Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ybyta
19. máj 2010

zuzanab všetko dobre aj christi amamičkam nastavajucim 😎 😉 ano aj mne pri krvacani najprv isto jedno odišlo lebo hcg bolo stale dosť apotom druhe ato už bolo hcg čista 0 ☹ ☹ bojim bojim v pondelok nastupuje natu MYJAVU av utorok primarko urobi fik fik avajcovody anciaša budu oba fuč 😔 ☹ že toje naj. riešenie aby som mohla pekne tehulkovať

zuzanabb
19. máj 2010

strelka, aj som si obcas vsimla v heliose tehulu a nechapala som co tam robi 😀 ale uz mi potom doslo, ze tam chodia na sono, len som nevedela ci su rizikove alebo co. Takze tam mozme chodit normalne dalej? Len ja to mam dost daleko z BB... no vlastne 60 km sa da, len je blba cesta, mame tam Sturec a tu panelovku do MT tiez zrovna nemusim. A moja zenska ma aj to vnutorne sono priamo v ordinacii, takze asi budem chodit len sem do BB.

stani urob si tak aby si sa nejlepsie citila ty sama. ked mas pocit, ze je lepsie lezat a oddychovat tak tak kludne rob. Ked budes spokojna ty, budu aj embryjka 😵

barchee ja si tiez myslim, ze sa to asi vstrebe, ale ty sa nad tym teraz vobec netrap.

yby drzim palce - uvidis, ze to vsetko dobre dopadne a dockas sa konecne aj ty babatka.

ybyta
19. máj 2010

dakujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂

barchee
20. máj 2010

zuzana,netrápim, len tak som rozmýšľala 😀

stanka04
21. máj 2010

Dobre ranko!
Kocky,ako sa vam spravalo brusko par dni po ET? Mne sa dnes nejak extra ukludnilo,necitim vobec nic,len obcas ostre pichnutie.Asi sa mi zahojili vajecniky po OPU 😝

zuzanabb
21. máj 2010

stani, neboj, vsetko je tak ako ma byt. mna tiez na par dni vsetko prestalo boliet a potom sa to zase zacalo 😉 ale aj keby ta to bolelo stale, tak je to OK, lebo kazda sme ina. aj prsia ma zacali boliet az ked som uvidela // nie ako tuto barchee 😵

ybyta
21. máj 2010

barche moja atebe potvrdili tehotenstvo?lebo tie paličky tu druhu žial... ťažko hladať porovnaj s druhymi aby si nebola sklamana 😔

awe
21. máj 2010

kocky, tak dnes 13 den po KET, Hcg 1500 😵 😵 😵 o tyzden ideme na ultrazvuk a dozvieme sa, ci cakame jednu alebo dve bublinky 😉

barchee
21. máj 2010

ahoj baby, takže krvička pozitívna, HCG 431 🙂

barchee
21. máj 2010

ybyta, na to, že som mala vložené embryjká bez PK, je tá čiarka akurátna 😉

strelka11
21. máj 2010

awe krasne HCG,nadherneeeeeeeee gratulujeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

awe
21. máj 2010

strelka11- dakujem 😉
barchee - blahozelam 🙂 😵

ybyta
21. máj 2010

barche všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj opatruj sa sj malinke anech sa vam dari 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

ybyta
21. máj 2010

awe bombbba to hcg budu isto 2 bambulky 🙂 😉 gratulujem

barchee
22. máj 2010

ďakujem baby 😀

awe, tiež gratulujem 😵 😉

zuzanabb
22. máj 2010

jeeej baby gratulujem vam obom 🙂 🙂 🙂
awe u teba to vyzeraju na dve veru 😉

brita
22. máj 2010

Kocky, kedy sa chodi po ET na UTz a krvicku? My mame ist v auguste na ET s darovanym vajickom, tak sondujem, co to vsetko obnasa. Diky. 😉

zuzanabb
22. máj 2010

brita to zalezi na centre, v Martine v Heliose sa chodi na utz a krvicku na 14 den po ET, ale niekde sa chodi na krv uz na 10 den a na sono az neskor.

awe
23. máj 2010

brita - presne ako napisala zuzan, zalezi to od CAR...krvicka je vacsinou 14 den po transfere a prvy ultrazvuk o 7 dni po krvicke 😉

grecia
23. máj 2010

Čaute babenky, som tu nová.Mňa čaká ET zajtra.

awe
23. máj 2010

grecia - to je super 😉 a do ktoreho CAR chodis? kolko embryjik ti budu vkladat?drzim palce 😵

grecia
24. máj 2010

Teraz chodím do Viedne Goldenes Keuz k dr.Obrucovi a po ICSI mi dnes vložili 2embryjka,mrazáčikov nemáme.Predtým som s prvým manželom chodila do Heliosu v Martine k dr.Krajkovičovi tak tuším volal to bolo v 2005.Tam mám za sebou neúšnú insimináciu a IVF.A kam chodíš ty awe?

barchee
24. máj 2010

grecia, tiež držím palce 😉

zuzi, kedy ideš na ďalší utz? 🙂

grecia
24. máj 2010

Ďakujem,držím palce každej z nás. 🙂

awe
24. máj 2010

grecia - ja chodim do Ferticent v BA.

zuzanabb
24. máj 2010

barchee idem v piatok, tak dufam, ze uz bude vidno srdiecko 😵 to by som mala byt podla tabuliek 7tt+0 tak uz to hadam bude vidno.

trinity525
25. máj 2010

ja som bola na utz včera a drobec pekne vyrástol a už aj bilo srdiečko a dosť silne 😅 , ale mám ešte pre úplné potvrdenie prísť zase v pondelok ... dúfam, že už mi dajú správu pre moju Dr., aby som už mohla prejsť do jej starostlivosti ....

zuzanabb
25. máj 2010

trinity mne to podla tabuliek tiez vypocitalo, ze by som mala mat termin 14.1. ako ty 😉 takze mne v piatok uz hadam bude vidno co treba ked tebe uz vcera bolo pocut srdiecko 😵

zuzanabb
25. máj 2010

vlastne ty si mala OPU o den skor ako ja 😀

nivejka
25. máj 2010

ahoj strelka len ťa chcem pozdraviť..nebola som tu veru dobre dlho a idem pozrieť spätne ako dopadli babuľky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre