Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

trinity525
25. máj 2010

zuzanabb ja som mala OPU 22.4. a ET 24.4. 🙂 tak to je super, ze mame rovnaky termin ... inak srdiecko sa este v tomto obdobi neda pocut, ale krasne na tom je, ze je vidno jeho tlkot ... srdiecko mojho drobca vyskakovalo ako blaznive 😀.
Tebe uz v piatok bude urcite vidno ...

barchee
25. máj 2010

babulky, ako si počítate tt ??? od poslednej ms, alebo od ET, alebo od OPU, alebo na nete v tých počítadlách? 😅

bubulka722
25. máj 2010

Je to veľmi individuálne, podľa toho či máš pravidelnú ms, ja osobne som postupovala tak, že som ku dňu OPU odopčítala 13 dní a odvtedy som rátala tt. Vyšlo mi to nakoniec presne tak ako gyndošovi na poradni aj s termínom pôrodu.

bubulka722
25. máj 2010

Lepšie povedané v tomto prípade, či stačila bežná dĺžka stimulácie.

trinity525
26. máj 2010

barchee zadaj si posledny den menstruacie a vsetko ti super vyrata ... http://tehotenstvo.academy.sk/

zuzanabb
26. máj 2010

trinity ono to plati len v tom pripade, ked mas klasicky cyklus 28 dnovy, ze na 14 den je ovulka. Ale mne to podla tej tabulky nevychadza, lebo OPU som mala az na 22 den cyklu, to znamena, ze podla kalkulacky by som uz bola v 7tt+5 dni co je blbost. Ja som o tyzdne menej. Podla mna by sa to malo pocitat presne tak ako pise bubulka, ze od OPU si musis odpocitat 13 dni, lebo nie kazda zena ma rovnako dlhy cyklus.

tu je tiez jedna tabulka kde sa da zadat aj datum poslednej menstruacie alebo datum oplodnenia co je v nasom pripade den OPU:
http://www.wunschkinder.net/interaktiv/schwange... je to v nemcine, takze pre tie co nerozumeju, tak si zaskrtnite to prve (tag der punktion, insemination) a potom to vyhodi uzasnu tabulku a tam je presne ukazane v ktorom si tyzdni a ked na to kliknes, tak ti ukaze aj ake velke by malo byt babatko a ukazky z ultrazvukov.

stanka04
26. máj 2010

😀 Zuzi,mne podla tvojej kalkulacky vychadza datum porodu rovno na moje narodky 😀 Samozrejme,ak sa chytia bublinky,ale aspon som sa pobavila 😉

trinity525
26. máj 2010

no mne to vychadza na den presne kedze mam 28 dnovy cyklus 🙂 aj na den OPU sa tabulka trafila

stanka04
26. máj 2010

Ja mam 27 dnovy,OPU som mala 12ty den,tak sa mi to o den posuva,ale to mi je do krvi srdecne jedno 😝 Ty si nejaka tabulkova 🙂

trinity525
26. máj 2010

nie som tabulkova ... len vravim, ze mne to vychadza na den presne takze mam stastie ...

barchee
26. máj 2010

mne to vychádza celkom dobre, dnes na 5tt+2, akurát je to deň posunuté, lebo ms som mala dostať 18. nie 19., ako to ukazuje na 4 tt tam, ale zhruba je to ok 🙂

barchee
26. máj 2010

a keďže som mávala cyklus všelijako medzi 25 -28 dní, tak si to neviem takto presne vyrátať, lebo neviem, kedy by mi teraz v máji naozaj prišla ms... 28 DC bolo 18.5. 🙂

strelka11
26. máj 2010

ahojte tehulky ako vam je,zatial ziadne problemy so zaludkom alebo nechutenstvo? mne zacalo nechutenstvo v 7tt 😒

barchee
26. máj 2010

strelka, mňa začína odvčera naťahovať...ale ešte som negrcala, len taký ten pocit "tesne pred šablou" mám 😀 zato ma dnes ťahala maternica poriadne ráno, normálne taký čudný tlak, nie nepríjemný, ale registrovala som ho 🙂

strelka11
26. máj 2010

mna chvalabohu grcanie obislo,aj tak ho neznasam,takze hlava v zachodovej mise ma obisla 😀 ale to nechutenstvo bolo tiez dost otravne,vlastne som na silu musela do seba nieco dat,chvalabohu vonku to nevyslo,aspon nie cez usta 😅
a to tahanie maternice to je v pohode malvo si robi svoje miestecko 😉

zuzanabb
26. máj 2010

trinity ja som mavala taky rozhadzany cyklus, ze od 21-40 dnovy, takze ja som sa nikdy nemohla spolahnut na klasicke tabulky 😅
Ale teraz som mala naposledy menzes 2.4. takze ked si to zadam do tvojej tabulky, tak mi to vychadza, ze by som mala mat termin 6.1. ale kedze OPU bolo az 23.4. tak sa mi to o 8 dni posuva a tym padom mam podla oplodnenia termin cca 14.1. Som zvedava ako to budu ratat doktori 😉 ....lebo mne vlastne dozrievali vajicka 3 tyzdne a nie dva ako bezne 😅

barchree tam v tej nemecke tabulke ked si zadas datum OPU, tak ti automaticky vyrata akoze od kedy sa ti pocita tehotenstvo a ak mas pravidelny cyklus, tak ti zaciatok vyjde presne na den kedy si mala poslednu menstruaciu. Ale ak si nemala posledny cyklus ukazkovy ako ja, tak mi to vyratalo, ze som mala menzes 10.4. a nie 2.4.

strelka mna tiez zatial obchadza zvracanie, ale obcas mi je tak nevolno, hlavne rano ked som hladna. Ale take stavy ako barchee som zatial nemala 🙂

barchee
27. máj 2010

zuziii, tak čo utz???? 😵 😀

zuzanabb
28. máj 2010

barchee dnes som bola 😀 doteraz sa z toho neviem spamatat. Uplne ta to poznaci ked budes pocut srdiecko tvojho dietatka 😵 Ty mas kedy najblizsie sono?

ybyta
29. máj 2010

zuzanabb sceleho srdička sa stebou tešim barche drž sa! 😎 😉

barchee
30. máj 2010

zuzi, krááása,videla som v albume 😵 ja idem teraz vo štvrtok 😵 😵 😵 neviem sa už dočkať 😀

ybyta
1. jún 2010

mate dovolenku?

barchee
1. jún 2010

😀 aj stále čekujem a nikto nepíše 😝 ja budem mať novinky až vo štvrtok 😵

ybyta
2. jún 2010

barche zlatko budeš mať nie novinky ale novinišťa 😀 srdiečko bude take ako ozajstny zvon aver že nikdy nezabudneš naten prekarasny zvuk ver mi 🙂 daj potom hned vedieť 😉 azuzanab ti kdesi? 😕

barchee
2. jún 2010

to budem zajtra počuť ako bije srdiečko/a???? 😕 😕 😕 😵

ybyta
2. jún 2010

isto hej a budeš ho moja vydieť ato budeš paf budem nateba mysleť! to bude uplne nadherne zdrave babatko kraSNE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵

zuzanabb
3. jún 2010

ahojte baby, nebola som na konikovi dva dni, tak preto nepisem. barchee drzim palce na dnes! ak by si aj este nevidela srdiecko, tak nezufaj, u kazdej zeny to nevidno presne v rovnaky den.
mam silnu hnacku uz treti den, neviem co s tym 😒
ybyta dakujem 🙂

ybyta
3. jún 2010

jaže kdesi ati chudatko nawcku 😕 to neni bohvie čo je nejaka viroza! daj si endiex len letak čitaj alebo sa spitaj v lek. či možeš neni dobre ked ťa naťahuje namaha sa TIM CELI SPODOK aj babo 😕 barcheeeeeeeeeeeeeeeee hned pišššššššššššššš 😵

zuzanabb
3. jún 2010

ybyta, pojdem a kupim si endiaron. chodim tak 5-6 za den, mozno to nie je vela, len dufam, ze to nie je daka crevna chripka.
aj ja som zvedava na barcheee

ybyta
3. jún 2010

no toje dosť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po1 stracaš tekutiny odvodňuješ sa za2.namahaš organizmus aj babo ato nechceš 😉 😉 apo3. fakt aj srodiny to mala neter teraz je viroza ja som v nedelu behala 😠 ja som tu vaš stražny anjel 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak pekne posluchni ybytku 😉 ašup do lekarne alebo doktorovi lebo si pisala žesi ako drievko chuda aby si nezoslabla ti potrebuješ siiiiiiiilluu

zuzanabb
3. jún 2010

yby ja nie som vychudnuta 😉 mam 55 kg na 166 cm, tak som tak akurat, lebo vsetka ta vaha je tuk 😀
zbehnem do tej lekarne ale uz som si vytiahla cucoriedky a kupim si horku cokoladu a babany. fakt je viroza? no zbohom. mamina mi volala, ze aj ona mna hnacku. fasa, ale jedli sme obe bryndzu, tak mozno aj z toho....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre