...čágo bélo 😀

lusinkaj
8. feb 2010

nivejka co to taka vysmiata???bolo tutu mutu.... 😀

nivejka
8. feb 2010

lusi...len máličko--to hlavné snad pride,ked si lahneme--teda pokiaľ zase nezaspím 😀 😀 😀 -ako včera

lusinkaj
8. feb 2010

nivejka no toto ty uz teraz zacinas... 😀 ty betarka.... 😀

krivka5
8. feb 2010

lusinka,nivejka...ahojkajte 🙂 nivejka ako to ze si si este neopravila profil?
lusinka...budes rodit tyzden po mne 😉 ozi termin mas vyratany podla poslednej mm,alebo podla oplodnenia...
mne to tu vyslo inac ako mi doki povedal...

lusinkaj
8. feb 2010

krivka ahooooooj,ja mam termin podla poslednej ms... 😉
no ako sa mas?ako sa citis?pocitujes nieco?

nivejka
8. feb 2010

áááááááá krivka ,že som na teba práve myslela???-jaj tá telepatia 🙂 🙂
ja som taká škaredá,že by som to tu len pokazila 😀 😀 --tak preto bez foto 😀

zuzana36
8. feb 2010

ahojte babulky,
mozem sa pridat aj ja? uz dlhsie tu chodim a zatial som si to iba citala, no nervozita sa stupnuje: tiez som po 1 ivf dnes 9 den, vcera som testovala a negat, tak sa snezim samu seba presvadsit, ze je to skoro. na krv mam ist az 15.2., ale to je cela vecnost ☹ dokonca ma prestali boliet aj prsia a uz aj spavost prechadza. no dost sa bojim, ze sa to nepodarilo

lusinkaj
8. feb 2010

nivejka ale nooo 😀 az taka? 😀
zmen si v pase aj to ze si tehulka

krivka5
8. feb 2010

lusi...ani nic az na moje nervy,minuly tyzden som sa snad pohadala z kazdym 😒 aj s mojim mnž.ale uz sme zase v kope,my sa nebavime tak cca 5 minut a potom je zase dobre 🙂 bolia ta prsia?mna nie a ani ma neboleli ,ale zenicky tu vacsinou sa na prsia stazuju.a ty ako uz grckas 😝 prepac ze sa pytam,ale co sa pamatam pri synovy mi byvalo strasne zle a teraz nic.divne,asi to bude dievcatko 🙂

nivejka
8. feb 2010

ešte nemám 2.krvičku--tak nechcem predbiehať,ale tú mám zajtra-výsledok zase poobede
zuzana ........jasnačka vitaj medzi nami 😀 😀 viem,že sa mi to dobre hovorí,ale kľud

nivejka
8. feb 2010

krivka ja som pri dcére vracala-teda musela som si pomáhať,lebo mi bolo neuveriteľne zle--a chute som mala na všetko kyselé,kečupy na litre...pri synovi si načo mala chuť???

lusinkaj
8. feb 2010

mna jedine prsia bolia na dotyk,su citlive,chodim na wc,negrckam....
dufam,ze aj u mna je svetko tak ako ma byt ale niektore baby tiez nemaju priznaky

nivejka
8. feb 2010

inak ja si už teraz prsia dobre natieram,lebo ma moooc bolia a mám ich krajšie a plnšie--bože to budem ale vyzerať neskoršie--ešteže ich nemám od prírody veľké 😀

matiasko
8. feb 2010

nivekja 😉 😅 😅
zuzana aj ja mam krvicku 15.2. 😉

zuzana36
8. feb 2010

krivka tak ja uz mam 2 baby, pri 1 som vracala skoro24h. denne a to pol roka apri druhej som mala neznesitelne bolesti hlavy a vracala som iba 4 mesiace. bolo mi az tak, ze som sa ruhala. a inac aj som sa cez vikend ,,posekala s tym mojim,,, ale vcera vecer sme sa udobryli 😎
nivejka to sa lahko povie- klud 😲 aj sa snazim, ale moc mi to nejde

nivejka
8. feb 2010

zuzana inak mne to tu veľmi pomohlo--sama by som sa asi zblázdnila--tu som sa mohla babám vyspovedať 🙂
a všetky ma podporovali..

nivejka
8. feb 2010

zuzana ved ja ti verííím istá som bola ako ty 😉 --ešte aj teraz stresujem...

lusinkaj
8. feb 2010

nivejka ja mam take prisa tiez navrete tie zlazy take tvrde 🙂
zuzana ahoj

nivejka
8. feb 2010

lusi.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
8. feb 2010

nivejka nesmej sa co ti je smiesne 😉 😀

nivejka
8. feb 2010

tie naše prsíčka--inak pri dcere som mala prsia ako dolly b. a zásobovala som nemocnicu mliečkom... 😀

lusinkaj
8. feb 2010

no tak moj muz uz po takych tuzi 😉 dufam ze ho nesklamem 😀 😀

krivka5
8. feb 2010

zuzka...ani mna prsia nebolia a ani mi neni zle a podarilo sa nam hned 1IVF a bude babo 🙂 a mala si predlzenu kultivaciu? inac aj ja som sa s moji muzickom povadila cez vik.,ale uz je dobre.testik bolo asi este zavcasu robit,skus o dva dni. ja mam vlozene dve bobulky tak som mala uz na siedmy den slabulinku ciarocku.pozri album...

lusinkaj
8. feb 2010

krivka kedy ides na utz?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre