Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gelinka75
3. jún 2012

@zuzana36 tak to je jasne, oni sa uhniezduju hned, ked som bola v centre na zakroku tak som tam lezala a babam co sa tam striedali tak im sestricka vravela, ze do 2 dni by mali byt uhniezdene, takze sa ti pekne chytili 😉

zuzana36
3. jún 2012

babulky ja sa az bojim tesit, ale tesim sa a hej mali sme PK,
@v555 to som rada, ze to takto pises, tak ty si tiez este cerstva tehulka, a davali ste dve ci jedno? my mamme vlozene dve
ano je to nadherny pocit, ked si predstavim co mame za sebou.....

zuzana36
3. jún 2012

@gelinka75 do ktoreho centra chodis?

zuzana36
3. jún 2012

idem ja ranajky robit, pekny dnik 😉

gelinka75
3. jún 2012

@zuzana36 ja chodim do GF, ty kam? inak zistujem, ze posledne 2 mesiace su v IVF riadne plodne, tak nech aj nam to vyjde 😀

v555
3. jún 2012

@zuzana36 ja som si dávala len jedno,bola to hatchujúca blastocysta......pred tromi rokmi som si dala vložiť dva a nevyšlo mi to tak teraz trošku zmeny 😀 😀 😀 a zatiaľ je to veeľmi super len ešte sa tešiť nechcem lebo je to veľmi skoro a som ešte tíško-radšej ale nevydržím asi dlho 😀 😀 😀 😀 😀 som žena 😀 😀 😀

sofia17
3. jún 2012

@bique
dakujem, tak 2 uz mame v brusku (1 je blastocysta a 1 morulka). Zial ostatne 2 neprezili, takze nam nic nezostalo na zamrazenie.
Babenky neviete ako dlho po ET trva uhniezdenie? Myslím na kolký deň.

zuzana36
3. jún 2012

@gelinka75 ja do iscaru, hej, nech mas pravdu 🙂

zuzana36
3. jún 2012

@sofia17 drzim moc palceky, neviem poradit presne, ale myslim na treti den.
gelinka 75 pisala, ze v car sestricka vravela, ze uz na druhy, kazdopadne drzim palceky 😉

sofia17
3. jún 2012

@zuzana36
dakujem

sofia17
3. jún 2012

Ozaj babenky je normalne za ma po ET pobolieva brucho?
Vcera ma bolelo dost, tak som len lezala a dokonca mi bolo lepsie az ked som si podlozila pod zadok vankus.
Dnes mi je lepsie, ale ked som sa kus pomotala po kupelni, uz som citila taky tlak odspodu a zas trochu bolesti.
Dnes som 16 den cyklu. A vcera pri ET mi pichli pregnyl. (OHS syndrom mi nehrozi na 1000000000%). Neviete
cim to moze byt?

bique
3. jún 2012

@zuzana36 ahoj...pregnyl to uz nevbude, tak sa potichucky tes, ja som tiez mala uz 5ty den slabu ciarku a cakala som dvojicky...potom uz iba pekne silnela 😀 drzim palceky

bique
3. jún 2012

@sofia17 na 5ty den od ET by uz mali byt uhniezdene...teda, ak si mala PK 😉 ale u kazdeho indi vindi..niekomu sa uhniezdia poriadne az na 8my den 😉

cora41
3. jún 2012

@zuzana36 SUPER SPRAVA 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cora41
3. jún 2012

@sofia17 Po ET pobolieva brucho aj tyzden, takze je to normalne, neboj sa a drzim prsty, len oddychuj a VER 😎

zuzana36
3. jún 2012

baby ja chodim a stale si tu jemnulinku ciarocku obzeram 🙂 🙂

zuzana36
3. jún 2012

@bique moja, ja som nemala tento cyklus pregnyl, takze ten to urcite nebude 🙂 🙂 🙂

sofia17
3. jún 2012

@bique
@cora41
dakujem za info, velmi dufam ze to tentokrat vyjde. Prislo mi to len take ine lebo po prvom ET som bola uplne v pohode ani trosku bolesti, a teraz je to upne nieco ine. Takze pekne lezkam a oddychujem.
Citam ze tu mnohe testujete este pred odberom krvi v centre. Ktory den je tam uz nieco poznat? Nam prvy ET nevysiel, nakolko som hned na 5 den dostala mrchu, ale vklad mi vtedy robili az na 20 den, nakolko mi pomaly rastli folikuly. Teraz ho robili po PK uz na 15 den lebo sa zas poponahlali, tak dufam mame viac casu na uchytenie.

alibabaa
3. jún 2012

@zuzana36 preco si nepichala pregnyl??

zuzana36
3. jún 2012

@alibabaa nedali mi , ja som bola na prvy KET nie na ET beriem od zaciatku tohto cyklu lieky, tak to asi staci a teda asi aj stacilo 🙂

bella1303
3. jún 2012

ahojte,mam otazku,mozte mi niekto poradit?Chystame sa na KET,lekarka mi vravela,ze mam zacat brat Estradiol od prveho dna cyklu,lenze mne sa mrcha az teraz spusta..mam to brat ako prvy den cyklu a dat si tabletku,alebo az zajtra?dakujem 🙂

brita
3. jún 2012

@bella1303 Ak ti pride menzes poobede, tak za prvy den menzes sa povazuje az ten nasledujuci den. Ale neboj sa, ak si das aj dnes prvu tabletku, vobec nic sa nestane. 😉

bella1303
3. jún 2012

@brita dakujem za radu. Dam si teda az zajtra kedze sa mi este poriadne nespustili.

martina2207
3. jún 2012

babule, mam otazku. Zase. Zajtra idem na KET. normalne mam brat dalej estrofem? A dneska a zajtra rano utrogestan zapit? Som v takom strese ze des.

karkana
3. jún 2012

@martina2207 áno, všetky lieky ber bez prestania, aj estrofem aj utrogestan ,,,, 🙂

alibabaa
3. jún 2012

@zuzana36 fiha.. ja ked som isla na iui tak mi nebolo treba pichat pregnyl. a uz 12 dc som sla na iui. takze sa mi moze tento scenar zopakovat? co si myslis?

alibabaa
3. jún 2012

@martina2207 ano vsetko tak ako doteraz. tfuj, tfuj, tfuj 😉 ktory dc si? a pichala si aj pregnyl?

martina2207
3. jún 2012

@alibabaa pregnyl netreba. pregnyl je na finálne dozretie folikúl a to ja nemám. Mám mrazáčikov už teda 3 rozmrazené úspešne tak uvidíme do rána ako sa im bude dariť.

alibabaa
3. jún 2012

@martina2207 aha, ja som myslela ze aj tak sa picha .. jupiiiii nebudem musiet pichat? si ma potesila ani nevies ako 😀 😀 😀 😀 a je to ten 17dc? dobre si pamatam?

martina2207
3. jún 2012

@brita ahoj. nechcem ti protirečiť ale nemáš pravdu s tým rátaním menzesu. ja som totižto teraz na posledy doslata 19.5. večer okolo 18.00 mrchu, tabletky som si dala o 23.00 ale rátala som cyklus až od následujúceho dňa. keď som bola teraz vo štvrtok 31.5. na kontrole sliznice a povedala som že som 12 deň cyklu doktor ma opravil že je to 13 deň, že nezáleží kedy o koľkej dostaneš ale aj ten deň sa ráta. no bola som z toho zmetená ale neostalo mi nič iné len mu veriť.zajtra ma čaká KET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre